Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ?

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 07 Ιουλ 2012 07:40 #118

  • kalaxan
  • Το Άβαταρ του/της kalaxan
Ανώνυμος έγραψε:
Στην FBbank πηρα κανονικα σημερα το προγραμμα Mega profit με μεσο επιτοκιο 6μηνου στο 6,5%. ¨Εχει παρει παραταση το προγραμμα μεχρι 31.7.12

Από τέλη του προηγούμενου έτους κάθε μήνα παράταση..
Και γω πριν 6 μήνες που το έκανα σε παράταση ήταν!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 07 Ιουλ 2012 18:37 #119

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Πράγματι πολλές παρατάσεις ενώ όλοι οι άλλοι ρίχνουν επιτόκια! Μήπως ενδέχεται να γίνει καμια συγχώνευση και προσπαθεί να μαζέψει κεφάλαια η fbbank? Και οι άλλες μικρές? Γιατί οι μεγάλες και οι μεσαίες...μείωσαν τα επιτόκια.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 07 Ιουλ 2012 20:15 #120

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
Πελοποννήσου 6,85 ακόμα και σε μικρά ποσά :laugh:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 07 Ιουλ 2012 21:15 #121

  • brand-DEU
  • Το Άβαταρ του/της brand-DEU
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 56
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
  • Κάρμα: 2 (3)
Όταν λες μικρά, πόσο μικρά είναι; :lol: :lol:
κάτω των 50.000ε;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 07 Ιουλ 2012 22:03 #122

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
30-40 xiliarika :laugh:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": brand-DEU

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 08 Ιουλ 2012 21:27 #123

  • ΠΗΓΑΙΝΕ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
  • Το Άβαταρ του/της ΠΗΓΑΙΝΕ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
Καλυτερα να πας Βουλγαρια ,εκει με τοσο χρημα θα ζεις σαν Ωνασης
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 12 Ιουλ 2012 14:07 #124

  • eleftheria (αγγέλα)
  • Το Άβαταρ του/της eleftheria (αγγέλα)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 68
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 7
  • Κάρμα: 0 (1)
kalispera. exo kleista ta xrimata sthn fb bank k teleionei i prothesmiaki teli tou mina. exete kamia idea se periptosi poy den moy tin ananewsoyn. Επειδή μένω θεσσαλονίκη, δυστυχώς δεν μπορώ να πάω σε τράπεζα πελοπονήσσου και δωδεκανήσου που έχουν καλό επιτόκιο.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 12 Ιουλ 2012 14:18 #125

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
eleftheria έγραψε:
kalispera. exo kleista ta xrimata sthn fb bank k teleionei i prothesmiaki teli tou mina. exete kamia idea se periptosi poy den moy tin ananewsoyn. Επειδή μένω θεσσαλονίκη, δυστυχώς δεν μπορώ να πάω σε τράπεζα πελοπονήσσου και δωδεκανήσου που έχουν καλό επιτόκιο.

δεν θα στ ανανεώσουν όπως δεν την ανανέωσαν και σε εμένα πιεστέ πάντως μήπως και !

γιατί δεν μπορεις σε δωδεκανησου και Πελοποννήσου ?

εχει Πειραιά η δωδ και Ασπροπύργο η πελ ;)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 12 Ιουλ 2012 15:11 #126

  • eleftheria (αγγέλα)
  • Το Άβαταρ του/της eleftheria (αγγέλα)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 68
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 7
  • Κάρμα: 0 (1)
τι προσφορά σου έκαναν χρήστο; Είμαι ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ :) πηγαινελα θα μου βγει 60 ευρώ τουλάχιστον κ δεν συμφέρει
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα