Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Millenium για κλαματα!!!!

Απ: Millenium για κλαματα!!!! 21 Φεβ 2012 17:51 #10

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
MAIK έγραψε:
Gil Grissom έγραψε:
Ανώνυμος έγραψε:
Θλιβερη τραπεζα η συγκεκριμενη.

Γιατι? Τι παίχτηκε???

δε γνωριζω να παιχτηκε κατι. απλα εδω το υποκαταστημα στα Μελισσια ειναι τραγικο απο αποψη εξυπηρετης, υπολειτουργει κυριολεκτικα.Γενικα τα προϊοντα της, καρτες, δανεια κλπ ποτε δεν τα θεωρησα ελκυστικα, παντα υπηρχαν καλυτερεσ προτασεις

Γεγονος παντως ειναι οτι απο τις τραπεζες πρωτης γραμμης για κλειστα χρηματα δινει το πιο μεγαλο επιτοκιο
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Millenium για κλαματα!!!! 21 Φεβ 2012 22:36 #11

  • tioduuae
  • Το Άβαταρ του/της tioduuae
φιλε ΗΛΙΑΣ
μιας και εγω ειμουν που επεμενα ν γραφω εδω περα για την αποφυγη των εξοδων επιταγης σε περιπτωσεις σαν την δικια σου.
Θελω να σου πω πως συτο που επρεπε να κανεις ειναι η να πας σε αλλο καταστημα (σε καποιο που οι υπαλληλοι να νοιαζονται περισσοτερο για την τραπεζα) η ακομα καλυτερα παρε τηλ στο κεντρικο και ζητησε να κανεις παραπονο.Και μετα πηγενε σαν κυριος στο ΙΔΙΟ υποκαταστημα να δεις πως εξαφανιζονται τα εξοδα επιταγης.
Αν και μου φαινετε απιθανο να σε αφησαν να φυγεις για το ποσο που λες αλλα δεν ξερεις τι γινετε καμμια φορα.Στο κατω κατω οι υπαλληλοι μηνας μπαινει μηνας βγαινει τον μισθο τους θα τον παρουν.Δεν ενδιαφερονται για το συμφερον της τραπεζας.Επρεπε να τους κραξεις μεσω τηλ στο κεντρικο.Η τραπεζα παντως δεν προκειτε να σε αφηνε να φυγεις επειδη δεν ηθελες να πληρωνεις 3 ευρω εξοδα επιταγης.
Αν παλι επιμενει και η τραπεζα στο συγκεκριμενο θεμα τοτε φευγα και μην ξαναγυρισεις.Αν και αυτο δεν γινετε να σε αφησουν να φυγεις για αυτον τον λογο.
Τι να λεμε τωρα δηλ το συγκεκριμενο θεμα ειναι ΚΑΘΑΡΟ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΙ της εν λογω αλλα και αλλως τραπεζων.Δεν υπαρχει καμμια λογικη αιτια εκτος απο την μειωση του επιτοκιου του καταθετη.Ουσιαστικα αυτο ειναι.Οχι νομος η πολιτικη της τραπεζας.
Οτι θελουν κανουν-Αυθαιρετουν.Γιαυτο κι εμεις ας ενημερωνωμαστε.
Μου εχει τυχει περιστατικο για αναληψη με επιταγη σε καταστημα (οχι millenium) να επιμενουν για εξοδα επιταγης (με γαιδουρινο πεισμα) και σε αλλο υποκαταστημα ΙΔΙΑΣ!!! τραπεζας να μου λενε οτι το συγκεκριμενο θεμα εχει σταματησει εδω και καιρο και εχει κριθει παρανομο απο τον αρειο παγο κτλ. και μου εξεδωσαν και την επιταγη κανονικα χωρις χρεωση.Το συγκεκριμενο θεμα ειναι αληθηνο και μου εχει συμβει την ιδια μερα στα 2 υπ.Πειρεως της Κοζανης.
Αυτα δηλ πανε τον πελατη οπου θελουν.Τον κανουν να πιστευει οτι θελουν.
Ελπιζω να μην εχασες το 6% μονο και μονο για αυτον τον λογο.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.048 δευτερόλεπτα