Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Διαδικασία ανοίγματος λογαριασμού στο εξωτερικό, επιτόκια, φορολογία τόκων καταθέσεων εξωτερικού, επαναπατρισμός.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 14:18 #1

  • XxSMIL3xX
  • Το Άβαταρ του/της XxSMIL3xX
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 266
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
  • Κάρμα: 0 (-28)
πω πω πω πω πω τσαντιλα...
πρεπει να ηταν στενος σου φιλος ο παλλας τελικα...


Υ.Γ 1)μπανγκοκ ξερω οτι ανοιγει σε αλλοδαπους μια μονο τραπεζα με απλη τουριστικη βιζα...γι αυτο και ρωτησα διευκρινισεις που δυστηχως δεν μου δοθηκαν ποτε καθως μου εκανε μεγαλη εντυπωση πως μπορει καποιος να ανοιξε σε αλλη τραπεζα...

Υ.Γ 2) ματι καλυτερο σταματη για να χτυπησω τον SSαμαρass απο το να παρω ολα μου τα λεφτουδακια απο εδω και να αλλαξω και φορολογικη κατοικια και να μην πληρωνω ουτε cent στην συμορια του????θα τα παω στο εκουαδορ να στηριξω αριστερη κυβερνηση...


αντε καλο μεσημερι και υπομονη και καθαρο μυαλο...δυσκολευουν τα πραγματα!!!
Τελευταία διόρθωση: 24 Ιουλ 2013 14:23 από XxSMIL3xX.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 17:22 #2

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
XxSMIL3xX έγραψε:
πω πω πω πω πω τσαντιλα...
πρεπει να ηταν στενος σου φιλος ο παλλας τελικα...


Υ.Γ 1)μπανγκοκ ξερω οτι ανοιγει σε αλλοδαπους μια μονο τραπεζα με απλη τουριστικη βιζα...γι αυτο και ρωτησα διευκρινισεις που δυστηχως δεν μου δοθηκαν ποτε καθως μου εκανε μεγαλη εντυπωση πως μπορει καποιος να ανοιξε σε αλλη τραπεζα...

Υ.Γ 2) ματι καλυτερο σταματη για να χτυπησω τον SSαμαρass απο το να παρω ολα μου τα λεφτουδακια απο εδω και να αλλαξω και φορολογικη κατοικια και να μην πληρωνω ουτε cent στην συμορια του????θα τα παω στο εκουαδορ να στηριξω αριστερη κυβερνηση...


αντε καλο μεσημερι και υπομονη και καθαρο μυαλο...δυσκολευουν τα πραγματα!!!
Συνεχίζεις πανασχετος να γράφεις οτι ο ισημερινός έχει αριστερή κυβέρνηση . Απλά . Δεν ξέρεις τι σου γίνεται . Αντε βρε κουτό με 90 ημερών βίζα ανοίγεις Ταυλάνδη λογαριασμό;;; Ξεχνας με ποιους μειλάς και τι γράφεις . Προς υπενθύμιση σου σου ειχα γράψει οτι οχι απλα εχω εικόνα για την Ταυλάνδη αλλά και ότι διπλωματικός υπάλληλος ειναι αδερφικός μου φίλος σε υψηλή θέση οπως σου έγραψα και σε pm . Mπορείς να γράφεις οτι θες για όποιους θες δεν μπορείς να γράφεις ομως για ανθρώπους που ξέρουν οτι θες . Απλό . Εσυ και οι ομοιοι σου ασχετοι και καλα ντεμεκ επαναστατες του καναπε στρώνετε το χαλί οχι μόνο στον Αντωνάκη αλλά σε όλη την δεξια νεοφιλελευθερη ιδεολογία να κυριαρχήσει γιατί με την ασχετοσύνη και το άκυρο στο άκυρο κάθε μέρα που τρώτε με την γνώση που και καλά αναπαράγετε την συνομοσιολογία των ασχετων μπλοκ θα τον φάτε στην μάπα για πολλά χρόνια . Στα αδιέξοδα που εμφανίζετε σαν τρίτο δρόμο θα πάρετε πολλούς μαζί σας αφελείς αλλά οταν ξεμιτίσετε στον δρόμο θα φάτε διπετσα με τσουκάλι . Βλέπε τι γίνεται στην Βουλγαρια οταν πηρε την κατασταση στα χέρια του ο εδώ ΣΥΡΙΖΑ με τους Τουρκους και την ανοχή της Χρυσης Αυγης της Βουλγαρίας . Ουτε απο το κοινοβούλιο δεν τους αφείνουν να βγούν . Ερχετε και η δική σας ώρα αλλά εσύ και οι λοιποί καναπεδάτοι αφού θα έχετε πάρει στον λαιμό σας ουκ ολίγους , βλέπε παραδειγμα Κυπρου , θα κρύβεσαι και καλά στην Ταυλάνδη για 90 μέρες καλά θα περάσεις μετά;;; Ξερεις εκει για να σε κρατήσουν θέλουν λεφτά να τα βλέπουν σε μπατ οχι σε λογαριασμούς συναλλάγματος όπως εδώ που κάνετε μαγκιες με τις θυσίες άλλων . Αυτά μικρέ μου επίγονε . Για πες μας λοιπόν κανενα νέο της βασιλικής οικογένειας Τhai . Aριστερούλι με την δεξιά τσεπούλα;;; Να δούμε τι άλλο άκυρο θα γράψεις . :laugh: :laugh: :laugh:
Τελευταία διόρθωση: 24 Ιουλ 2013 17:50 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 18:17 #3

  • XxSMIL3xX
  • Το Άβαταρ του/της XxSMIL3xX
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 266
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
  • Κάρμα: 0 (-28)
με βιζα 2+1 μηνων δηλαδη 90 ημερων ανοιγεις λογαριασμο και εγραψα και σε ποια τραπεζα...kasikorn bank!!!
μαθε κατι νεο λοιπον...
και μαλιστα αντε για να σε βοηθησω στην μπανγκοκ ουτε και εκει σου ανοιγουν...
στις υπολοιπες ομως πολεις και επαρχιες της ταυλανδης σου ανοιγουν...
και δεν χρειαζεται να ειναι σε μπατ...μια χαρα σου ανοιγουν και σε ευρω και σε οτι νομισμα θελεις...και δεν χρειαζεται να βαλεις και κανα ποσο...
20 ευρω αρκουν...
σου δινω και δωρεαν συμβουλες για την ταυλανδη που εμενα μου πηρε μηνες για να τις μαθω...να δεις ποσο μεγαλη καρδια εχω!!


για τα υπολοιπα θα επιμεινω να δειχνω κατανοηση....
βλεπεις τα ινδαλματα σου και τα αφεντικα σου να φορανε βραχιολακια και χανεις την υπομονη σου...

πιες κανα χαμομηλακι να χαλαρωσεις λοιπον...κανε λιγο γιογκα...διαλογισμο...θα νιωσεις καλυτερα!!!
οτι εγινε εγινε...στην μπουζου θα σαπισουν οι φιλοι/αφεντικα σου...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 18:30 #4

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Θα σταματήσεις να βγάζεις ιστορίες από το κεφάλι σου και να λες ψέματα στον κόσμο;;;;;
Οπως ειδατε ο συγκεκριμένος μίλησε για μια συγκεκριμένη τράπεζα . Ας δούμε λοιπον επισημα για λογαριασμό συναλλάγματος τι πελάτες μπορούν να ανοίξουν λογαριασμό στην τράπεζα .
Eligible Customers

Overseas branch office or representative office of persons who have base in Thailand.
Establishments, institutes or companies registered overseas
Foreign governments and organizations, foreign embassies, consulates, specialized agencies of the United Nations, international organizations or institutions in Thailand
Officials, staff, experts or other persons who are foreigners working for embassies, consulates, specialized agencies, international organizations or institutions that are based in Thailand
Foreigners who work in Thailand temporarily
Thai nationals who have permanent base in foreign countries
Σταμάτα να φαντάζεσαι πράγματα .
Τέλος να δουμε τι διαδικασιες χρειάζονται .
Required Documents for Account Opening

Individuals who have base in foreign countries

Passport
Temporary work permit in Thailand

Juristic persons registered overseas

Original affidavit issued by the Bureau of Business Registration which designates the registration of names and authority of the company directors issued by the government agency of that country, and certified by Thai embassy or consulate of that country
The minutes of the Board of Directors meeting approving the opening of the bank account and indicating authorization and conditions of the payment duly signed by the authorized signatory with the company seal
Passports and addresses of directors who are authorized signatories

Remark Foreign juristic persons that have a branch or office in Thailand are required to submit the Company Affidavit issued by the Department of Business Development, the Ministry of Commerce and the Power of Attorney authorizing the representative in Thailand to proceed on behalf of the company directors.

Foreign embassies, specialized agencies of the United Nations, international organizations or institutions

Letter of Intent for the opening of account with the Bank stating authorization and conditions of payment
Passport of authorized signatory with a photocopy certified as true by the head of related governmental department, organization or unit.
Το καλύτερο το αφήνω για μετά . Τι τοκο δείνουν τι προμήθεια έχουν και επίσης με ποιους όρους ανοίγουν προθεσμιακή . Εισαι μάγκα μου πολύ μπροστά .
Τελευταία διόρθωση: 24 Ιουλ 2013 18:38 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 18:55 #5

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Αφήνω λοιπόν τους επαναστάτες του καναπέ και του μπουζουκογαρύφαλου και των θαλλασοδανείων με το παρακάτω κείμενο που αντέγραψα σας χαρακτηρίζει :
Με αντιμνημονιακή συγκίνηση μεγαλύτερη ακόμα και από αυτή του Βασίλη του Λέκκα όταν τραγουδά για τον ήλιο της δικαιοσύνης τον νοητό και σηκώνει οργισμένος τις μπουνίτσες του, έμαθα για τη συναυλία διαμαρτυρίας που διοργάνωσε ο Αντώνης ο Ρέμος στο μαρτυρικό νησί της Μυκόνου. Εκεί, εμπνεόμενος πιθανότατα από τον ανυπότακτο αντιστασιακό Σταμάτη Κραουνάκη, προφήτευσε πως ο Σόιμπλε και θα σηκωθεί και θα περπατήσει.
Η προφητεία του γέροντα Αντώνη είχε και μια αποκάλυψη σχετικά με τις σεξουαλικές προτιμήσεις του Γερμανού αιμοβόρου δυνάστη, καθώς η πλήρης φράση του ήταν «αυτά (δηλαδή τις σαμπάνιες και τα πούρα των αγανακτισμένων οδηγών Καγιέν που είχαν κατακλύσει τον χώρο της εκδήλωσης) θα δει ο Σόιμπλε και θα περπατήσει ο πούστης». Ομολογώ πως δε γνώριζα για την ομοφυλοφιλία του Σόιμπλε, αλλά καταλαβαίνω πως ακόμα και η υποψία μιας τέτοιου τύπου σεξουαλικής έκφρασης δεν είναι δυνατόν να γίνει ανεκτή από ένα ασυμβίβαστο αρσενικό σαν τον Αντώνη τον Ρέμο που δε σηκώνει Μακρυπούλια στο σπαθί του.

Κάποιοι δήθεν ευαίσθητοι και κρυφομνημονιακοί συμπολίτες μου σοκαρίστηκαν από την επαναστατική διάθεση του ερμηνευτή του Άξιον του Εστί, αλλά το σοκ τους, κατά την ταπεινή μου άποψη, είναι αδικαιολόγητο. Στην πραγματικότητα είναι ένα σοκ που πηγάζει από την πολιτική ορθότητα με την οποία έχουν μπολιαστεί οι γερμανοτσολιάδες του μνημονίου. Εμείς, οι αγανακτισμένοι Έλληνες, δεν έχουμε τέτοια ταμπού και νομίζω πως κανείς μας δεν θα ενοχλείτο αν κάποιος Γερμανός τραγουδιστής έκανε ένα αστείο π.χ. με την όραση του Παναγιώτη του Κουρουπλή.

Αν μιλάω για σάτιρα και αστείο είναι επειδή ο ίδιος ο τραγουδιστής είπε πως έκανε χιούμορ και μάλιστα με σεμνότητα συμπλήρωσε πως αυτό είναι «το χιούμορ του μέσου Έλληνα» τον οποίο ο Αντώνης ο Ρέμος, αν κρίνω απο την επιτυχία του, έτσι κι αλλιώς εκφράζει, οπότε κάτι περισσότερο θα ξέρει και για το χιούμορ του και μπράβο του.
Η συνεργάσια με τον Μίκη τον Θεοδωράκη υπήρξε καθοριστική για την πολιτική συνειδητοποίηση του Αντώνη του Ρέμου

Η ουσία, αυτό που θέλω να κρατήσετε από όλα τα παραπάνω, είναι πως η Ελλάδα αντιστέκεται. Και δε μιλάω μόνο για τον ηρωικό τον Αντώνη τον Ρέμο, αλλά και για την νέα επαναστατική οργάνωση με την επωνυμία «Ανυπότακτες Επιθυμίες». Αυτό που κάνει την οργάνωση να είναι πραγματικά επαναστατική είναι, προφανώς, η επωνυμία της. Μια επωνυμία η οποία καταφέρνει να συνδυάσει την επανάσταση με εκείνα τα ρομαντικά μυθιστορήματα στα οποία μπορεί κανείς να διαβάσει φράσεις όπως «όσο ο Αλφόνσο κοίταζε την Κονστανς ο πόθος του μεγάλωνε και τον έπνιγε» ή «ο Μπλέικ κατέβασε το λινό του παντελόνι και τότε φάνηκε το ορθωμένο μέλος του το οποίο πάλλονταν στην προσμονή του αγγίγματος της Τζέσικα».

Σύμφωνα με πληροφορίες μου, το όνομα το εμπνεύστηκε μέλος της οργάνωσης από ένα Άρλεκιν της μαμάς του, το οποίο το είχε βρει στο εξοχικό τους στη Μύκονο και ήταν η αφορμή για την πρώτη του εκσπερμάτωση στην τρυφερή ηλικία των 23 ετών. Είμαι δε σίγουρος, πως η ωραία αυτή προσπάθεια θα βρει μιμητές. Κυρίως στα πολύπαθα τα Βόρεια τα Προάστια των οποίων οι ηρωικοί κάτοικοι δεν έχουν πια χρήματα να στέλνουν τα παιδιά τους σε ψυχολόγους και έτσι σύντομα θα εμφανιστούν και άλλες οργανώσεις ασυμβίβαστων επαναστατών με ονόματα όπως «Απαγορευμένοι Πόθοι» ή «Τα Όρια της Ηδονής» ή «Το Μυστικό της Λαίδης Ντέμπορα» ή «Το Πάθος του Ρέμου»
Η επαναστατική οργάνωση «Ανυπότακτες Επιθυμίες» ήταν η πρώτη που έβγαλε προκήρυξη με εξώφυλλο

Και μια και μιλάω για το ανυπότακτο των Ελλήνων, επιτρεψτε μου να συμφωνήσω με την άποψη, που ακούγεται όλο και συχνότερα, σύμφωνα με την οποία οι ψηφοφόροι της Χρυσής της Αυγής δεν είναι φασίστες. Κάποιοι μπορεί να ισχυριστούν πως αν ο σκοπός σου είναι η διαμαρτυρία και από όλους τους δυνατούς τρόπους με τους οποίους μπορείς να το κάνεις επιλέγεις να ψηφίσεις την Χρυσή την Αυγή δεν μπορεί παρά να είσαι και λίγο φασιστάκος.

Όπως καταλαβαίνετε, αυτή η σκέψη είναι αρκετά υποτιμητική για τους εκατοντάδες συμπολίτες μας που ψήφισαν ή δηλώνουν πως θα ψηφίσουν τη Χρυσή την Αυγή και οι οποίοι είναι απλώς αγανακτισμένοι. Και δεν έχουν τηλεόραση. Και δεν έχουν ραδιόφωνο. Και δεν ξέρουν να διαβάζουν ώστε να μάθουν τι πραγματικά είναι η Χρυσή η Αυγή. Έχουν, με λίγα λόγια, πολλές και καλές δικαιολογίες που επιτέλους μπορούν να ψηφίσουν ένα κόμμα που να τους εκφράζει στ' αλήθεια και να μην κρύβονται σε κόμματα που ποτέ δεν τους εξέφραζαν και τώρα ούτε καν τους προσλαμβάνουν σε κάποιο δημόσιο ή δημοτικό πόστο.

Πού θέλω να καταλήξω με όλα τα παραπάνω; Δεν είμαι απολύτως βέβαιος, αλλά νομίζω πως αυτό που θέλω να πω είναι πως οι «δικαιολογίες της αγανάκτησης» είναι μια εξαιρετικά ευεργετική συνέπεια της κρίσης καθώς τα κάνουν όλα πιο απλά και κυρίως, πιο βολικά. Τον Καμίνη τον έδειραν από αγανάκτηση γιατί φοβούνται μη χάσουν τη δουλειά τους, οι άνδρες βαράνε τις γυναίκες τους από αγανάκτηση για τα οικονομικά τους προβλήματα, ο Ρέμος βρίζει τον Σόιμπλε επειδή θέλει να εκφράσει την αγανάκτηση του μέσου Έλληνα για το μνημόνιο και αυτοί που ψηφίζουν Χρυσή Αυγή το κάνουν γιατί είναι αγανακτισμένοι και θέλουν να διαμαρτυρηθούν.

Παλιά κορόιδευα τη φράση καθώς μου φαίνονταν ένα εύκολο κλισέ αλλά τώρα πια συμφωνώ κι εγώ με όσους λένε πως η κρίση δημιουργεί ευκαιρίες. Με μεγαλύτερη από αυτές, την ευκαιρία να βγάλουμε το προγλωσσικό ζώο από μέσα μας, χωρίς ενοχές και στενάχωρα πολιτισμικά ταμπού και μπράβο μας.
«Φυσικά και δεν είναι φασίστες όλοι όσοι μας ψηφίζουν. Ανάμεσα στους ψηφοφόρους μας υπάρχουν και αρκετοί που είναι απλώς ψυχικά διαταραγμένοι ή πνευματικά ανάπηροι»
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΡΕΥΜΑΤΑ !!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 18:59 #6

  • XxSMIL3xX
  • Το Άβαταρ του/της XxSMIL3xX
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 266
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
  • Κάρμα: 0 (-28)
1)σταματη τραγουδα οσο θελεις...εχω λογαριασμο στην συγκεκριμενη τραπεζη με απλη τουριστικη βιζα 2+1 μηνων...σ αρεσει δεν σ αρεσει...

και ενας αλλος πριν κανα μηνα μας ελεγε οτι οι αγγλικες τραπεζες δεν ανοιγουν λογαριασμο...
τι να κανουμε ομως που εμενα μου ανοιξαν και στο κεντρο του λονδινου λογαριασμου χωρις να ειμαι κατοικος...


τσιμπα και μια συζητηση σε φορουμ για την ταυλανδη να δεις ποσοι ελληνες εχουν ανοιξει στην kasikorn bank...
δες εδω...


καλυτερα να μασας παρα να μιλας λοιπον...
απο εκει το ειχα διαβασει πριν 2 χρονια και περυσι που πηγα στην ταυλανδη πηγα και ανοιξα και εγω με απλη τουριστικη βιζα...

(ωραιο το τρομπονι????)


2)για πες μας για τον κορρεα????στον ισημερινο....τι ειναι δεξιος???
για διαβασε λιγακι να μαθεις...
δες εδω...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 19:05 #7

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Παιδια.........εστειλα το παρακατω email στην KASIKORBANK Ρωτωντας τους τι χρειαζεται για να ανοιξω ενα τραπ.Λογ/σμο στην τραπεζα τους και αν συνεργαζονται με καποια ελληνικη τραπεζα
"Hello,,,,My name is ........ and i am Greek..i am interesting of having an bank account to your bank....i will be in Pattaya on the middle of February 2010......i want to ask what documents you need so i can have a bank account to your bank????As i told you i am Greek.........And,can i transfer money(euro)from my Greek bank bank account to "my" Thai bank account(i mean if i have it to KasikorBank)Απορία?do you have a greek bank that you co-operate with???
Thank you in advance"

και να τι μου απαντησανε.....
"Dear Mr.........,

Thank you for interesting in our banking products.

According to your enquiry regarding about open new bank account, I would like to inform you that you can go to any convenient branch to open an account by using document as following details;

1.Passport
2.Work permit

We are sorry to inform you that we do not have any correspondence bank to co-operate with you country. But you still can transfer money to Kasikornbank.

Thank you very much for your interest in Banking Products. Should you have any further enquiries Banking Products, please do not hesitate to contact K-Contact Center at Tel. (66) 2888 8800 or email us at Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. .

KASIKORNBANKGROUP Towards Service Excellence

Sita Thiwawong
K-Contact Center
KASIKORNBANK PCL."

Σου λέει κάτι το παραπάνω;;; Work permit??? Eiπαμε χαζομαρούλες αλλου. Η διαδικασία λέει αυτά . Η νομοθεσια λέει αυτά . Τωρα τα αλλα τα λαντζερικα αλλού μικρέ επίγονε .
Τελευταία διόρθωση: 24 Ιουλ 2013 19:09 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 19:11 #8

  • XxSMIL3xX
  • Το Άβαταρ του/της XxSMIL3xX
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 266
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
  • Κάρμα: 0 (-28)
και απο κατω αν διαβασεις και δεν λασπολογεις θα δεις οτι ολοι λενε οτι μολις πας εκει ολοι σου ανοιγουν...

αιντε....
ουτε υπομονη να τα διαβασεις ολα δεν εχεις...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 19:18 #9

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Αρα η μονη σου σχεση ειναι τα οσα έγραψαν οι δυο συντακτες του foroum που υποστηρίζουν οτι γίνεται;;;; Αρα προτρέπεις τον κοσμο να παει τα χρηματα του σε μια τράπεζα που επίσημα απαντά οτι δεν γινεται στην επσισημη σελιδα οτι δεν γιονεται στον νομο της γραφει οτι δεν γινεται οι συντακτες γράφουν οτι δεν γίνεται εσύ ο ιδιος λες οτι δεν το κανει καμια τράπεζα πουθενα εκτός απο την patagia και λες στον κοσμο οτι ανοιγεις ετσι λογαριασμο στην Ταυλανδη . Χαζομαρούλες . Ειπαμε δεν μειλας με τιποτα παιδακια .
Τωρα στον αριστερο Ισημερινο μικρο συριζακι αμθε οτι ο προεδρος ηταν υπουργος του φιλελευθερου κόμματος . Οτι περασε αλλαγη συνταγματος για πετυχει να επανεκλεγει οτι κλεινει καναλια σταθμους που ειναι αντιθετα σε αυτον γιατι δεν λες για τον αριστερο προεδρο ( στο ονειρο σου βεβαια ) Αφου ειναι αριστερος γιατι τοτε η αριστερη Βραζιλια ανακαλεσε τον πρεσβη της και δεν εχει διπλωματικες σχέσεις;;;; Γιατί ο ίδιος δηλώνει επίσημα πως Δεν είμαστε μιμητές ούτε του Τσάβες, ούτε της Μπατσελέτ, ούτε του Κίρτσνερ Πηγαινε τα λοιπον στον ισημερινο περιμενουν τους ξενους με ανοικτα τα ποδια . Το τρομπονι μαγκακο αλλου ..... Ειπαμε ψεματακια αλλου .
Τελευταία διόρθωση: 24 Ιουλ 2013 19:27 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα