Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Εκλογες Σεπτεμβρης 2015

Εκλογες Σεπτεμβρης 2015 09 Οκτ 2015 12:41 #523

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
  • Το Άβαταρ του/της ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 2977
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1368
  • Κάρμα: 147
Johan (larry) έγραψε:
Εβαλε 5 ατομα της οικογενειας σε ΜΗ εκλογιμες θεσεις, τιμης ενεκεν για τη βοηθεια τους τοσα χρονια.
Βουλευτης βγηκε ο γιος της γυναικας του(Μαριος Γεωργιαδης) και θα αλλαξει σε 6 μηνες. Στενοχωρηθηκες?

Κάτι περίεργο συμβαίνει με τον Λεβέντη.
Κάνει δηλώσεις άκυρες τώρα τελευταία

Τι εννοεί "περίμενα 30 χρόνια να μπω στη βουλή κ τώρα που μπήκα απογοητεύτηκα";

Δηλ, τι περίμενε ακριβώς;
Τι δεν του αρέσει;
Αν απογοητεύτηκε τόσο πολύ, τι θα κάνει γι'αυτό;

Γιατί, εγώ προσωπικά, αν με απογοητεύει κάποιος ή κάτι, τότε τον αφήνω..

Αυτός, θα παραιτηθεί;
Υποτίθεται οτι επι 30 χρόνια, κάθε μέρα της ζωής του την περνούσε μελετώντας οτιδήποτε έχει σχέση με την πολιτική ζωή της χώρας.
Άρα, ήταν προετοιμασμένος..

Επομένως, το έντιμο θα ήταν να πει, "Άντε κ γαμ...τε, εγώ μπήκα στη βουλή, είστε όλοι άχρηστοι, εγώ παραιτούμαι γιατί δεν συμμετέχω στο τσίρκο σας κ ορίζω άλλον πρόεδρο στο κόμμα μου, για να συνεχίσει το έργο μου"..
Τι λες γι'αυτό;

Δευτερη δήλωση.."Δεν θέλω το γραφείο του Μητσοτάκη γιατί είναι γκαντέμης"..

Γκαντέμης σε ποιόν τομέα;
Είναι σχεδόν 98 ετών, με πλήρη διαύγεια πνεύματος, δεν έχει προβλήματα υγείας, λεφτά έχει, είχε βγει πρωθυπουργός για 3 χρόνια, έχει παιδιά κ εγγόνια επιτυχημένα.

Πόσους τέτοιους γκαντέμηδες έχουμε δει;
Θα πει κάποιος, είναι γκαντέμης για τους άλλους..

Μα..σοβαρά, υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν στην κακοτυχία, στις μαύρες γάτες, στην Τρίτη κ 13 κ στην γκαντεμιά του Μητσοτάκη;

Δεν έχω καμιά σχέση με τον Μησοτάκη, δεν τον ψήφισα ποτέ κ όταν αυτός ήταν κυβέρνηση εγώ πήγαινα σχολείο ακόμη..

Μιλάω σε ανθρώπινο επίπεδο κ μόνο..
Λεφτά, στην πραγματικότητα, εχει κάποιος όταν τα έχει όλα δίπλα του.Έξω απο τις τράπεζες.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εκλογες Σεπτεμβρης 2015 09 Οκτ 2015 13:09 #524

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Για τον Βασίλη είπαμε σημεία των καιρών . Και καλά καθε 6 μηνες θα άλλαζαν οι βουλευτες 12 γίνανε . Να γυρίσουν οπι μετακλητοί στις δουλιές τους 36 πήρε το κόμμα . Τα ειχα γράψει πριν 1 εβδομάδα νατος αμέσως . Για τα περι γραφειων κτλ οκ κουτσομπολια ειναι δεν αξίζει να ασχολούμαστε ας κάνουν οτι θέλουν .
Παλι σε αυτο που έχετε καταναλώσει πολύ ενεργεια περι δημοσιων υπαλλήλων . Ξαναλέω αν και offtopic ειναι λάθος να γίνεται αντιπαράθεση σχετικά με το ανθα πρέπει αν υπάρχει δημοσιος τομεας και ποιος τον πληρωνει . Ειναι βρε παιδια άκυρο το θέμα . Το πρόβλημα των δυ πλεον ειναι πρόβλημα κακης λειτουργιας του δημοσιου . Και αν πας παραπέρα ειναι πρόβλημα κακής λειτουργιας της ελληνικης κοινωνιας . Απο το 1981 και μετά , αν και ειχε ριζες και απο πιο π[αλια αυτό , ξέφυγε η δουλεια. Καποιοι εκει μέσα πιασανε τον παπα απο τα @@ . Αλλά μην κάνουμε ξαναλέω τις παρθενες οι μη δυ . Αυτο που εχει γίνει τα τελευταια χρόνια και στην αγορά ειναι ανευ προηγουμένου . Ενα θα σας πω και θα το δείτε αν και το ξέρετε οταν με το καλο ξεκαθαρίσουν τα κόκκινα δάνεια θα δειτε ποσο καλά και σε τι συνθήκες αγορας λειτουργει η οικονομια έξω . Project εκατομυριων με κερδη τα άφηναν στην άκρη και χρηματοδοτούσαν αγορες αυτοκινήτων βιλάρες κτλ μεσα απο εταιριες. Οι δε τράπεζες ουτε μια φορά δεν έκαναν έλεγχο . Και ως δια μαγειας τα λεφτά μετακομησαν σε καταθεσεις στο εξωτερικο σε ενα βράδυ απο λογαριασμους οψεως δανειακους κατουσιαν και κοκκινισαν δάνεια . Αυτο το έκαναν απο τον πιο μικρο μπαταχτση που ήταν ταριφας και ειχε 25 καρτες και τις κοκκινησε και 2 ανοιχτα και τα κοκκινησε και διπλη υποθηκη στο σπιτι στον κολωνο και τώρα ειναι ΑΝΕΛ και φωνάζει μέχρι τον απελπισμένο νεοπλουτο με την βιλάρα στα ΒΠ αξιας 1 εκατομυριου χιλιοφεσωμενη σε 2 3 τραπεζες με 10 ανοιχτα κοκκινα 25 καρτες με χρεωσεις στην gap και στην Bentley o οποιος χρησιμοποιούσε και το leasing της εταιριας για να αλλαζει ανα έτος τις 5αρες και τις 7αρες .
Αυτη ηταν η ανταγωνιστική μας αγορα σε μεγάλο βαθμο και ειναι θαυμα πως επεζησαν και καμια 200αρια ανταγωνιστικες εξαγωικες επιχειρήσεις . Να μην μιλήσω για τα θαλλασοδάνεια των αγροτων τις επιδοτήσεις το πως γεωπόνοι έκαναν εκατομυρια . Δεν θα μιλήσω δε καθόλου για το θέμα αγοράς κατοικιας που έφτασε να πωλείται 5αρι στο Περιστέρι σε τιμή Παρισίων και Βερολίνου .
Α και για να προλάβω μερικούς αυτά δεν ονομάζονται στρεβλώσεις της αγοράς ονομάζονται απάτες . Την κάνω απο το νήμα καλή συνέχεια στην αντιπαράθεση που έχετε ειναι λάθος για εμένα . :)
Τελευταία διόρθωση: 09 Οκτ 2015 13:09 από ΣΤΑΜΑΤΗΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": maria (mb361)

Εκλογες Σεπτεμβρης 2015 10 Οκτ 2015 16:39 #525

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
ΣΤΑΜΑΤΗΣ έγραψε:
Δεν θα μιλήσω δε καθόλου για το θέμα αγοράς κατοικιας που έφτασε να πωλείται 5αρι στο Περιστέρι σε τιμή Παρισίων και Βερολίνου .
Καλά τα ακίνητα στο Παρίσι δεν μπορείς οχι να τα αγοράσεις, αλλα να τα ονειρευτείς καν. Καμια γκαρσονιέρα και αν μπορέσεις να πάρεις.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εκλογες Σεπτεμβρης 2015 11 Οκτ 2015 03:05 #526

  • maria (mb361)
  • Το Άβαταρ του/της maria (mb361)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 5234
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1688
  • Κάρμα: 35 (-37)
www.imerisia.gr/article.asp?catid=26516&subid=2&pubid=113783872

...οι Ελληνες, με τη συμπεριφορά τους στις πρόσφατες εκλογές, στέλνουν ένα μήνυμα σε όλο το πολιτικό σύστημα. Οτι αρνούνται αυτή τη φορά να «βάλουν πλάτη» και απαξιώνουν πλήρως τους υπάρχοντες πολιτικούς σχηματισμούς. Ετσι, τα σύννεφα πάνω από τη χώρα γίνονται όλο και πιο βαριά και το 2016 ίσως είναι χρονιά - ορόσημο για το μέλλον της Ελλάδας.

Ο Αλέξης Τσίπρας με τη δεύτερη κυβέρνησή του έχει να αντιμετωπίσει δύο στοιχεία που δεν κολακεύουν καμία κυβέρνηση της αριστεράς.

Η ανεργία το 2016 θα εκτιναχθεί στο 27,1% με βάση τις προβλέψεις του προϋπολογισμού και το δημόσιο χρέος θα φθάσει στο 198% του ΑΕΠ σύμφωνα με το υπουργείο Οικονομικών ή στο 206% σύμφωνα με το ΔΝΤ. Είναι αυτά τα δύο ποσοστά που θα βαραίνουν για αρκετό ακόμη χρόνο την κυβέρνηση Τσίπρα.
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
Τελευταία διόρθωση: 11 Οκτ 2015 03:08 από maria (mb361).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εκλογες Σεπτεμβρης 2015 11 Οκτ 2015 03:07 #527

  • Johan (larry)
  • Το Άβαταρ του/της Johan (larry)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 545
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 46
  • Κάρμα: -6
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos) έγραψε:
Κάτι περίεργο συμβαίνει με τον Λεβέντη.
Κάνει δηλώσεις άκυρες τώρα τελευταία

Τι εννοεί "περίμενα 30 χρόνια να μπω στη βουλή κ τώρα που μπήκα απογοητεύτηκα";

Δηλ, τι περίμενε ακριβώς;
Τι δεν του αρέσει;
Αν απογοητεύτηκε τόσο πολύ, τι θα κάνει γι'αυτό;

Γιατί, εγώ προσωπικά, αν με απογοητεύει κάποιος ή κάτι, τότε τον αφήνω..

Αυτός, θα παραιτηθεί;
Υποτίθεται οτι επι 30 χρόνια, κάθε μέρα της ζωής του την περνούσε μελετώντας οτιδήποτε έχει σχέση με την πολιτική ζωή της χώρας.
Άρα, ήταν προετοιμασμένος..

Επομένως, το έντιμο θα ήταν να πει, "Άντε κ γαμ...τε, εγώ μπήκα στη βουλή, είστε όλοι άχρηστοι, εγώ παραιτούμαι γιατί δεν συμμετέχω στο τσίρκο σας κ ορίζω άλλον πρόεδρο στο κόμμα μου, για να συνεχίσει το έργο μου"..
Τι λες γι'αυτό;


Kι εσυ θα απογοητευοσουνα αν εβλεπες οτι ολοι ενδιαφερονται ποσους θα διορισουν, τι αυτοκινητα θα παρουν, ποσους συμβουλους, χειροκροτουνε σα ρομποτ τους αρχηγους τους. Η χωρα καιγεται, δε τη βοηθας ετσι.
Προσεξε να μη επηρεαζεσαι απο τα μεσα ενημερωσης αλλιως ολο "ακυρες" δηλωσεις θα ακους...
Ζητας να παραιτηθει και να φυγει απ τη βουλη?? Αντιθετα, πρεπει να μεινει να δωσει μαχη να τα αλλαξει. Εκει ελπιζουμε, δεν υπαρχει κατι αλλο.



ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos) έγραψε:
Δευτερη δήλωση.."Δεν θέλω το γραφείο του Μητσοτάκη γιατί είναι γκαντέμης"..

Γκαντέμης σε ποιόν τομέα;
Είναι σχεδόν 98 ετών, με πλήρη διαύγεια πνεύματος, δεν έχει προβλήματα υγείας, λεφτά έχει, είχε βγει πρωθυπουργός για 3 χρόνια, έχει παιδιά κ εγγόνια επιτυχημένα.

Πόσους τέτοιους γκαντέμηδες έχουμε δει;
Θα πει κάποιος, είναι γκαντέμης για τους άλλους..

Μα..σοβαρά, υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν στην κακοτυχία, στις μαύρες γάτες, στην Τρίτη κ 13 κ στην γκαντεμιά του Μητσοτάκη;

Δεν έχω καμιά σχέση με τον Μησοτάκη, δεν τον ψήφισα ποτέ κ όταν αυτός ήταν κυβέρνηση εγώ πήγαινα σχολείο ακόμη..

Μιλάω σε ανθρώπινο επίπεδο κ μόνο..

Φιλε μου πρεπει να εισαι αρκετα νεος. Ο Μητσοτακης εχει τη φημη του γκαντεμη, μετα απο μια σειρα περιστατικων :)

Το γραφειο του Μητσοτακη δε το θελει για συμβολικους λογους. Ο Μητσοτακης ανετρεψε το 1965 το Γερο της δημοκρατιας με βασιλικη εντολη, για να οδηγηθουμε μετα στην ανωμαλια και τελικα στη χουντα.

Παντως εγω και πολλοι αλλοι, πιστεψε με, δε θα θελαμε με τιποτα να κατσουμε στη καρεκλα του Μητσοτακη :evil: :laugh:

[Πρεπει να σημειωσω οτι αυτα που εγραψες για τη προσωπικη ζωη του αρχιαποστατη ειναι μαλλον αστοχα.... εχει λεφτα? πως τα εκανε? Επιτυχημενοι οι συγγενεις του λογω της οικογενειοκρατιας? Επιτυχημενη κορη με την ΜΚΟ?...]


ΣΤΑΜΑΤΗΣ έγραψε:
Για τον Βασίλη είπαμε σημεία των καιρών . Και καλά καθε 6 μηνες θα άλλαζαν οι βουλευτες 12 γίνανε . Να γυρίσουν οπι μετακλητοί στις δουλιές τους 36 πήρε το κόμμα .

Ο καιρος γαρ εγγυς φιλε. Δεν εχει αλλαξει κατι στο περι του 6μηνου. Καπου 900 μετακλητους εχει η ΝΔ και 1100 ο Συριζα, τα εγκρινεις εσυ αυτα? Δε πρεπει να σταματησουν?
τουσκ εισαι και φαινεσαι ρε
Τελευταία διόρθωση: 11 Οκτ 2015 03:17 από Johan (larry).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εκλογες Σεπτεμβρης 2015 11 Οκτ 2015 03:21 #528

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
Optimus (optimus) έγραψε:
τα ακίνητα στο Παρίσι δεν μπορείς οχι να τα αγοράσεις, αλλα να τα ονειρευτείς καν.
Μπα?
Είσαι βέβαιος ότι ισχύει για όλους αυτό?
Μήπως εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια?

Και μήπως αυτός που αγόρασε ακίνητο στο Παρίσι και ΕΙΧΕ την πρόνοια να το γράψει σε μια off-shore με έδρα το ΛιχτενστάΙν ή τα Barbados Islands δεν πιάνεται από τον Αλεξιάδη που να χτυπάει τον κώλο του κάτω μέχρι να ματώσει?
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εκλογες Σεπτεμβρης 2015 11 Οκτ 2015 11:49 #529

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Johan (larry) έγραψε:
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos) έγραψε:
Κάτι περίεργο συμβαίνει με τον Λεβέντη.
Κάνει δηλώσεις άκυρες τώρα τελευταία

Τι εννοεί "περίμενα 30 χρόνια να μπω στη βουλή κ τώρα που μπήκα απογοητεύτηκα";

Δηλ, τι περίμενε ακριβώς;
Τι δεν του αρέσει;
Αν απογοητεύτηκε τόσο πολύ, τι θα κάνει γι'αυτό;

Γιατί, εγώ προσωπικά, αν με απογοητεύει κάποιος ή κάτι, τότε τον αφήνω..

Αυτός, θα παραιτηθεί;
Υποτίθεται οτι επι 30 χρόνια, κάθε μέρα της ζωής του την περνούσε μελετώντας οτιδήποτε έχει σχέση με την πολιτική ζωή της χώρας.
Άρα, ήταν προετοιμασμένος..

Επομένως, το έντιμο θα ήταν να πει, "Άντε κ γαμ...τε, εγώ μπήκα στη βουλή, είστε όλοι άχρηστοι, εγώ παραιτούμαι γιατί δεν συμμετέχω στο τσίρκο σας κ ορίζω άλλον πρόεδρο στο κόμμα μου, για να συνεχίσει το έργο μου"..
Τι λες γι'αυτό;


Kι εσυ θα απογοητευοσουνα αν εβλεπες οτι ολοι ενδιαφερονται ποσους θα διορισουν, τι αυτοκινητα θα παρουν, ποσους συμβουλους, χειροκροτουνε σα ρομποτ τους αρχηγους τους. Η χωρα καιγεται, δε τη βοηθας ετσι.
Προσεξε να μη επηρεαζεσαι απο τα μεσα ενημερωσης αλλιως ολο "ακυρες" δηλωσεις θα ακους...
Ζητας να παραιτηθει και να φυγει απ τη βουλη?? Αντιθετα, πρεπει να μεινει να δωσει μαχη να τα αλλαξει. Εκει ελπιζουμε, δεν υπαρχει κατι αλλο.



ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos) έγραψε:
Δευτερη δήλωση.."Δεν θέλω το γραφείο του Μητσοτάκη γιατί είναι γκαντέμης"..

Γκαντέμης σε ποιόν τομέα;
Είναι σχεδόν 98 ετών, με πλήρη διαύγεια πνεύματος, δεν έχει προβλήματα υγείας, λεφτά έχει, είχε βγει πρωθυπουργός για 3 χρόνια, έχει παιδιά κ εγγόνια επιτυχημένα.

Πόσους τέτοιους γκαντέμηδες έχουμε δει;
Θα πει κάποιος, είναι γκαντέμης για τους άλλους..

Μα..σοβαρά, υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν στην κακοτυχία, στις μαύρες γάτες, στην Τρίτη κ 13 κ στην γκαντεμιά του Μητσοτάκη;

Δεν έχω καμιά σχέση με τον Μησοτάκη, δεν τον ψήφισα ποτέ κ όταν αυτός ήταν κυβέρνηση εγώ πήγαινα σχολείο ακόμη..

Μιλάω σε ανθρώπινο επίπεδο κ μόνο..

Φιλε μου πρεπει να εισαι αρκετα νεος. Ο Μητσοτακης εχει τη φημη του γκαντεμη, μετα απο μια σειρα περιστατικων :)

Το γραφειο του Μητσοτακη δε το θελει για συμβολικους λογους. Ο Μητσοτακης ανετρεψε το 1965 το Γερο της δημοκρατιας με βασιλικη εντολη, για να οδηγηθουμε μετα στην ανωμαλια και τελικα στη χουντα.

Παντως εγω και πολλοι αλλοι, πιστεψε με, δε θα θελαμε με τιποτα να κατσουμε στη καρεκλα του Μητσοτακη :evil: :laugh:

[Πρεπει να σημειωσω οτι αυτα που εγραψες για τη προσωπικη ζωη του αρχιαποστατη ειναι μαλλον αστοχα.... εχει λεφτα? πως τα εκανε? Επιτυχημενοι οι συγγενεις του λογω της οικογενειοκρατιας? Επιτυχημενη κορη με την ΜΚΟ?...]


ΣΤΑΜΑΤΗΣ έγραψε:
Για τον Βασίλη είπαμε σημεία των καιρών . Και καλά καθε 6 μηνες θα άλλαζαν οι βουλευτες 12 γίνανε . Να γυρίσουν οπι μετακλητοί στις δουλιές τους 36 πήρε το κόμμα .

Ο καιρος γαρ εγγυς φιλε. Δεν εχει αλλαξει κατι στο περι του 6μηνου. Καπου 900 μετακλητους εχει η ΝΔ και 1100 ο Συριζα, τα εγκρινεις εσυ αυτα? Δε πρεπει να σταματησουν?
Οπως και δήποτε έτσι ειναι ....... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εκλογες Σεπτεμβρης 2015 12 Οκτ 2015 00:50 #530

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
Johan (larry) έγραψε:
Optimus (optimus) έγραψε:

Για τις 7 μίλησα που έλεγε ενας Βουλευτής της ΕΚ στο σκαι. Και εσύ μου απαντάς με της 3 και με λες και τρολ.

Θα το πω αλλη μια ωστε να γινει απολυτα σαφες: Μια συνταξη για ολους, με ανωτερο οριο τα 1500€.
Εσυ εγραψες οτι ο Λεβεντη μιλαει μονο για 7+, και το αποκαλεσες και τρολαρισμα.


Optimus (optimus) έγραψε:
Και ποιο το νόημα της ανεξαρτησίας της Καταλονίας που με quotares(και εκεί μπαρούφα πέταξες); έχει γραφεία η Εκ στην Καταλoνία;

Δειξε μου ποιο ειναι το post περι Καταλονιας που λες γιατι δε θυμαμαι.
Ειμαι σιγουρος οτι παλι μπουρδες λες...

Optimus (optimus) έγραψε:
Κατα τα άλλα γράφω και ψέμματα και εσύ με quoatareis μόνο όταν μιλάω για την ΕΚ.

Ολα οσα εχεις πει για την ΕΚ ειναι υβρεολογιο και συστημικη παραπληροφορηση.
Για τι αλλα επιθυμεις να σε quotαρω?

Optimus (optimus) έγραψε:
Και σε τελική ανάλυση τι σε κάναμε εσένα; Απαντάς με επίθεση και χαρακτηρισμούς όποιος σου θίξει το κόμμα που ψήφισες; κανε μας την χάρη ρε


Εσενα τι σε καναμε? Βριζεις ακατασχετα σα βοθρος, διαδιδεις συκοφαντιες, και εχεις την απαιτηση να μη σου απαντησουνε κιολας?
Τι την ειδες, εξυπνος ή πονηριδης? Ουτε επιθεση ουτε χαρακτηρισμους εκανα, μονο αποκατασταση της πραγματικοτητας και παρακληση να ηρεμησεις.
δεν έγραψα την λέξη "μόνο" αυτή είναι μια εφεύρεση δική σου για να μαζέψεις οτι δεν μαζεύεται. Και για την Καταλονία και το "optimus σε quotaro γιατί βρίζεις την ΕΚ χωρίς να σε συμπαθώ" οποιοδήποτε δευτερόλεπτο σου δείχνω το ποστ αλλα δεν έχει κανα ιδιαίτερο νόημα.

Ο soto51 έχει πει την πιο ψαγμένη ατάκα για την ΕΚ. Ολα σε μια γενική ανακρίβεια και στο περίπου, ένα πασάλειμμα (αυτό είναι δικό μου).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εκλογες Σεπτεμβρης 2015 12 Οκτ 2015 00:53 #531

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα