Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προσφερόμενα επιτόκια, προτάσεις τραπεζικών προϊόντων και ανάλυση αυτών
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Winbank Direct - Νέα επιτόκια και επιπλέον διαστήματα από 29/10/2010

Απ: Winbank Direct - Νέα επιτόκια και επιπλέον διαστήματα από 29/10/2010 03 Nov 2010 15:00 #10

  • KARNE (karnezis)
  • KARNE (karnezis)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 21
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0 (2)
Κωνσταντίνος wrote:
KARNE wrote:
Kατι πήρε το αυτι μου οτι συντομα πάει για αύξηση μετοχικου κεφαλαίου η Πειραιως οπότε αυτά τα επιτόκια ίσως να μην ισχύουν για πολύ καιρό ακόμα................οσοι σκέφτεστε να κάνετε κίνηση κάντε την γρήγορα!

Απλά να υπενθυμίσω στο forum ότι όλοι γράφουμε ανώνυμα εδώ μέσα, οπότε υπάρχει πάντα η περίπτωση κάποιο τραπεζικό στέλεχος να μας ωθεί να κάνουμε κάτι για τους δικούς του προφανείς λόγους. Δεν αναφέρομαι υποχρεωτικά σε εσένα φίλε. Αυτό που λες για την αύξηση μετοχικού κεφαλαίου της Πειραιώς πράγματι ισχύει και έχει βάση. Απλά με αφορμή το σχόλιό σου κάνω ένα γενικότερο σχόλιο για το site για να έχουμε όλοι υπόψιν μας όλους τους παράγοντες και να παίρνουμε αποφάσεις με βάση τα δικά μας κριτήρια και όχι με βάση τα λεγόμενα των άλλων. Επαναλαμβάνω ότι δεν αναφέρομαι υποχρεωτικά στο δικό σου σχόλιο, για να μην παρεξηγηθώ. Μια γενική διαπίστωση κάνω με βάση το σχόλιό σου. Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση πάντως. Φιλικά.

+1

Σωστός φίλε!
-MONEY NEVER SLEEPS-
The administrator has disabled public write access.

Απ: Winbank Direct - Νέα επιτόκια και επιπλέον διαστήματα από 29/10/2010 05 Nov 2010 11:41 #11

  • Κώστας1 (koter)
  • Κώστας1 (koter)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Νυν και αεί
  • Posts: 205
  • Thank you received: 16
  • Karma: 0 (9)
KARNE wrote:
Kατι πήρε το αυτι μου οτι συντομα πάει για αύξηση μετοχικου κεφαλαίου η Πειραιως οπότε αυτά τα επιτόκια ίσως να μην ισχύουν για πολύ καιρό ακόμα................οσοι σκέφτεστε να κάνετε κίνηση κάντε την γρήγορα!
Η ΑΜΚ της Πειραιώς θα γίνει στις αρχές του 2011, τα επιτόκια όντως μπορούν ανά πάσα στιγμή να αλλάξουν αλλά δεν νομίζω ότι μπορεί να έχει σχέση η ΑΜΚ με τα επιτόκια αυτού του λογαριασμού ή οποιοδήποτε άλλου της τράπεζας.
Last Edit: 05 Nov 2010 16:29 by Κώστας1 (koter).
The administrator has disabled public write access.

Απ: Winbank Direct - Νέα επιτόκια και επιπλέον διαστήματα από 29/10/2010 28 Dec 2010 09:23 #12

  • Telis
  • Telis's Avatar
Έκανα ένα τσεκ στο site της winbank direct να δω αν άλλαξε κάτι με τα επιτόκια και είδα την παρακάτω προσφορά:

"Οι 500 πρώτοι που θα ανοίξουν λογαριασμό κερδίζουν από μία προπληρωμένη κάρτα winbank WEBUY φορτισμένη με 50€."

Δυστυχώς ισχύει μόνο για νέους πελάτες που ανοίγουν λογαριασμό winbank Direct για πρώτη φορά.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Winbank Direct - Νέα επιτόκια και επιπλέον διαστήματα από 29/10/2010 28 Dec 2010 09:56 #13

Είναι στα αλήθεια τραγική η Τράπεζα Πειραιώς σχετικά με τις προσφορές για δώρα λαχεία ξυστά και δεν ξέρω τι άλλο. Αν μη τι άλλο ποντάρει στην τζογαδόρικη πλευρά του χαρακτήρα του έλληνα καταθέτη. Δε νομίζω αγαπητοί φίλοι πως μπορεί καμμία τράπεζα να παίζει με τη νοημοσύνη μας. Θέλει να είναι σωστή απέναντί μας; Τότε ας δώσει καλύτερα επιτόκια και καλύτερη εξυπηρέτηση, λιγότερες διαφημίσεις για κληρώσεις και παιχνίδια που καμία σχέση δεν έχουν με την υγιή τραπεζική.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.080 seconds