Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Διαδικασία ανοίγματος λογαριασμού στο εξωτερικό, επιτόκια, φορολογία τόκων καταθέσεων εξωτερικού, επαναπατρισμός.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 19:24 #10

  • XxSMIL3xX
  • Το Άβαταρ του/της XxSMIL3xX
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 266
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
  • Κάρμα: 0 (-28)
1)ετσι ειναι αν και παντα ισχυει οτι ειναι θεμα διευθυντη. παντως εμενα μου ανοιξαν στο καταστημα στην soi bukhao σχεδον απεναντι απο το ξενοδοχειου του παυλου.η διευθυντρια ηταν πολυ εξηπηρετικη και βεβαια το μονο που μου ζητησε ηταν το διαβατηριο



2)Καλημερα,παιδια απο Πατταγια.............
Ανοιξα και εγω λογ/σμο στην Kasikorn Bank(η αλλοιως την "πρασινη" Κ)......Πολυ καλη εξυπηρετηση.πηγα μονο με το διαβατηριο και μια καρτα του ξενοδοχειου που μενω....Ζητησα επιτοπου e-banking και καρτα για το ΑΤΜ

Μου ειπε η κοπελλα οτι υπαρχουν 2 ειδων καρτες για ΑΤΜ
1)η "απλη"(αναληψεως)
2)η "Visa"(Debit Visa Card,με την οποια μπορω να κανω και αγορες μεσω ιντερνετ)

Ομως η Visa debit card εχει και 1 αλλο πλεονεκτημα(και αυτο θελω να σας αναφερω)
Αν παθεις καποιο ατυχημα στην Ταυλανδη,υπαρχουν συμβεβλημενα νοσοκομεια ανα την χωρα(Για Πατταγια ειναι το Pattaya memorial kai to Bangkok pattaya)οπου νοσηλευεσαι εκει δωρεαν!!!Δωρεαν μεχρι 5000 μπατ(Βεβαια,αυτο το σημειο δεν το καταλαβα ακριβως γιατι με το στομα μας ειπε οτι ειναι δωρεαν οτι ποσο και αν ειναι αυτο αλλα στο φυλλαδιο τους εγραφε "μεχρι 5000 μπατ"......αν μπορει καποιος να το ψαξει καλυτερα,θα βοηθουσε)
Αν τυχει και πας σε αλλο νοσοκομειο(και οχι στα συμβεβλημενα)παιρνεις την αποδειξη που πληρωσες εκει,πας στην τραπεζα και στα δινει πισω(παλι εδω υπαρχει το "σκοτεινο" σημειο των 5000 μπατ)

Αυτα....

Ξεχασα να σας πω οτι η "απλη" καρτα κοστιζει 300 μπατ(για να την βγαλεις) και η Visa debit 600




3)χθες το πρωι πηγα να ανοιξω λογαριασμο στο ονομα μου στην κασικορν στο υποκαταστημα που βρισκεται στο wireless road,στην περιοχη lumpini,patumwan Bangkok μεσα στο εμπορικο κεντρο all seasons.

Μου ειπαν οτι δεν μπορω να ανοιξω στο ονομα μου λογαριασμο εαν δεν εχω αδεια εργασιας στην χωρα.Οποτε τον ανοιξα στο ονομα της γυναικας μου.(ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΓΚΟΚ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ)


4)έστειλα mail για το αν μπορώ να ανοίξω λογαριασμό στην τράπεζα τους και μου είπαν ότι χρειάζεται διαβατήριο και άδεια εργασίας... μετά τους απάντησα ότι έρχομαι για διακοπές και όχι για δουλειά και μου είπαν ότι τότε είναι στο χέρι του διευθυντή το αν θα σε αφήσει να ανοίξεις λογαριασμό η όχι..


5)καλησπερα λοιπον οντως ειναι στο χερι του διευθυντη αλλα υπαρχουν τραπεζες που δεν το πολυψαχνουν οπως για παραδειγμα στην παταγια.οπου ρωτησα στην μπανγκοκ μου ελεγαν τα ιδια αλλα στην παταγια δεν ειχε τετοια βεβαια εχει να κανει με την πολιτικη της καθε τραπεζας απλα εκει τα πραγματα ειναι πιο ευκολα.


6)Και σε εμένα στο κατάστημα στο εμπορικό στη Πατόνγκ μου άνοιγαν αμέσως όταν ρώτησα μόνο με την απόδειξη του ξενοδοχείου και διαβατήριο και ίντερνετ και κάρτα



καταλαβες σταματη η να κανω και κακα???

πας σε οποια kasikorn bank θελεις εκτος μπανγκοκ και ανοιγεις λογαριασμο ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΣΟΥ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 19:27 #11

  • XxSMIL3xX
  • Το Άβαταρ του/της XxSMIL3xX
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 266
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
  • Κάρμα: 0 (-28)
ΣΤΑΜΑΤΗΣ έγραψε:
Αρα η μονη σου σχεση ειναι τα οσα έγραψαν οι δυο συντακτες του foroum που υποστηρίζουν οτι γίνεται;;;; Αρα προτρέπεις τον κοσμο να παει τα χρηματα του σε μια τράπεζα που επίσημα απαντά οτι δεν γινεται στην επσισημη σελιδα οτι δεν γιονεται στον νομο της γραφει οτι δεν γινεται οι συντακτες γράφουν οτι δεν γίνεται εσύ ο ιδιος λες οτι δεν το κανει καμια τράπεζα πουθενα εκτός απο την patagia και λες στον κοσμο οτι ανοιγεις ετσι λογαριασμο στην Ταυλανδη . Χαζομαρούλες . Ειπαμε δεν μειλας με τιποτα παιδακια .
Τωρα στον αριστερο Ισημερινο μικρο συριζακι αμθε οτι ο προεδρος ηταν υπουργος του φιλελευθερου κόμματος . Οτι περασε αλλαγη συνταγματος για πετυχει να επανεκλεγει οτι κλεινει καναλια σταθμους που ειναι αντιθετα σε αυτον γιατι δεν λες για τον αριστερο προεδρο ( στο ονειρο σου βεβαια )Πηγαινε τα λοιπον στον ισημερινο περιμενουν τους ξενους με ανοικτα τα ποδια . Το τρομπονι μαγκακο αλλου ..... Ειπαμε ψεματακια αλλου .


σταματη...
λεω σε οσους διαβαζουν οτι αμα πανε ταυλανδη και πανε σε οποιαδηποτε kasikorn bank εκτος μπανγκοκ μπορουν να ανοιξουν λογαριασμο ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΤΟΥΣ...
οχι επειδη το λενε καποιοι σε ενα φορουμ αλλα ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.
ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΜΕ 100 ΕΥΡΩ ΜΕΣΑ ΟΛΟ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ.
ΕΙΤΕ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ...


και καποιος αλλος ειχε πει οτι ειχε λογαριασμο και αν θυμασε τον ρωτουσα που τον ανοιξε γιατι ηξερα πως ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.
και ηθελα να μαθω αν εκανε το ιδιο...η αν εχει βρει αλλον τροπο...


οσο για τον κορρεα δες και αυτοχαρακτηρίζεται ως Χριστιανός αριστερός, και όχι μαρξιστής.
Τελευταία διόρθωση: 24 Ιουλ 2013 19:29 από XxSMIL3xX.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 24 Ιουλ 2013 19:31 #12

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Επανάληψη λοιπόν . Η λύση ειναι να πάτε σε μία τράπεζα σε μια χώρα της Ασιας που επίσημα δεν δέχεται βάση νόμου καμια κατάθεση απο ξενο εκτος και αν έχει τις προυποθέσεις που είπαμε αλλά και καμια αλλη τράπεζα αλλά να πάτε σε συγκεκριμένο υποκατάστημα συγκεκριμένου τουριστικού προορισμού που άνοιξαν λογαριασμό . Αυτά λοιπόν ασχολίαστα πλέον . Ειναι που αυτοκτονείς με κ@....λο . Δεν αξίζει άλλο ειναι γελία η όλη κατάσταση . Καλο κουράγιο .
Τελευταία διόρθωση: 24 Ιουλ 2013 20:25 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 25 Ιουλ 2013 01:50 #13

  • XxSMIL3xX
  • Το Άβαταρ του/της XxSMIL3xX
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 266
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
  • Κάρμα: 0 (-28)
απλα ετσι χιλιαδες αν οχι εκατομυρια εχουν ανοιξει λογαριασμο στην ταυλανδη...
-επισης στην ταυλανδη βαση νομου δεν μπορεις να ανανεωσεις την τουριστικη σου βιζα 2+1 μηνων πανω απο 3 φορες...ο νομος ετσι λεει...
ελα μου ομως που χιλιαδες δυτικοι μενουν χρονια ανανεωνοντας την τουριστικη τους βιζα...
-επισης στην ταυλανδη δεν μπορεις να αποκτησεις γη η μονοκατοικια...μπορεις να αγορασεις μονο διαμερισμα βαση του νομου...
ελα μου ομως που υπαρχει παραθυρο και αγοραζουν κατα χιλιαδες αν οχι εκατομυρια οι expats γη ενω στην πραγματικοτητα ειναι παρανομο...
υπαρχει ο τροπος και το κανεις μεσω εταιρειων...δεν ειναι 100% νομιμο αλλα ολο το πουκετ και το κο σαμουι σε δυτικους ανοικει...

και το βασικοτερο ολων....δεν απαγορευεται να ανοιξεις λογαριασμο στην ταυλανδη...ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΗΝΤΗ...
μην τα μπερδευεις...

εαν δεν ξερεις σταματη τι γινετε σε μια χωρα καλυτερα να μην μιλας...


οπως ακριβως και στην αγγλια...και εκει απαγορευεται βαση νομου να ανοιξει μη μονιμος κατοικος λογαριασμο αλλα και εκει προσωπικα εχω λογαριασμο χωρις να ειμαι μονιμος κατοικος...γιατι και εκει ειναι στην ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΗΝΤΗ...και με αυτον μιλησα και εγω σε αγγλικη τραπεζα και μετα απο 4 ωρες συνεντευξη μου ανοιξε...
και οχι μονο εγω αλλα και 10 φιλοι και γνωστοι μου...
πως εγινε σταματη αυτο????και αλλοι απο εδω μεσα εχουν πει οτι εχουν λογαριασμο στην αγγλια χωρις να ειναι μονιμοι κατοικοι...


ασε λοιπον τα δεν γινετε και τις αρλουμπες που λες μπας και ψησεις κανεναν ανιδεο απο εδω μεσα και κρατησει τα λεφτουδακια του στην τραπεζα που δουλευεις...
Τελευταία διόρθωση: 25 Ιουλ 2013 02:24 από XxSMIL3xX.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 25 Ιουλ 2013 02:25 #14

  • miou (ΜΑΝΘΟΣ)
  • Το Άβαταρ του/της miou (ΜΑΝΘΟΣ)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 804
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 297
  • Κάρμα: 50 (6)
Υπάρχει κάποιο link ή άλλη απόδειξη που να αναφέρεται ότι δεν μπορεί μη κάτοικος να ανοίξει τραπεζικό λογαριασμό στην Αγγλία?
Με ενδιαφέρει γιατί σκοπεύω να ανοίξω λογαριασμό αλλα να είμαι νόμιμος-όχι με πλάγιες μεθόδους
«Ενισχύστε τις Ελβετικές καταθέσεις των Ελλήνων»
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 25 Ιουλ 2013 11:22 #15

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
XxSMIL3xX έγραψε:
απλα ετσι χιλιαδες αν οχι εκατομυρια εχουν ανοιξει λογαριασμο στην ταυλανδη...
-επισης στην ταυλανδη βαση νομου δεν μπορεις να ανανεωσεις την τουριστικη σου βιζα 2+1 μηνων πανω απο 3 φορες...ο νομος ετσι λεει...
ελα μου ομως που χιλιαδες δυτικοι μενουν χρονια ανανεωνοντας την τουριστικη τους βιζα...
-επισης στην ταυλανδη δεν μπορεις να αποκτησεις γη η μονοκατοικια...μπορεις να αγορασεις μονο διαμερισμα βαση του νομου...
ελα μου ομως που υπαρχει παραθυρο και αγοραζουν κατα χιλιαδες αν οχι εκατομυρια οι expats γη ενω στην πραγματικοτητα ειναι παρανομο...
υπαρχει ο τροπος και το κανεις μεσω εταιρειων...δεν ειναι 100% νομιμο αλλα ολο το πουκετ και το κο σαμουι σε δυτικους ανοικει...

και το βασικοτερο ολων....δεν απαγορευεται να ανοιξεις λογαριασμο στην ταυλανδη...ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΗΝΤΗ...
μην τα μπερδευεις...

εαν δεν ξερεις σταματη τι γινετε σε μια χωρα καλυτερα να μην μιλας...


οπως ακριβως και στην αγγλια...και εκει απαγορευεται βαση νομου να ανοιξει μη μονιμος κατοικος λογαριασμο αλλα και εκει προσωπικα εχω λογαριασμο χωρις να ειμαι μονιμος κατοικος...γιατι και εκει ειναι στην ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΗΝΤΗ...και με αυτον μιλησα και εγω σε αγγλικη τραπεζα και μετα απο 4 ωρες συνεντευξη μου ανοιξε...
και οχι μονο εγω αλλα και 10 φιλοι και γνωστοι μου...
πως εγινε σταματη αυτο????και αλλοι απο εδω μεσα εχουν πει οτι εχουν λογαριασμο στην αγγλια χωρις να ειναι μονιμοι κατοικοι...


ασε λοιπον τα δεν γινετε και τις αρλουμπες που λες μπας και ψησεις κανεναν ανιδεο απο εδω μεσα και κρατησει τα λεφτουδακια του στην τραπεζα που δουλευεις...

ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΙΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ , ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΗΝΤΗ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ :laugh: ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΑΝΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚΟ ΣΤΟ ΠΟΥΚΕΤ Π.Χ .
ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΧΑΖΟΜΑΡΟΥΛΕΣ ΠΕΡΙ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΗΛΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ . ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ . ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ ΜΗΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΤΟΣΑ 100 ΕΥΡΩ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ :laugh: :laugh: :laugh:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 25 Ιουλ 2013 12:27 #16

  • XxSMIL3xX
  • Το Άβαταρ του/της XxSMIL3xX
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 266
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
  • Κάρμα: 0 (-28)
ναι υπαλληλε του SSαμαρass...
ειναι στην ευχερεια του...

μπαινεις μεσα και αμε σε δει λαμογιο δεν σου ανοιγει...

αμα πας και σε δει σοβαρο και με βιβλιαρακια απο τραπεζες αλλων χωρων με λογαριαμσους με αρκετα μηδενικα μια χαρα σου ανοιγει...

τοσο απλο...

οσο για τα ποσα εχω μ αρεσει που περιμενεις να πω εδω μεσα ποσα εχω στην ταυλανδη και μαλιστα και σε ποια τραπεζα...
κατσε καλα βρε σταματη...
λες να εχω αναφερω ονομα τραπεζας εδω μεσα που να εχω στο ονομα μου χρημματα????????????
ελεος δηλαδη!!!!


και για να το ξαναπω να εμπεδωθει...

ΠΑΤΕ ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΟΛΗ Η ΕΠΑΡΧΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΠΑΝΓΚΟΚ , ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ KASIKORN BANK ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ!!!!!

αυτο ηταν ολο!!!!!με το διαβατηριο σας και ξεμπερδευετε!!!!!
το εχω κανει και εαν συνεχισει να μου τα πρηζει ο υπαλληλος του SSamarass θα με αναγκασει να ψαχνω να βρω σκανερ στο νησι που ειμαι να του το κολησω στην μουρη...υπομονη ομως υπαλληλε και θα το βρω το σκανερ...



και σου ξαναποσταρω το thread απο φορουμ ελληνων φιλων της ταυλανδης που μιλανε γι αυτο το θεμα και εχουν ανοιξει λογαριασμο στην kasikorn bank μονο με διαβατηριο...
το τρομπονι...
Τελευταία διόρθωση: 25 Ιουλ 2013 12:37 από XxSMIL3xX.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 25 Ιουλ 2013 12:53 #17

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΤΑΘΕΤΗΣ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΤΗΣ ΤΑΥΛΑΝΔΗΣ ΔΙΝΕΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ . ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΟΥΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΟΙΜΠΛΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΡΚΕΛ . ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΜΠΑΤ ΛΕΚ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΑΣΦΑΛΗ ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ . ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΤΟΠΙΚΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΕ ΝΗΣΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚΟΥ ΔΙΕΥΘΗΝΤΗ .ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ !!!!!!! ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΟΝΤΑΙ .
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΤΗ Η ΠΡΟΣΚΟΜΗΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΑΝΤΙΜΝΗΜΟΝΙΑΚΟΥ ΑΓΩΝΑ . ΔΕΚΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΔΙΔΕΤΑΙ ΕΚΠΤΩΣΗ .
Ε ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΕΧΑΣΕΣ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;;;;
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ XxSMIL3xX ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ !!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Τελευταία διόρθωση: 25 Ιουλ 2013 12:54 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Άνοιγμα λογαριασμού κατάθεσης στην Ταϋλάνδη 25 Ιουλ 2013 13:07 #18

  • XxSMIL3xX
  • Το Άβαταρ του/της XxSMIL3xX
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 266
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
  • Κάρμα: 0 (-28)
σιγκαπουρη,ταυλανδη,αγγλια,ελβετια...

σιγουρα καλυτερες απο ελλαδα...

ελευθερη αγορα εχουμε...γιατι να τα εχω εδω δηλαδη???για να συντηρω τον σαμαρα και τον βενιζελ???


και ψιτ να σου πω...εχω γυρισει σχεδον ολη την νοτιοανατολικη ασια...βαλε με το μυαλο σου σε ποσες χωρες εχω λογαριασμους...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα