Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Καλύτερο πακέτο λογαριασμού μισθοδοσίας

Απ: Καλύτερο πακέτο λογαριασμού μισθοδοσίας 01 Οκτ 2011 17:06 #10

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Ενδιαφέρομαι κ εγώ για να ανοίξω λογαριασμό μισθοδοσίας και πράγματι της Τ Βανκ είναι η πιο συμφέρουσα λύση από πλευράς επιτοκίου (είχα μάλιστα και παλαιότερα, όταν έδινε 7% και όχι 5.5%).

Επειδή, όμως, χρησιμοποιώ πολύ την πιστωτική μου κάρτα (είτε για απευθείας αγορές, είτε για άτοκες δόσεις), ποιο μισθοδοτικό πρόγραμμα θεωρείται η καλύτερη λύση συνολικά (επιτόκιο καταθέσεων και καλές παροχές στην κάρτα, όπως π.χ. επιστροφή κ.τ.λ.) ?

Thanks !
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλύτερο πακέτο λογαριασμού μισθοδοσίας 01 Οκτ 2011 17:35 #11

Ανώνυμος έγραψε:
Ενδιαφέρομαι κ εγώ για να ανοίξω λογαριασμό μισθοδοσίας και πράγματι της Τ Βανκ είναι η πιο συμφέρουσα λύση από πλευράς επιτοκίου (είχα μάλιστα και παλαιότερα, όταν έδινε 7% και όχι 5.5%).

Επειδή, όμως, χρησιμοποιώ πολύ την πιστωτική μου κάρτα (είτε για απευθείας αγορές, είτε για άτοκες δόσεις), ποιο μισθοδοτικό πρόγραμμα θεωρείται η καλύτερη λύση συνολικά (επιτόκιο καταθέσεων και καλές παροχές στην κάρτα, όπως π.χ. επιστροφή κ.τ.λ.) ?

Thanks !

"Καλύτερη λύση συνολικά" δεν υπάρχει. Κάθε τράπεζα βγάζει έναν κράχτη με την ελπίδα αλιείας κορόιδων που θ'αρπάξουν και άλλα προϊόντα τους.
Οπότε αρχικά βάλε μισθοδοσία στην T-Bank. Για πιστωτική με επιστροφές, ρίξε ματιά στο "Επιστροφές καρτών" στην κορυφή τής σελίδας (εδώ πάνω) και βρες αυτό που σου ταιριάζει.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.048 δευτερόλεπτα