Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ?

ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 26 Σεπ 2012 02:40 #136

  • King
  • Το Άβαταρ του/της King
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
Γιατί δεν αγοράζετε τα ομόλογα των μεγάλων ελληνικών εταιριών να πάρετε ετήσιες αποδόσεις πάνω απο 10 % ? Ποιά η διαφορά ?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΓΕΡΟΝΤΑΣ

ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 26 Σεπ 2012 16:16 #137

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Για Τράπεζα Πελοποννήσου τι λέτε; Έχει κάποιος σχετική εμπειρία;
Τη θεωρείτε αξιόπιστη ή μεγαλύτερου ρίσκου από proton, πειραιώς κλπ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 30 Σεπ 2012 00:23 #138

  • hercules (herc2k)
  • Το Άβαταρ του/της hercules (herc2k)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 25
  • Κάρμα: 0 (-1)
h eurobank τι τιμες εχει για προθεσμιακη γαι 6 και 12 μηνες
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 30 Σεπ 2012 01:40 #139

  • Ο Τσιγκούνης (T$ig)
  • Το Άβαταρ του/της Ο Τσιγκούνης  (T$ig)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Δημοσιεύσεις: 1241
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 740
  • Κάρμα: 110 (74)
hercules έγραψε:
h eurobank τι τιμες εχει για προθεσμιακη γαι 6 και 12 μηνες
Προθεσμιακή Eurobank Live 6 μηνών και
προθεσμιακές Eurobank διάρκειας 12 μηνών
Γνῶθι σαὐτόν
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": hercules (herc2k)

ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 30 Σεπ 2012 16:23 #140

  • ΓΕΡΟΝΤΑΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΓΕΡΟΝΤΑΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 106
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 2 (-28)
πανελληνια 6,15 3μινη
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 30 Σεπ 2012 20:20 #141

  • Skroutz
  • Το Άβαταρ του/της Skroutz
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 40
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 7
  • Κάρμα: 0
Οι μικρές τράπεζες κάποια στιγμή θα συγχωνευτούν, αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα μ'αυτό. Οι καταθέτες μέχρι τώρα δεν έχασαν τίποτα.
Μόνο οι επενδυτές χάνουν τις μετοχές τους, όταν σπάει η τράπεζα σε "bad' και "good" bank. Κι εγώ σε μικρή τράπεζα τα έχω (FBBank)
με το ίδιο περίπου πρόγραμμα (5% για ένα χρόνο + bonus οι τόκοι δύο μηνών οπότε φτάνει συνολικά τα 5,90%. Εννοείται κάθε μήνα έχω τον τόκο στο ταμιευτήριο και πέρα από το ότι μπορώ να τα σπάσω εκείνη τη μέρα, μου δίνει τη δυνατότητα να κάνω ανάληψη όσα θέλω και τα υπόλοιπα να συνεχίζουν να είναι κλειστά με τα ίδια ακριβώς δεδομένα!)

Μην ανησυχείς. Καλύτερη προθεσμιακή αυτή την περίοδο δε βρίσκεις! Άσε που από δω και πέρα τα επιτόκια θα πέφτουν και εμείς έχουμε ήδη ένα καλό επιτόκιο για ένα χρόνο, αλλά αν θέλουμε κάνουμε και ανάληψη χωρίς κανένα πρόβλημα. Όλα υπέρ μας!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": eleftheria (αγγέλα)

Re: Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Οκτ 2012 19:05 #142

  • sosialistis
  • Το Άβαταρ του/της sosialistis
xristos g έγραψε:
sosialistis έγραψε:
το παρτυ με τα επιτοκια των καταθεσεων ελαβε τελος !

τωρα ολα τα λεφτα στο χρηματιστηριο για τρελεσ αποδοσεις σεχρι την ανοιξη

μετα βλεπουμε παλι !

μεγάλε ξεφόρτωμα ειναι τα πράγματα θα γίνουν χειρότερα καλο ειναι να μην παπαγαλίζεις για το χρηματιστήριο γιατι θα κάψεις κόσμο και ειναι κρίμα :)

σας το ειχα πει και εσεις μια ζωη χαβαλεδες !!!!
καποιοι το ελεγαν πριν τον Ιουνιο :
broker11.blogspot.gr/

100-300% απο τον Ιουνιο και μετα πολλα χαρτια,κι εσεις ψαχτε αν θα ειναι 3 η 5,3 η 5,4% τον χρονο

:woohoo:

φιλουδκια ΞΕΡΟΛΕΣ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Οκτ 2012 20:06 #143

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
sosialistis έγραψε:
xristos g έγραψε:
sosialistis έγραψε:
το παρτυ με τα επιτοκια των καταθεσεων ελαβε τελος !

τωρα ολα τα λεφτα στο χρηματιστηριο για τρελεσ αποδοσεις σεχρι την ανοιξη

μετα βλεπουμε παλι !

μεγάλε ξεφόρτωμα ειναι τα πράγματα θα γίνουν χειρότερα καλο ειναι να μην παπαγαλίζεις για το χρηματιστήριο γιατι θα κάψεις κόσμο και ειναι κρίμα :)

σας το ειχα πει και εσεις μια ζωη χαβαλεδες !!!!
καποιοι το ελεγαν πριν τον Ιουνιο :
broker11.blogspot.gr/

100-300% απο τον Ιουνιο και μετα πολλα χαρτια,κι εσεις ψαχτε αν θα ειναι 3 η 5,3 η 5,4% τον χρονο

:woohoo:

φιλουδκια ΞΕΡΟΛΕΣ


φίλε ψάχνεις για μακακες ξεφόρτωμα ειναι θα το δουμε σε λιγους μήνες το χαα εχει να πέσει το κλάμα της αρκουδας
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 11 Οκτ 2012 19:11 #144

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Kαταλάβατε γιατί πρέπει να πληρώσουν οι καταθέτες το μάρμαρο με ανεξήγητη πτώση των επιτοκίων καταθέσεων...για να βγουν τα 550εκ και κάτι παραπάνω.... ;)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα