Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: T-BANK χρεώσεις ΑΤΜ

Απ: T-BANK χρεώσεις ΑΤΜ 19 Μαρ 2011 17:50 #10

  • ΧΧΧΧ
  • Το Άβαταρ του/της ΧΧΧΧ
Επισης να εμπιστευομαστε την t-bank για μικροκαταθεσεις...βρισκεται σε καλη κατασταση η νεα τραπεζα?εχει κανεις κανενα νεο?
ΧΧΧΧ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: T-BANK χρεώσεις ΑΤΜ 23 Μαρ 2011 21:05 #11

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
εγω μολις εχθες ανοιξα λογαριασμο μισθοδοσιας στην Τbank και μου είπανε οτι με την πιστωτικη καρτα μπορω να βγαζω χρηματα απο οποιδηποτε ΑΤΜ χωρις χρεωση, ενω αν εβγαζα μονο χρεωστική θα μπορουσα μονο απο τα ΑΤΜ της Τ και της ΑΛΦΑ, αυτά
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: T-BANK χρεώσεις ΑΤΜ 23 Μαρ 2011 21:12 #12

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Φρένο στη συμμετοχή του Τ.Τ. στην αύξηση μετοχικού κεφαλαίου της Τ Bank φέρεται να βάζει η Ευρωπαϊκή Επιτροπή, σύμφωνα με δημοσίευμα της Καθημερινής.

Σύμφωνα με την «Καθημερινή», οι σχετικές διαδικασίες για την Τ Bank θα δρομολογηθούν αμέσως μετά τη δημοσίευση, τις αμέσως επόμενες ημέρες, των αποτελεσμάτων του 2010. Το ίδιο δημοσίευμα αναφέρει ότι η Ευρωπαϊκή Επιτροπή δεν δίνει το πράσινο φως για τη συμμετοχή του Τ. Τ. στην επικείμενη αύξηση, λόγω της κρατικής βοήθειας που έχει λάβει με την έκδοση προνομιούχων μετοχών ύψους 225 εκατ. ευρώ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΟΙ ΣΥΝΕΠΟΙΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, ΟΠΟΤΕ Η ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ ΘΑ ΒΡΟΥΝ Η ΘΑ ΠΑΤΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΑΡΕΑB)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: T-BANK χρεώσεις ΑΤΜ 23 Μαρ 2011 21:31 #13

  • CM
  • Το Άβαταρ του/της CM
Ανώνυμος έγραψε:
εγω μολις εχθες ανοιξα λογαριασμο μισθοδοσιας στην Τbank και μου είπανε οτι με την πιστωτικη καρτα μπορω να βγαζω χρηματα απο οποιδηποτε ΑΤΜ χωρις χρεωση, ενω αν εβγαζα μονο χρεωστική θα μπορουσα μονο απο τα ΑΤΜ της Τ και της ΑΛΦΑ, αυτά
πλέον μπορείς και από του ΤΤ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.047 δευτερόλεπτα