Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Tους πηρανε χαμπαρι...

Tους πηρανε χαμπαρι... 24 Μαρ 2017 12:25 #2467

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
alex (The_Emperor) έγραψε:
Τον "εαυτό" αυτό τον προκαλείς μόνο εσύ που είσαι τόσο μ@λ@κας που δεν πάει άλλο!
Είδες να διαπληκτίζομαι με κανέναν άλλο;
Και τον ίδιο εαυτό βγάζεις σε όλους που είτε σε έχουν - και καλά κάνουν - γραμμένο στα @@ τους είτε σε βρίζουν και αυτοί...

Αλλά είσαι τόσο μ@λ@κας που θεωρείς ότι όλο το φόρουμ είναι ηλίθιο και εσύ ο "σωστός"...

Αρκετά ασχολήθηκα με τα μούτρα σου σήμερα...
Για ό,τι παραπάνω γράψεις στα @@ μου σε γράφω...


Βρε βλάκα, πως να διαπληκτιστείς με κάποιον όταν κανείς δεν ασχολείται (ακόμα και αυτοί που διαφωνούν κάθετα μαζί σου) να σε κοντράρει για τις "επαναστατικές" χαζομάρες που γράφεις;;; Όσο για τον ποιο "εαυτό" βγάζω εγώ, σε προκαλώ ανθρωπάκι ,να μου βρεις μια περίπτωση όπου εκτός από το να εκφράζω, με επιμονή έστω, την θέση που έχω (αναφαίρετο δικαίωμά μου είναι), άρχισα να σε βρίζω χωρίς πρόκληση, όπως έκανες εσύ με εμένα. Ψάξε ανθρωπάκι, ποιος ξεκίνησε να βρίζει ποιον και με ποια (άραγε) "αφορμή".
Αν σε ενοχλεί η αντίθετη άποψη ή δεν καταλαβαίνεις το νόημα αυτών που γράφεις και αυτών που διαβάζεις να πας να κοιταχτείς.
Παρεμπιπτόντως την μ@λ@κία πολύ την βάζεις στο ... στόμα σου. Φαίνεται ότι έχεις ... εξοικείωση με το ... σπορ.
Τέλος, πολλές φορές με έχεις ... "απειλήσει" ότι δεν μου απαντήσεις, αλλά ο σκατο-εαυτός βγαίνει σε κάθε ευκαιρία. Να δούμε αν αυτή την φορά θα μας κάνεις την ... χάρη να κρατήσεις την "υπόσχεσή" σου.
Μην έχεις όμως την ψευδαίσθηση (και κανένας άλλος) ότι θα σταματήσεις να λαμβάνεις απαντήσεις (επί του θέματος και όχι ύβρεις όπως κάνεις εσύ) όπου εγώ θεωρώ ότι πρέπει να τις λάβεις.
Μέτρον άριστον
Τελευταία διόρθωση: 24 Μαρ 2017 12:33 από batista.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 24 Μαρ 2017 18:59 #2468

  • Απόστολος (politis)
  • Το Άβαταρ του/της Απόστολος (politis)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 160
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 81
  • Κάρμα: 7
alex (The_Emperor) έγραψε:
Τον "εαυτό" αυτό τον προκαλείς μόνο εσύ που είσαι τόσο μ@λ@κας που δεν πάει άλλο!
Είδες να διαπληκτίζομαι με κανέναν άλλο;
Και τον ίδιο εαυτό βγάζεις σε όλους που είτε σε έχουν - και καλά κάνουν - γραμμένο στα @@ τους είτε σε βρίζουν και αυτοί...

Αλλά είσαι τόσο μ@λ@κας που θεωρείς ότι όλο το φόρουμ είναι ηλίθιο και εσύ ο "σωστός"...

Αρκετά ασχολήθηκα με τα μούτρα σου σήμερα...
Για ό,τι παραπάνω γράψεις στα @@ μου σε γράφω...

Οι απόψεις όλων είναι σεβαστές ανεξάρτητα απο το αν συμφωνεί κανείς ή όχι.
"μ@λ@κ@ς" και "στα @@ σε γράφω" ξεπερνούν τα όρια κατα την δική μου γνώμη.
Επειδή δεν ξέρω αν θα μπορέσεις να το δεις απο κάπου αλλού σε ενημερώνω οτι πάτησα την αναφορά.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 24 Μαρ 2017 22:13 #2469

  • alex (The_Emperor)
  • Το Άβαταρ του/της alex (The_Emperor)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 752
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 239
  • Κάρμα: 12
Προφανώς και ξεπερνώ τα όρια και το κάνω με συγκεκριμένο σκοπό
Μόνο που τα όρια υπάρχουν πολλοί τρόποι να ξεπεραστούν
Ο ένας είναι οι ύβρεις
Ο άλλος είναι οι ασταμάτητες επιθέσεις, ειρωνείες, που καταστρέφουν έναν ιστοχώρο

Γράφω κατά καιρούς σε διάφορα forums περίπου 20 χρόνια και παρά το γεγονός ότι πάντα υπήρχε ένας βλάκας που έκανε κατά διαστήματα τα νεύρα τσαντάλια στους άλλους...υπήρχε και ένα όριο

Τέτοιο πράγμα δεν το έχω ξανασυναντήσει...Ο λόγος που χρησιμοποίησα θεωρώ ότι αρμόζει στο επίπεδο του "συνομιλητή" μου και δεν συνηθίζω να μιλώ και να γράφω έτσι ποτέ

Το έχω ξαναδηλώσει σε προηγούμενη ανάλογη περίπτωση: το να "τιμωρηθώ" σε αυτό το φόρουμ μου είναι παντελώς αδιάφορο...

Απέναντι όμως στο "νούμερο" συμπεριφορά δεν αλλάζω, γιατί μόνο τέτοια του αξίζει, διότι στο παρελθόν έχει γράψει τόσο ανήθικα πράγματα που το "άτομο" αποτελεί ξεφτίλα για το ανθρώπινο είδος...Κάποιος τον αποκάλεσε σκατοκαχαρακτήρα ή κάτι τέτοιο...Καθόλου τυχαίο...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Tους πηρανε χαμπαρι... 25 Μαρ 2017 09:28 #2470

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
Θα σου κάνω την χάρη να αποδώσω αυτά που γράφεις σε παντελή έλλειψη επαφής με την πραγματικότητα, άρα μάλλον χρήζεις συγκεκριμένου τύπου συνδρομής.
Γιατί αν θεωρήσω ότι δεν ισχύει αυτό, τότε κάθε δείκτης σοβαρότητας, ηθικής, δικαιοσύνης (απέναντι στον συνομιλητή σου) είναι κολλημένος στο απόλυτο μηδέν.
Ξέρεις όμως ποιος είναι ο απόλυτος εχθρός ανθρώπων σαν κι εσένα, ο οποίος αποδομεί (επί τη εμφανίσει) όλα αυτά που γράφεις (ειδικά όσα αστεία δήθεν με αφορούν);
Το γεγονός ότι όλα είναι γραμμένα και αδιαμφησβήτητα. Δεν μπορείς να κάνεις το άσπρο μαύρο όσο "μάγος" και αν νομίζεις ότι είσαι. Προσπάθησαν και κάποιοι άλλοι εδώ μέσα να κάνουν το ίδιο πράγμα και έφαγαν τα μούτρα τους γιατί το γραπτό μένει αναλλοίωτο και ότι και να τσμπουνάει ο καθένας το νόημα του δεν μπορεί να αλλοιωθεί. Στην πρώτη εξέταση των γραφομένων από κάποιον αμερόληπτο αναγνώστη, η αλήθεια αποκαλύπτεται πολύ ... επώδυνα για τύπους σαν κι εσένα.
Το ίδιο παθαίνεις αυτόματα και εσύ, όταν γράφεις π.χ. ότι έχω γράψει :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: "ανήθικα πράγματα". Έχω διαβάσει πολλά, αυταπόδεικτα κουλά και ψευδή, για την πάρτη μου, αυτό είναι η πρώτη φορά που το διαβάζω.
Γι αυτό, αποφάσισε ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα σου και τρέχα ζήτα βοήθεια αν ισχύει το πρώτο σενάριο.
Αλλιώς σταμάτα τον προσωπικό σου κατήφορο με τις αήθεις ύβρεις και τα ψέματα προκειμένου μόνο και μόνο να καλύψεις το γεγονός ότι δεν ανέχεσαι την διαφορετική άποψη (ειδικά αυτή που επιμένει να μην σε αφήνει να κάνεις ... παιγνίδι μόνος σου).
Μέτρον άριστον
Τελευταία διόρθωση: 25 Μαρ 2017 09:30 από batista.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 25 Μαρ 2017 10:24 #2471

  • alex (The_Emperor)
  • Το Άβαταρ του/της alex (The_Emperor)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 752
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 239
  • Κάρμα: 12
Διάλογο με αποβρασματα δεν κάνω. Για τα μούτρα σου έχω μόνο μπινελικια...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 25 Μαρ 2017 10:27 #2472

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
Μην ... βαυκαλίζεσαι. Δεν προσπαθώ πλέον να κάνω κανέναν διάλογο μαζί σου. Απλά σε ξεβρακώνω με κάθε ύβρη και ... μπινελίκι που γράφεις εναντίον μου. Απλά αυτό-εξευτελίζεσαι....
Μέτρον άριστον
Τελευταία διόρθωση: 25 Μαρ 2017 10:38 από batista.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 25 Μαρ 2017 10:53 #2473

  • alex (The_Emperor)
  • Το Άβαταρ του/της alex (The_Emperor)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 752
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 239
  • Κάρμα: 12
Kανε όνειρα...
Μ@λ@κας ήσουν, είσαι κ θα είσαι...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 25 Μαρ 2017 11:05 #2474

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
Συνέχισε έτσι και θα ... δικαιωθείς :laugh: :laugh: :laugh:

Μας έχεις πάντως συνηθίσει να μην μπορείς να διακρίνεις που βρίσκεται ο ... πάτος, οπότε δεν προκαλεί καμία έκπληξη ο κατήφορός σου...
Μέτρον άριστον
Τελευταία διόρθωση: 25 Μαρ 2017 11:07 από batista.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 26 Μαρ 2017 09:42 #2475

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
"Ο Ντόναλντ Τραμπ έσπασε τα μούτρα του προσπαθώντας να ξηλώσει το Obamacare"


Όταν (ευτυχώς) υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι αρνούνται να συρθούν στην απανθρωπιά που κάποιοι προσπαθούν να τους οδηγήσουν. Βέβαια ο διάολος δεν παραδίδει εύκολα τα όπλα. Θα αφήσει λέει το Obamacare να ... σκάσει (ο τρόπος είναι γνωστός) ώστε οι ίδιοι οι γερουσιαστές του κόμματός του, οι οποίοι ανθίστανται στην απανθρωπιά, να προστρέξουν σε αυτόν για να δώσει "λύση".


www.iefimerida.gr/news/327035/o-ntonalnt...na-xilosei-obamacare
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.111 δευτερόλεπτα