Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Αν θέλουμε να πούμε την εξυπνάδα μας, ας το κάνουμε σε αυτόν τον χώρο, χωρίς κοσμητικά επίθετα και προσωπικές επιθέσεις.

ΘΕΜΑ: Αντιπαραθέσεις 4

Αντιπαραθέσεις 4 14 Αυγ 2014 16:03 #28

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
soto51 έγραψε:
batista έγραψε:
δεν θα ασχοληθώ άλλο με την περίπτωσή τους γιατί αυτό σε τελική ανάλυση είναι μάταιο.

Άντε, πότε υλοποιείται αυτό?

Ειδικά για εσένα φίλε μου διατηρώ μεγάλο απόθεμα υπομονής (παρά το απρόσφορο της προσπάθειας), οπότε μάλλον βιάστηκες να χαρείς.
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 4 14 Αυγ 2014 16:19 #29

  • makper
  • Το Άβαταρ του/της makper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 1747
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 202
  • Κάρμα: -8 (-195)
Ο δημοσιο-υπαλληλάκος που νομίζει οτι θα αυξηθεί ο μισθός του έχει τεράστια αποθέματα υπομονής. Ετσι κι αλλιώς δουλειά δεν έχει να κάνει, ενίοτε φυσικά συνεισφέρει στο τεράστιο έργο της ρουφιανιάς όλων των Ελλήνων. Αυτός έχει επεκταθεί και στην διαφήμιση του έργου τους στο ίντερνετ.
Οσο για εμένα φυσικά είμαι για το τρελάδικο, γιατί αναλώθηκα για χρόνια να υποστηρίζω άτομα τα οποία δεν κάνουν ούτε για τον σκουπιδοτενεκέ.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 4 14 Αυγ 2014 16:28 #30

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
Ώπα έγινα και άχρηστος δημόσιος υπάλληλος. Άρα δεν θα έπρεπε να έχω τη συμπάθειά σου :evil: ;;;

Το άλλο το ανέκδοτο που λες, ότι είμαι συνέχεια στο forum, ποιός;;;; εσύ που ξημεροβραδιάζεσαι, δεν νομίζεις ότι είναι άλλος ένας λόγος να σε κλείσουν μέσα;;;
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 4 14 Αυγ 2014 16:41 #31

  • makper
  • Το Άβαταρ του/της makper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 1747
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 202
  • Κάρμα: -8 (-195)
Ενω εσυ που βρίσκεσαι πλέον 24/7 φαντάζομαι οτι θα εκτελείς χρέη υπεύθυνου δημοσίων σχέσεων ή εκπροσώπου τύπου; Που δουλεύεις δεν μας είπες; Εφορία, στο υπουργείο του Μητσοτάκη, κανα golden boy μήπως;
Η περίπτωσή σου είναι κάτι σαν να πιάσεις τον κλέφτη σπίτι σου και να φωνάζει στο δικαστήριο οτι τον κακομεταχειρίστηκες επειδή δεν τον άφησες να σε κλέψει με την ησυχία του. Αντε να μην σε καθυστερώ απο την εργασία σου. Πρέπει να μου βρείς γιατί ειναι συνταγματικό το αναδρομικό πόθεν έσχες που ετοιμάζετε.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 4 14 Αυγ 2014 16:58 #32

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
Ε ρε λευκή στολή που σου ετοιμάζουν....με μακρυά μανικάκια. Φιγουρίνι θα' σαι...

Όσο για το πόθεν έσχες...ποιο αναδρομικό;;; και μελλοντικό σου ετοιμάζω....αλλά μόνο για την πάρτη σου. Αλλά ξέχασα. Όντας στο τρελάδικο, πάλι αφορολόγητος θα βγαίνεις και μάλλον θα παίρνεις και κανένα επιδοματάκι :evil: .
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 4 14 Αυγ 2014 17:13 #33

  • makper
  • Το Άβαταρ του/της makper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 1747
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 202
  • Κάρμα: -8 (-195)
Εγινε απόλυτα κατανοητό με τι ασχολείσαι και για πιο λόγο είσαι εδω. Τίποτα καινούργιο θα μας πείς ή θα ανακυκλώνεις τα ίδια και τα ίδια συνέχεια;
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 4 14 Αυγ 2014 18:55 #34

  • Zis (teris3)
  • Το Άβαταρ του/της Zis (teris3)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 130
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 20
  • Κάρμα: 1 (1)
γουστάρω που ότι και να πει ο makper, ο batista θέλει να έχει πάντα τον τελευταίο λόγο!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 4 14 Αυγ 2014 20:01 #35

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
Zis έγραψε:
γουστάρω που ότι και να πει ο makper, ο batista θέλει να έχει πάντα τον τελευταίο λόγο!

Ένω ο άλλος.... είναι ......υπεράνω!!!!!!! :woohoo: Μήπως, τουλάχιστον να περίμενες να είμαι εγώ αυτός που έγραψε τελευταίος πριν κάνεις το σχόλιο;;; :)

Σε κάθε περίπτωση φίλε μου δεν έχει καμία σημασία ποιος θέλει να έχει τον τελευταίο λόγο, αλλά το τι λέει ο καθένας και το ακόμα σημαντικότερο πως συμπεριφέρεται απέναντι σε αυτούς που έχουν διαφορετική άποψη. Σε σχέση, λοιπόν, με όλα τα προαναφερόμενα, ο τύπος είναι για το μουρλοκωμείο...period :whistle:.
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 4 14 Αυγ 2014 21:53 #36

  • Άγιον Πνεύμα
  • Το Άβαταρ του/της Άγιον Πνεύμα
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 166
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 50
  • Κάρμα: 9 (2)
Zis έγραψε:
ο batista θέλει να έχει πάντα τον τελευταίο λόγο!
Άγιον Πνεύμα έγραψε:
βρε καραγκιόζη, δεν έχεις καταλάβει πως έχεις γίνει το κεντρικό σημείο καζούρας, όπως προφανώς ήσουν και όταν πήγανες σχολείο?

Εν τάξει ρε παιδιά, ο τύπος είναι περίπτωση, τι ασχλείσθε κι άλλο με δαύτον? Και συ ρε Μακπερ, που το βρίσκεις όλο αυτό το κουράγιο για μέσα στη ζέστη?

Είναι γνωστή περίπτωση, και ισχύει αυτό που έγραψα για το σχολείο. Τέτοιοι τύποι είναι έτσι φτιαγμένοι, δεν ξέρω τι φταίει, αλλά έτσι είναι πάντα, και έτσι θα πεθάνουν. Θέλουν να έχουν την τελευταία λέξη, νομίζουν πως έχουν δικαιώματα περισσότερα από τους άλλους, και τελικά επειδή δεν τους βγαίνει καταλήγουν να γίνονται καρφιά. Η ανωνυμία βολεύει σ' αυτή την περίπτωση, είναι η περίπτωση των "κουκουλοφόρων" καταδοτών της κατοχής. "Αυτός κι αυτός κι αυτός κι αυτός!".

Μάλλον καταλήγει εκεί γιατί κανείς δεν τον αποδέχεται. Οπότε "θα τους δείξει αυτός".
Κατα τη γνώμη μου δεν αξίζει να ασχολείται κανείς.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα