Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία
  • Page:
  • 1

TOPIC: Στημένες συζητήσεις

Στημένες συζητήσεις 21 Apr 2016 18:01 #1

  • filippos
  • filippos's Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 23
  • Karma: -1
Δεν ξέρω αν θα απαντήσει κανείς σε αυτό το θέμα ή αν θα διαγραφεί (μέχρι στιγμής δε νομίζω να γίνεται κάτι τέτοιο) αλλά θα ήθελα να μάθω την άποψή σας για το αν υπάρχουν στημένες συζητήσεις με σκοπό να επηρεάσουν αυτούς που διαβάζουν.

Παλιότερα που παρακολουθούσα το site περισσότερο και έμαθα πολλά μέσα από αυτό μπορώ να πω μου φάνηκε ότι αυτό γινόταν.

Ποια είναι η γνώμη σας; Σίγουρος μπορεί να είναι μόνο ο διαχειριστής που μπορεί να καταλάβει αν κάποιος απαντάει στον εαυτό του ή υπάρχουν ομάδες που στήνουν συζητήσεις αλλά εσείς τι πιστεύετε;
The administrator has disabled public write access.

Στημένες συζητήσεις 21 Apr 2016 21:38 #2

  • Filoxrimatos
  • Filoxrimatos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 882
  • Thank you received: 294
  • Karma: 18 (-1)
Μπορείς να μας δώσεις ένα παράδειγμα "στημένης συζήτησης" και πως κατέληξες στο συμπέρασμα να την χαρακτηρίσεις έτσι ;
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), Mr (Bugenhagen)

Στημένες συζητήσεις 22 Apr 2016 02:44 #3

  • george123
  • george123's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 385
  • Thank you received: 66
  • Karma: -8 (-1)
Ισχύει αυτο που λες , αλλα γελάμε κ περνάει η ωρα ευχάριστα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Last Edit: 22 Apr 2016 02:45 by george123.
The administrator has disabled public write access.

Στημένες συζητήσεις 22 Apr 2016 06:05 #4

  • starmaker
  • starmaker's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 476
  • Thank you received: 190
  • Karma: 21 (2)
Για τα περισσοτερα απο τα πολυ παλια μελη που ειναι χρονια και δεν εχουν διαγραφει, δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου κατι τετοιο. Κατα καιρους ομως ανοιγουν απο διαφορους θεματα διαφημιστικου-επενδυτικου περιεχομενου ενω ειχα λαβει και ενα μηνυμα απο εναν ασφαλιστη της Ετε για επενδυτικα προγραμματα και με το προσχημα οτι συμμετειχε σε διαφορες συζητησεις. Ουτε τον ανεφερα ουτε του απαντησα και δεν με ξαναενοχλησε φυσικα. Απο την αλλη πιστευω οτι για ενα διαστημα, καποια μελη που ΙΣΩΣ ειχαν σχεση με κυβερνησεις- τραπεζες, εστελναν παραλογα μηνυμα υποστηριξης του εγχωριου τραπεζικου τομεα και εβγαζαν σχεδον τρελους οσους ελεγαν οτι τα πραματα δεν ειναι τοσο ροδινα. Παντως πιστευω οτι σε σχεση με αλλα σαιτς τυπου καπιταλ τα παπαγαλακια ειναι ελαχιστα και ειδικα δεν ειναι καθημερινοι αρθογραφοι. Αλλωστε αυτος ο τοπος ειναι συναντηση μη επαγγελματιων δημοσιογραφων και για αυτο και ακουγονται αρκετες αληθειες. Ενδεικτικα στο καπιταλ, οταν η Πειραιως ηταν καπου 30 ευρω σε λεφτα προσαρμοσμενα προ των καφαλαιοποιησεων και εγραφα οτι θα παει κατα διαολου, ετρωγα τρελο μαυρο. Το ιδιο και στην πρωτη ανακεφαλαιοποιηση. Αυτο ηταν ο μονος αλλο ιστοτοπος που μαλιστα δημοσιευσα μονο 10-15 φορες τις αποψεις μου και αισθανθηκα ανεπιθυμητος, με αποτελεσμα να μην ξαναγραψω κατι. Οπως και να εχει στο τελος της μερας, η συνολικη κατευθυνση του σαιτ που δινεται απο τους αναγνωστες του εχει προλογισει εμφατικα καταστασεις οπως capital controls, καταστροφη καταθεσεων, ΧΑ κοκ Καλυτερα λοιπον καποιοι να διαβαζαν αυτο το σαιτ απο τα αλλα των επαγγελματιων παπαγαλων.
Last Edit: 22 Apr 2016 06:06 by starmaker.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

Re:Στημένες συζητήσεις 23 Apr 2016 00:58 #5

  • george123
  • george123's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 385
  • Thank you received: 66
  • Karma: -8 (-1)
Και εδω οι περισσότεροι παπαγάλοι ειναι , ξεκινά κάποιος , του απαντά ειρωνικά , ένας άλλος κλπ κλπ μπαίνουν μέσα και κατι τύποι σαν κ μένα που δεν ειμαι κομματόσκυλα κ γίνεται χαμός


Sent from my iPhone using Tapatalk
The administrator has disabled public write access.

Στημένες συζητήσεις 23 Apr 2016 04:35 #6

  • tsarkalakos
  • tsarkalakos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 700
  • Thank you received: 52
  • Karma: 12
Εγω το αντιθετο θα ελεγα παντως! Υπαρχουν αξιολογα μελη που ειχαν προειδοποιησει για τα cc ενω καποιοι τους κοροιδευαν!!!
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: γιώργης (yorgi)

Στημένες συζητήσεις 23 Apr 2016 10:52 #7

  • Filoxrimatos
  • Filoxrimatos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 882
  • Thank you received: 294
  • Karma: 18 (-1)
Συμφωνούμε ότι κατά καιρούς έχουν εμφανιστεί παπαγάλοι και κομματοσκύλα που κάνανε προπαγάνδα, αυτό όμως δεν συνεπάγεται στημένη συζήτηση. 'Αλλωστε οι περισσότεροι από αυτούς αποκαλύφθηκαν σιγά-σιγά και πήραν τον πουλόπουλο.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: maria (mb361), γιώργης (yorgi)
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.058 seconds