Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Θέματα οικονομικής επικαιρότητας
  • Page:
  • 1

TOPIC: SOS... επιπλέον χαράτσι ΔΕΗ υπέρ τρίτων που δεν πληρώνουν

SOS... επιπλέον χαράτσι ΔΕΗ υπέρ τρίτων που δεν πληρώνουν 05 Mar 2012 14:58 #1

  • apom
  • apom's Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 99
  • Thank you received: 19
  • Karma: 1
Επείγον... σε γνωστή μου οικογένεια της ήρθε λογαριασμός της ΔΕΗ στον οποίο υπήρχε extra ποσό χωρίς να δικαιολογείται κι όταν πήρε στα κεντρικά της είπαν ότι είναι εισφορά για αυτούς που δεν πληρώνουν το χαράτσι... δηλαδή πληρώνουμε πλέον και το χαράτσι των άλλων??? δεν έχω δει το λογαριασμό με τα μάτια μου... μπορεί κάποιος φίλος να το διασταυρώσει?
The administrator has disabled public write access.

Απ: SOS... επιπλέον χαράτσι ΔΕΗ υπέρ τρίτων που δεν πληρώνουν 05 Mar 2012 15:20 #2

  • fr
  • fr's Avatar
Ανεβασε εικονα καπου να δουμε.
Μην σπερνετε τον πανικο.
Παντως το χαρατσι το ιδιο ειναι χαρατσι υπερ φοροφυγαδων...αφου δεν πληρωνουν αυτοι, τοτε θα πληρωσουν οι μακακες! :kiss:
The administrator has disabled public write access.

Απ: SOS... επιπλέον χαράτσι ΔΕΗ υπέρ τρίτων που δεν πληρώνουν 05 Mar 2012 15:30 #3

  • apom
  • apom's Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 99
  • Thank you received: 19
  • Karma: 1
Θα προσπαθήσω να ανεβάσω λεπτομέρειες... ο λογαριασμός δεν είναι δικός μου... τηλεφωνικά με ενημέρωσαν για ένα ποσό που αναφέρεται στο λογαριασμό και είναι κάτι για κοινωφελούς σκοπούς και η εξήγηση που δώθηκε από ΔΕΗ ήταν η παραπάνω που αναφέρω. Το ποσό αυτό δεν υπήρχε για φορά...

Ολα αυτά φυσικά με κάθε επιφύλαξη...
The administrator has disabled public write access.

Απ: SOS... επιπλέον χαράτσι ΔΕΗ υπέρ τρίτων που δεν πληρώνουν 05 Mar 2012 15:42 #4

apom wrote:
Επείγον... σε γνωστή μου οικογένεια της ήρθε λογαριασμός της ΔΕΗ στον οποίο υπήρχε extra ποσό χωρίς να δικαιολογείται κι όταν πήρε στα κεντρικά της είπαν ότι είναι εισφορά για αυτούς που δεν πληρώνουν το χαράτσι... δηλαδή πληρώνουμε πλέον και το χαράτσι των άλλων??? δεν έχω δει το λογαριασμό με τα μάτια μου... μπορεί κάποιος φίλος να το διασταυρώσει?

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο.
Επίσης σε πολλούς που πλήρωσαν χαράτσι Γενάρη, ο λογαριασμός Μαρτίου είναι μόνο καθαρή ΔΕΗ.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.046 seconds