Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: WINBANK DIRECT και αθλιότητες

WINBANK DIRECT και αθλιότητες 20 Ιαν 2011 19:45 #1

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Μέρες τώρα υπάρχει διαφήμιση της Πειραιώς για τον νέο λογαριασμό winbank direct. Έγραφε μάλιστα ΕΠΙ ΛΕΞΗ "ΟΙ 500 πρώτοι που θα ανοίξουν λογαριασμό κερδίζουν προπληρωμένη κάρτα we buy με φόρτιση 5 ευρώ". Μάλιστα για να είμαι ειλικρινής κάποιος φίλος από αυτό το site έγραψε σχετικά. Άνοιξα λοιπόν λογαριασμό και περίμενα το .... δώρο αλλάτίπτα. Σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν ότι ισχύει για νέους πελάτες της τράπεζας. Τους είπα βέβαια ότι αυτό που κάνουν είναι απα΄τη. αφοπύ η διαφήμιση στη σελίδα έγραφε "οι 500 πρώτοι". Μου είπαν ότι εγώ δεν κατάλαβα. Τους έκανα και γραπτό παράπονο. Αποτέλεσμα??? περιμένω 5 μέρες και πλέον την απάντησή τους γραπτώς και (εδώ είναι το ωραίο", άλλαξαν τη διαφήμιση που τώρα λέει "οι 500 πρώτοι νέοι πελάτες". Αθλιότητες και γελειότητες. Ξέρει κανείς πώς μπορώ να ψάξω για του λόγου του αληθές να βρω πώς ήταν η σελίδα κάποιες μέρες3 πριν? υπάρχει σχετικό πρόγραμμα ή σελίδα που να "αποθηκεύει" τις σελίδες όπως ήταν πριν????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

WINBANK DIRECT και αθλιότητες 20 Ιαν 2011 21:39 #2

  • Κώστας1 (koter)
  • Το Άβαταρ του/της Κώστας1 (koter)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Νυν και αεί
  • Δημοσιεύσεις: 205
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: 0 (9)
Δεν γνωρίζω αν υπάρχει κάποιο σχετικό πρόγραμμα, μια πιθανότητα να βρεις την διαφήμιση όπως ήταν πριν κάποιες ημέρες, είναι μέσω εφημερίδων και περιοδικών που συνήθως μπαίνουν και ολοσέλιδες, δεν μπορεί κάπου θα είχε δημοσιευθεί, οπότε ψάξιμο.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

WINBANK DIRECT και αθλιότητες 20 Ιαν 2011 21:52 #3

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Το είχα δει κι εγώ και πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω αν ισχύει για όλους τους πελάτες και μου είπαν μόνο για τους νέους.

Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι καλή επιτυχία, να βρεις το αποδεικτικό γιατί έχεις απόλυτο δίκιο και να κάνεις σχετική καταγγελία στην Τράπεζα της Ελλάδος.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

WINBANK DIRECT και αθλιότητες 20 Ιαν 2011 22:45 #4

  • makis
  • Το Άβαταρ του/της makis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 7
  • Κάρμα: 0 (2)
Ανώνυμος έγραψε:
Ξέρει κανείς πώς μπορώ να ψάξω για του λόγου του αληθές να βρω πώς ήταν η σελίδα κάποιες μέρες3 πριν? υπάρχει σχετικό πρόγραμμα ή σελίδα που να "αποθηκεύει" τις σελίδες όπως ήταν πριν????
Μπορείς ακόμα και σήμερα να το δεις στην σελίδα webcache.googleusercontent.com/search?q=...=gr&client=firefox-a
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

WINBANK DIRECT και αθλιότητες 21 Ιαν 2011 01:13 #5

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
αγαπητέ φίλε, ευχαριστώ για τη βοήθεια. Ποιά σελίδα επισκέφτηκες και το βρήκες? γιατί εκτός από την αρχική σελίδα θέλω να δώ και αυτήν που σε παραπέμεπι στο τί χρειάζεται για να ανοίξεις το λογαριασμό σου www.winbankdirect.gr/Views/Applications/index.aspx (λέει ότι ισχύει για νέους πελάτες, μάλιστα το έχει βάλει σε κουτάκι για να είναι φανερό,αλλά πιστεύω πως αυτή η σελίδα επίσης ήταν διαφορετική παλαιότερα. Ευχαριστώ πάρα πολύ... μη μας περνάνε και για χαζούς...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

WINBANK DIRECT και αθλιότητες 21 Ιαν 2011 01:21 #6

  • makis
  • Το Άβαταρ του/της makis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 7
  • Κάρμα: 0 (2)
Παρακαλώ φίλε μου. Υπάρχει και η άλλη σελίδα webcache.googleusercontent.com/search?q=...=gr&client=firefox-a.
Γενικά βάζεις την σελίδα που θες στην αναζήτηση του google και μετά πατάς προσωρινά αποθηκευμένη. Αναλόγως τη σελίδα έχει αποθηκευμένο ένα αντίγραφο ώρες μέχρι και μέρες νωρίτερα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

WINBANK DIRECT και αθλιότητες 21 Ιαν 2011 11:10 #7

  • tioduuae
  • Το Άβαταρ του/της tioduuae
Ας εκλεινες καθε σχεση με την τραπεζα και ας ανοιγες ξανα λογαριασμο-θα ησουν πλεον νεος πελατης-και θα εχανες το πολυ! 1 μερα.
Φιλε αυτο που κανουν οι τραπεζες με παλιους και νεους πελατες μου εχει σπασει τα νευρα!
Αλλα η αιτια του κακου ξερεις που ειναι?Οτι το 90 και τοις εκατο των πελατων δεν αντιδραει και το αποδεχετε (καταθετης-προβατο) με αποτελεσμα εμεις το 10% που βλεπουμε την κοροιδια να αναγκαζομαστε να κλεινουμε λογαριασμους η να κανουμε αναληψη τα χρηματα για να τα ξαναπαμε απο'κει που ηρθαν και γενικα να ταλαιπορουμαστε για το ΤΙΠΟΤΑ.Ελικρινα αναρωτιεμε αν αυτη η τακτικη εφαρμοζεται και σε καποιο αλλο κρατος στον πλανητη!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

WINBANK DIRECT και αθλιότητες 22 Ιαν 2011 18:16 #8

  • ΙΩΑΝΝΑ
  • Το Άβαταρ του/της ΙΩΑΝΝΑ
Εγώ πάντως που άνοιξα λογαριασμό για πρώτη φορά στην Πειραιώς μέσω του WINBANKDIRECT άλαβα κανονικά την κάρτα φορτισμένη με 50 ευρώ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

winbankdirect 11 Φεβ 2011 11:19 #9

  • antonios (antonakis)
  • Το Άβαταρ του/της antonios (antonakis)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ
  • Δημοσιεύσεις: 199
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 8
  • Κάρμα: 0
καλημερα σκεφτομαι να ανοιξω στην πειραιως εναν λογαριασμο winbankdirect.εχει κανενας τον συγκεκριμενο λογαριασμο και αν ναι ειστε ευχαριστημενοι?φιλε tsig αν εχεις αποψη και εσυ θα σε παρακαλουσα να την αναφερεις.καλημεαρα σε ολους
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα