Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ?

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Ιουλ 2012 01:53 #91

  • makper
  • Το Άβαταρ του/της makper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 1747
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 202
  • Κάρμα: -8 (-195)
Αν η επένδυση σου είναι αποκλειστικά τόκοι από προθεσμιακές, πρέπει να κάνεις διασπορά κεφαλαίου σε περισσότερο και λιγότερο ασφαλείς τράπεζες, το οποίο και συνεπάγεται μικρότερα και μεγαλύτερα επιτόκια. Μπορείς επίσης να κάνεις και προθεσμιακές σε ξένο νόμισμα, πχ το AUD έδινε πολύ καλά επιτόκια, την τελευταία φορά που είχα τσεκάρει. Για την πορεία της ισοτιμίας EUR/AUD καλύτερα συμβουλέψου κάποιον που ασχολείται με το συγκεκριμένο pair γιατί δεν το παρακολουθώ να σου πω τι θα κάνει σε ορίζοντα πχ 6μηνου ή έτους.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Ιουλ 2012 02:10 #92

  • nk
  • Το Άβαταρ του/της nk
Για το παρακάτω τι λέτε: www.kedr.gr/el/%CE%A5%CF%80%CE%B7%CF%81%...CE%B5%CE%B9%CF%82/39

9,25% σε ρούβλια για ένα χρόνο δεν είναι άσχημα,ε;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Ιουλ 2012 03:11 #93

  • Proteas
  • Το Άβαταρ του/της Proteas
Πριν λίγες μέρες έκανα προθεσμιακή στην Fbb Bank, άσχετα απο το πολυ καλό επιτόκιο, έδωσαν κ την εντύπωση ότι δεν καίγονται. μάλλον καλό, τουλάχιστον για μένα που διαπραγματεύτηκα τον τελευταίο χρόνο με περισσότερες από 5 τράπεζες.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Ιουλ 2012 03:22 #94

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
Του Cross τι του κάνατε; Κανα μήνα πριν θα τους είχε κατασπαράξει όλους! :cheer:

Φιμωμένο σε έχουνε ρε Cross; :laugh:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Ιουλ 2012 12:18 #95

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
ΤΖΙΜΗΣ έγραψε:
Και με τη διαπραγμάτευση πάντως μην περιμένεις και πολύ πιο πάνω...
Ένας φίλος έχει κοντά στα 600.000 και του έδωσαν 7,1 για εξάμηνο στη ελληνική τάπεζα αν θυμάμαι καλα
Βέβαια τα είχε στη Γερμανία με σχεδόν μηδενικό επιτόκιο (κάτι για 1 με 2% μου είπε), οπότε κερδισμένος είναι και με το 7,1%

απο γερμάνια τα έφερε ελλαδα αυτό είναι αξιοπερίεργο :S
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Ιουλ 2012 14:57 #96

  • zemperis
  • Το Άβαταρ του/της zemperis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 182
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 27
  • Κάρμα: 0 (-2)
Ρε ΤΖΙΜΗ!!!!!!!!!!! απο Γερμανια τα εφερε Ελλαδα!!!!!!!! για πιο σιγουρια φανταζομαι, οχι τοσο οτι φοβηθηκε μην τα χασει εκει!!!!!! Πες του φιλου σου οτι τωρα τα εξασφαλισε!!!!!!!!!!!!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Ιουλ 2012 16:06 #97

  • elli
  • Το Άβαταρ του/της elli
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ....... ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΝΙΜΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΕΛΒΕΤΙΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΝΑ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΠΟΣΟ ΣΕ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Ιουλ 2012 16:28 #98

  • ermakos
  • Το Άβαταρ του/της ermakos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 789
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 180
  • Κάρμα: 12 (1)
Αν είχα τα 800... Θα έβαζα ενα μεγάλο ποσό στην Εθνική, ΑΛΦΑ και EFG και μικρότερα σε άλλες.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 05 Ιουλ 2012 19:27 #99

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
nk έγραψε:
Για το παρακάτω τι λέτε: www.kedr.gr/el/%CE%A5%CF%80%CE%B7%CF%81%...CE%B5%CE%B9%CF%82/39

9,25% σε ρούβλια για ένα χρόνο δεν είναι άσχημα,ε;

Γι' αυτό δεν έχει κανείς άποψη;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.132 δευτερόλεπτα