Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προσφερόμενα επιτόκια, προτάσεις τραπεζικών προϊόντων και ανάλυση αυτών
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας .

Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας . 03 Feb 2011 23:45 #1

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Ο φίλος μας - Gold_Man - γράφει πως η Τράπεζα Κύπρου

δίνει για 3 μήνες Προθεσμιακή 5,50% επιτόκιο για ποσο 150.000 ευρω , σήμερα 18/3/2011 !!!!

Μήπως κάνει κάποιο ... λάθος ;

(Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας)
The administrator has disabled public write access.

Απ: Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας . 21 Mar 2011 19:37 #2

  • npm
  • npm's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Σήμερα (21-3-2011) επισκέφτηκα την Τράπεζα Κύπρου (υποκατάστημα οδού Αθηνάς) όπου για 3 μήνες έδωσε επιτόκιο πολύ χαμηλότερο από το 5,5% που αναφέρει ο φίλος Gold_Man. Μάλλον το 5,5% πρέπει να είναι λάθος καταχώριση και καλό θα είναι να διαγραφεί ώστε να μην μας βάζει σε σκέψεις.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας . 21 Mar 2011 19:54 #3

  • antonios (antonakis)
  • antonios (antonakis)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ
  • Posts: 199
  • Thank you received: 8
  • Karma: 0
ειναι λιγο υπερβολικο το 5.5% της κυπρου.μπορει ομως ο gold man να ειναι παλιος πελατης και να μην θελουν να αποχωρησει....
The administrator has disabled public write access.

Απ: Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας . 21 Mar 2011 19:59 #4

Θα συμφωνήσω ότι το 5,5% ακούγεται πάρα πολύ για τράπεζα Κύπρου αλλά μπορεί λόγω ειδικών συνθηκών όντως να δόθηκε σε κάποιον καλό πελάτη που πιθανόν να έχει και κάποια άλλα προϊόντα στην τράπεζα. Στον συγκριτικό πίνακα προστέθηκε και η αντίρρηση του φίλου npm ώστε να υπάρχει πιο ολοκληρωμένη εικόνα.
Γνῶθι σαὐτόν
The administrator has disabled public write access.

Απ: Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας . 22 Mar 2011 01:43 #5

  • Niko$ (Gold_Man)
  • Niko$ (Gold_Man)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Posts: 54
  • Thank you received: 13
  • Karma: 0 (4)
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους
Θεώρησα σωστό να αναφέρω την πληροφορία γιατί θα είναι προς όφελος μας.(κάποιοι το ξέχασαν αυτό).κανένας δεν θέλει την παραπληροφόρηση την καταδικάζω..
Κάποιοι δεν διάβασαν σωστά το μνμ μου ότι δεν αφορούσε δική μου προθεσμιακή αλλά κάποιου (φίλου μου) ο οποίος έχει χρόνια συνεργασία με την τράπεζα.Όποιος θέλει να μου προσάψει κάτι μπορεί να το κάνει στην προθεσμιακή που εγώ ο ίδιος έχω συνάψει στην Πειραιώς (Βουλγαρίας).


@ Σε άτομο που δεν είναι μέλος του Forum δεν απαντώ.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας . 22 Mar 2011 10:55 #6

  • Zamploutos
  • Zamploutos's Avatar
Τελικά στις 25/03/2011 χρεωκοπούμε η οχι.Βγαλτε καμια φημη ρε παιδια να αναιβουν λιγο τα επιτοκια.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας . 22 Mar 2011 11:00 #7

  • Zamploutos
  • Zamploutos's Avatar
Γιατι σβηνετε δημοσιευσεις? Τα φορουμ υποτιθεται ειανι ελευθερα σε παραθεσεις
The administrator has disabled public write access.

Απ: Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας . 22 Mar 2011 11:06 #8

  • manolis002
  • manolis002's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 354
  • Thank you received: 55
  • Karma: 2
Gold_Man wrote:
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους
Θεώρησα σωστό να αναφέρω την πληροφορία γιατί θα είναι προς όφελος μας.(κάποιοι το ξέχασαν αυτό).κανένας δεν θέλει την παραπληροφόρηση την καταδικάζω..
Κάποιοι δεν διάβασαν σωστά το μνμ μου ότι δεν αφορούσε δική μου προθεσμιακή αλλά κάποιου (φίλου μου) ο οποίος έχει χρόνια συνεργασία με την τράπεζα.Όποιος θέλει να μου προσάψει κάτι μπορεί να το κάνει στην προθεσμιακή που εγώ ο ίδιος έχω συνάψει στην Πειραιώς (Βουλγαρίας).


@ Σε άτομο που δεν είναι μέλος του Forum δεν απαντώ.

Φίλε Gold_Man
Ο σκοπός που συμμετέχουμε σ' αυτές τις συζητήσεις είναι βέβαια να ωφεληθούμε και να ωφελήσουμε με έγκυρη πληροφόρηση.
Το θέμα στο οποίο αναφέρεσαι δεν εμπίπτει στα ανέκδοτα η τις μελλοντολογίες...
Προσωπικά συνεργάζομαι σταθερά για πάρα πολλά χρόνια με την ΤΚ και με εκτιμούν ιδιαίτερα, αλλά τέτοιο επιτόκιο δεν μου έχουν δώσει..
Καλό είναι να μην μεταφέρουμε κουβέντες τρίτων για σοβαρά θέματα, εκτός κι αν είναι απολύτως διασταυρωμένες.
Παρακαλώ διασταύρωσέ το, κι αν όντως ισχύει ενημέρωσέ μας.
Φιλικά B)
The administrator has disabled public write access.

Απ: Ας μην παραπληροφορούμε άθελα μας τους αναγνώστες της σελίδας . 22 Mar 2011 11:08 #9

Zamploutos wrote:
Γιατι σβηνετε δημοσιευσεις? Τα φορουμ υποτιθεται ειανι ελευθερα σε παραθεσεις
Η ελευθερία σταματάει εκεί που δεν υπάρχει σεβασμός. Μπορούμε να εκφράζουμε οποιαδήποτε άποψη, με βασική προυπόθεση να σεβόμαστε τον συνομιλητή μας. Με λύπη μου αναγκάζομαι να σβήνω μηνύματα που παραβιάζουν τα αυτονόητα. Τα επιχειρήματα είναι ευπρόσδεκτα, όχι οι επιθετικοί χαρακτηρισμοί.
Γνῶθι σαὐτόν
Last Edit: 22 Mar 2011 11:09 by Ο Τσιγκούνης (T$ig).
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.074 seconds