Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Προτάσεις βελτίωσης, αναφορά προβλημάτων - σφαλμάτων ιστοσελίδας, προτάσεις προσθήκης κατηγοριών στην συζήτηση, ερωτήσεις χρήσης

ΘΕΜΑ: Προταση για εισαγωγη dislike στα μυνηματα.

Προταση για εισαγωγη dislike στα μυνηματα. 25 Ιουλ 2015 01:08 #28

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
Ο Τσιγκούνης (T$ig) έγραψε:
Κρατάω την πρόταση του Optimous να αφαιρεθούν αναδρομικά τα + και τα -

Αφεντικό,

Μας έχεις στο μαγαζί και δουλεύουμε, και σου φέρνουμε πελατεία.
Η πελατεία μας γουστάρει, φαίνεται αυτό (από το κάρμα, ακριβώς απ' αυτό).
Έρχεσαι κάθε τόσο, και μας μηδενίζεις τα ένσημα.
Την πρώτη φορά, οι πελάτες με είχαν πάει στο 94 (για μένα μιλάω).
Το μηδένισες, δεν είπα τίποτα.
Τώρα με έχουν πάει στο 81.
Δε φαντάζομαι να πιστεύει κάποιος ότι το ανεβάζω μόνος μου.
Πάλι στο μηδέν θα μας πας?
Αδικία!
Επειδή κάποιοι δε γουστάρουν που δεν είναι δημοφιλείς οι ίδιοι (και πως να είναι με τις απόψες που διατυπώνουν?), αντί να κοιτάξουν να βελτιωθούν, κοιτάνε πως θα ξηλώσουν αυτούς που είναι καλύτεροι.
Ούτε στις ΔΕΚΟ δε γίνεται έτσι.

Ελπίζω την πρόταση του Optimus να την κρατήσεις καλά κλειδωμένη κάπου, και να πετάξεις το κλειδί στη θάλασσα.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προταση για εισαγωγη dislike στα μυνηματα. 25 Ιουλ 2015 02:06 #29

  • some are ass (antwnis)
  • Το Άβαταρ του/της some are ass (antwnis)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 103
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 21
  • Κάρμα: 1
soto51 έγραψε:
Ο Τσιγκούνης (T$ig) έγραψε:
Κρατάω την πρόταση του Optimous να αφαιρεθούν αναδρομικά τα + και τα -

1)Την πρώτη φορά, οι πελάτες με είχαν πάει στο 94 (για μένα μιλάω).
Το μηδένισες, δεν είπα τίποτα.
Τώρα με έχουν πάει στο 81.
2)Επειδή κάποιοι δε γουστάρουν που δεν είναι δημοφιλείς οι ίδιοι (και πως να είναι με τις απόψες που διατυπώνουν?), αντί να κοιτάξουν να βελτιωθούν, κοιτάνε πως θα ξηλώσουν αυτούς που είναι καλύτεροι.
Ούτε στις ΔΕΚΟ δε γίνεται έτσι.

1)μα την δημοτικοτητα σου δεν την χανεις,βλεπει καποιος οτι πολλοι συμμεριζονταν τις αποψεις σου και πριν και μετα τον μηδενισμο του καρμα.
2)ο καθενας εχει την αποψη του,δηλαδη να αρχισουμε να γραφουμε οτι αρεσει να ακουει ο κοσμος για να μας ανεβασει το καρμα?Για αυτο ειναι το φορουμ αν ηταν ολοι να γραφουμε τα ιδια δεν θα ειχε νοημα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προταση για εισαγωγη dislike στα μυνηματα. 25 Ιουλ 2015 02:56 #30

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
soto51 έγραψε:
Ο Τσιγκούνης (T$ig) έγραψε:
Κρατάω την πρόταση του Optimous να αφαιρεθούν αναδρομικά τα + και τα -

Αφεντικό,

Μας έχεις στο μαγαζί και δουλεύουμε, και σου φέρνουμε πελατεία.
Η πελατεία μας γουστάρει, φαίνεται αυτό (από το κάρμα, ακριβώς απ' αυτό).
Έρχεσαι κάθε τόσο, και μας μηδενίζεις τα ένσημα.
Την πρώτη φορά, οι πελάτες με είχαν πάει στο 94 (για μένα μιλάω).
Το μηδένισες, δεν είπα τίποτα.
Τώρα με έχουν πάει στο 81.
Δε φαντάζομαι να πιστεύει κάποιος ότι το ανεβάζω μόνος μου.
Πάλι στο μηδέν θα μας πας?
Αδικία!
Επειδή κάποιοι δε γουστάρουν που δεν είναι δημοφιλείς οι ίδιοι (και πως να είναι με τις απόψες που διατυπώνουν?), αντί να κοιτάξουν να βελτιωθούν, κοιτάνε πως θα ξηλώσουν αυτούς που είναι καλύτεροι.
Ούτε στις ΔΕΚΟ δε γίνεται έτσι.

Ελπίζω την πρόταση του Optimus να την κρατήσεις καλά κλειδωμένη κάπου, και να πετάξεις το κλειδί στη θάλασσα.
Μαρτυράς χωρίς ξύλο....Η πρόταση σου είναι να μετράνε οι ψήφοι απο τα τρολο-acc που έχεις; ή κάποιοι έχουν;

Ελένξτε κ. Tsig πως έφτασε εκει το καρμα του συγκεκριμένου χρήστη, απο τρολο-acc; Και αυτα τα τρολς ρίξαν και ψήφο στο δημοψήφισμα και τυχαία ψηφίσαν όλα "ΝΑΙ"; Και τυχαίνει να έχουν και τον ίδιο ISP ε;
Σε άλλα forum διαγράφονται όλοι οι λογαριασμοί όταν πιάνεται κάποιος. Χάρη σου κάνει.

Και έλεος ρε φίλε, γράψαμε τις προτάσεις μας και οι 2 δημοκρατικά. γιατί με προκαλείς; Πέταξε το κλειδί στην θάλασσα κτλ.
Τελευταία διόρθωση: 25 Ιουλ 2015 02:59 από Optimus (optimus).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προταση για εισαγωγη dislike στα μυνηματα. 25 Ιουλ 2015 03:59 #31

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
Optimus (optimus) έγραψε:
Ελένξτε κ. Tsig πως έφτασε εκει το καρμα του συγκεκριμένου χρήστη, απο τρολο-acc; Και αυτα τα τρολς ρίξαν και ψήφο στο δημοψήφισμα και τυχαία ψηφίσαν όλα "ΝΑΙ"; Και τυχαίνει να έχουν και τον ίδιο ISP ε;

γιατί με προκαλείς; Πέταξε το κλειδί στην θάλασσα κτλ.

Δε χρειάζεται να ελέγξει ο κ. Τσιγκ πως έχει φτάσει στο 81 το κάρμα μου, και συ μπορείς να το ελέγξεις κ. οπτιμους. Εδώ:
www.tsig.gr/lang-el/forum/profile/2171-soto51

Λες όλοι αυτοί που βλέπεις εκεί μέσα να είναι κλώνοι που τους έφτιαξα για να ανεβάσω το κάρμα μου?

Και γιατί σε προκαλώ? Επειδή λέω την άποψη μου? Επειδή έχω τεχνική άποψη? Επειδή είμαι προκλητικός? Ή μήπως ο έχων τη μύγα κλπ?
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προταση για εισαγωγη dislike στα μυνηματα. 25 Ιουλ 2015 11:07 #32

  • Johan (larry)
  • Το Άβαταρ του/της Johan (larry)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 545
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 46
  • Κάρμα: -6
db έγραψε:
Δεν ειμαι ξανθια, κοκκινομαλλα ειμαι, ορκιζομαι!!! Δεν μπορω ομως να μην το ρωτησω! :dry:
Σε τι χρησιμευει το καρμα;


Στη πραγματικοτητα σε τιποτα. Γιαυτο προτεινα τη καταργηση ή το περιοριοσμο του.
τουσκ εισαι και φαινεσαι ρε
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προταση για εισαγωγη dislike στα μυνηματα. 25 Ιουλ 2015 18:48 #33

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
soto51 έγραψε:
Optimus (optimus) έγραψε:
Ελένξτε κ. Tsig πως έφτασε εκει το καρμα του συγκεκριμένου χρήστη, απο τρολο-acc; Και αυτα τα τρολς ρίξαν και ψήφο στο δημοψήφισμα και τυχαία ψηφίσαν όλα "ΝΑΙ"; Και τυχαίνει να έχουν και τον ίδιο ISP ε;

γιατί με προκαλείς; Πέταξε το κλειδί στην θάλασσα κτλ.

Δε χρειάζεται να ελέγξει ο κ. Τσιγκ πως έχει φτάσει στο 81 το κάρμα μου, και συ μπορείς να το ελέγξεις κ. οπτιμους. Εδώ:
www.tsig.gr/lang-el/forum/profile/2171-soto51

Λες όλοι αυτοί που βλέπεις εκεί μέσα να είναι κλώνοι που τους έφτιαξα για να ανεβάσω το κάρμα μου?

Και γιατί σε προκαλώ? Επειδή λέω την άποψη μου? Επειδή έχω τεχνική άποψη? Επειδή είμαι προκλητικός? Ή μήπως ο έχων τη μύγα κλπ?
Δεν φαίνεται τίποτα. Θέλει password.
Αλλά δεν χρειάζεται να δω. Παρέλαση κλώνων παίζει, είπα εγω οτι όλοι είναι δικοί σου; Κλώνοι είναι και ας είναι και άλλου.
Οταν ένας χρήστης δεν ποστάρει και ασχολείτε ΜΟΝΟ με το κάρμα, κλώνος είναι.
Και κάποιοι είναι και δικοί σου. Και πως καταλαβαίνουμε οτι είναι δικοί σου;
Δεν ποστάρουν και συστηματικά ανεβάζουν το κάρμα σου και όχι περιστασιακά(κλώνοι άλλων).
Ο κλώνος που επιμένει στο + σου, και δεν ποστάρει, έχοντας και ίδια ISP, είναι δικός σου.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προταση για εισαγωγη dislike στα μυνηματα. 25 Ιουλ 2015 20:11 #34

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
Optimus (optimus) έγραψε:
Δεν φαίνεται τίποτα. Θέλει password.
Αλλά δεν χρειάζεται να δω. Παρέλαση κλώνων παίζει, είπα εγω οτι όλοι είναι δικοί σου; Κλώνοι είναι και ας είναι και άλλου.
Οταν ένας χρήστης δεν ποστάρει και ασχολείτε ΜΟΝΟ με το κάρμα, κλώνος είναι.
Και κάποιοι είναι και δικοί σου. Και πως καταλαβαίνουμε οτι είναι δικοί σου;
Δεν ποστάρουν και συστηματικά ανεβάζουν το κάρμα σου και όχι περιστασιακά(κλώνοι άλλων).
Ο κλώνος που επιμένει στο + σου, και δεν ποστάρει, έχοντας και ίδια ISP, είναι δικός σου.

Λες (για άλλη μια φορά) ανοησίες.

1) Δεν θέλει κανένα password. Εγώ πως βλέπω το δικό σου? Ξέρω το password σου? Ένα + έχεις στο κάρμα σου, αυτό:

untitled12.jpg

Ο καθένας μπορεί να το δει

2) Δεν ξέρεις την έννοια "κλώνος" στο internet. (Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν), Δεν είναι όμως αυτό που λες εσύ.

3) Ο admin μπορεί να έχει αποδείξεις (για το ποιος είναι κλώνος), μπορεί και όχι όμως (αν ο κλώνος είναι πολύ προσεκτικός).

4) Δεν μπορείς να ξέρεις (ούτε κι εγώ) ποιος είναι και ποιος δεν είναι κλώνος. Μπορείς να υποψιάζεσαι, αλλά ούτε καν ενδείξεις δεν μπορείς να έχεις.

5) Εγω κάποτε (πάει καιρός) είχα κάτσει και είχα ψάξει να βρω στοιχεία "κλωνοποιήσεων". Και είχα βρει κάποια, τα δημοσίεψα μάλιστα εδώ (σε άλλο νήμα) χωρίς όμως να αποκαλύψω πως τα βρήκα. Είμαι σίγουρος πως τέτοια δουλειά δεν έχεις κάτσει να κάνεις. (Μου έφαγε -τότε- θυμάμαι αρκετές ώρες, σε διάστημα 15-20 ημερών). Και ήταν ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΕΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ (και επαναλαμβανόμενες), όχι όμως αποδείξεις.

6) Επομένως είσαι ένας τύπος που:
-ΔΕΝ ξέρει πολλά πράματα (απ' αυτά για τα οποία μιλάει) αλλά του αρέσει να το παίζει ξερόλας.
-ΔΕΝ κάθεται και να μάθει.
-ΔΕΝ ακούει και κανέναν άλλον, που (εκ των πραγμάτων) ξέρει περισσότερα.

7) Σαν αποτέλεσμα της αμάθειας ή ημιμάθειας, εκφράζει γνώμες και επιθυμίες που είναι αντικειμενικά λανθασμένες. Ή έστω, δεν αρέσουν σε άλλους.

8) Και όταν κάποιος σχολιάζει αυτή τη γνώμη/επιθυμία λέγοντας "πέταξέ την στη θάλασσα", παρεξηγιέσαι κι όλας.

Συμπερασματικά, θα ήσουν πολύ κακή παρέα.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Τελευταία διόρθωση: 25 Ιουλ 2015 20:40 από soto51.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προταση για εισαγωγη dislike στα μυνηματα. 25 Ιουλ 2015 20:50 #35

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
Τα πολλά λόγια, και ακόμα πιο συγκεκριμένα οι πολλές αβασιμες ασυναρτησίες και γενικότητες που γράφεις, είναι φτώχεια.
Γνωρίζεις πολύ καλα οτι έχεις κλώνους. Ασε τα 1) 2) 3) 4) κτλ δεν το αρνήσαι και ιδιαίτερα άλλωστε.

Νάρκισσοι σαν και σένα αυτά κάνουν. Τους αρέσουν οι ναρκισσισμοί του κάρμα με κάθε κόστος, των κλώνων. άλλωστε αυτοανακυρήσεσαι και πιο έξυπνος απ τον πρωθυπουργό.

Και όχι δεν θα πάει η συζήτηση τι λέμε στα άλλα νήματα, μείνε στο θέμα (όπως δεν κάνεις πολύ συχνά) και βγαίνεις offtopic. Πως συζητάς έτσι έλεος.

ακόμα και να υποθέσω οτι κάποιο acc δεν συμμετέχει και δεν είναι κλώνος, αλλα μεταβαλει τα καρμα, και έχει "εμμονή" να βάζει + σε κάποιους Νάρκισσους κατα συρροή, ε τέτοιους λογαριασμούς δεν τους θέλουμε να λογίζονται στο + και -, και γενικότερα στο forum(που τυχαίνει να έχουν το ίδιο ISP όλοι οι κλωνοι λογαριαμοί με τον master λογαριασμό). Και έχω πάρει το καλο σενάριο του soto51. Στο κακό σενάριο ξέρεις...

Αν δεν είμαι καλή παρεά για σένα, μην γράφεις optimus στην θάλασσα γράψε την άποψη σου χωρίς προκλήσεις γιατί μου δίνεις την εντύπωση οτι τα θέλει ο κώλος σου και θες εμένα για παρέα, για να αντιπαρατεθείς. Επίσης δεν είναι και ευγενικό να το λες μια που κανείς δεν σε ρώτησε αλλα δεν σε παρεξηγώ, ακόμα.
Τελευταία διόρθωση: 25 Ιουλ 2015 21:00 από Optimus (optimus).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προταση για εισαγωγη dislike στα μυνηματα. 25 Ιουλ 2015 23:17 #36

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
  • Το Άβαταρ του/της ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 2977
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1368
  • Κάρμα: 147
ΦΟΡΟΛΟΓΗΣΗ 40% ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΜΑ ΑΠΟ 30 ΚΑΙ ΠΑΝΩ!!! :laugh:

Σώτο κ Σταμάτη, ξηλωθείτε παρακαλώ!!
Λεφτά, στην πραγματικότητα, εχει κάποιος όταν τα έχει όλα δίπλα του.Έξω απο τις τράπεζες.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα