Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Διαδικασία ανοίγματος λογαριασμού στο εξωτερικό, επιτόκια, κριτικές. Επιτόκια Βουλγαρίας

TOPIC: ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 03 Sep 2019 18:23 #3025

  • kathrine
  • kathrine's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1270
  • Thank you received: 527
  • Karma: 77
Αναβάθμιση (μετά από αρκετά χρόνια) της αξιολόγησης της προοπτικής του αξιόχρεου του βουλγαρικού κράτους από τη Moody’s!

sofiaglobe.com/2019/09/01/moodys-raises-...-rating-to-positive/
Οι καιροί ου μενετοί...
Last Edit: 03 Sep 2019 20:05 by kathrine.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), kostas bg (kostas.bg)

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 03 Sep 2019 20:16 #3026

  • kathrine
  • kathrine's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1270
  • Thank you received: 527
  • Karma: 77
Κώστα ως παλιότερος εδώ μέσα... Τί προβλέπεις για τι λέβα, εφόσον έχει δεσμευτεί η Βουλγαρια να συμμετάσχει από το 2020 στο μηχανισμό ERM2;;;
Οι καιροί ου μενετοί...
The administrator has disabled public write access.

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 25 Nov 2019 12:40 #3027

  • vacondios
  • vacondios's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 223
  • Thank you received: 86
  • Karma: 6 (1)
Μετά τη συγχώνευση της Piraeus Bank Bulgaria και της Postbank το internet banking της Postbank δε δέχεται το password που είχα στη Winbank Bulgaria. Προσπαθώ να κάνω ανάκτηση password, όμως δεν έρχεται στο τηλέφωνο το sms με τον κωδικό.Τα πάντα που έχω καταχωρήσει είναι σωστά, όμως δεν μπορώ να κάνω log in στο λογαριασμό μου. Έχω απελπιστεί δε ξέρω τί να κάνω και που να πάω
Εσύ νόμιζες πως έχεις τίποτα κορτάκηδες
μα ούτε πιτσιρίκια έχεις μήτε και πρεζάκηδες
The administrator has disabled public write access.

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 25 Nov 2019 21:26 #3028

Τη λύση την ξέρεις ποια είναι Πας σε υποκατάστημα στη Βουλγαρία και βρίσκεις άκρη
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 25 Nov 2019 21:36 #3029

Δε δίνουν συνήθως internet banking . Πρέπει να είσαι μόνιμος κάτοικος.
The administrator has disabled public write access.

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 25 Nov 2019 23:15 #3030

vacondios,Προφανώς έβαλες κάποιο γράμμα αριθμός λάθος σε σχέση με το παλιό password,τα κεφάλαια και τα μικρά γράμματα είναι διαφορετικά θα πρέπει να βάλεις ακριβώς όπως το είχες Πάντως εγώ δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα απλά θα πρέπει να μπεις εδω e-postbank.bg/page/default.aspx?xml_id=/en-US/ και όταν θα κάνεις εισαγωγή του σωστού pass θα σου ζητήσει να αλλάξεις το password από κει και ύστερα φαίνονται όλα σωστά Μην ανησυχείς...
Εάν δεν βγάλεις άκρη, μπορείς να επικοινωνήσεις με πολλούς και διάφορους τρόπους που αναφέρονται στην ιστοσελίδα της.. τηλέφωνα,email, μέχρι και Skype..Επίσης μπορείς να κατεβάσεις μέχρι και εφαρμογή στο κινητό σου για επικοινωνία κατευθείαν με την τράπεζα.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), vacondios

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 25 Nov 2019 23:36 #3031

  • vacondios
  • vacondios's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 223
  • Thank you received: 86
  • Karma: 6 (1)
Χαος (Ελεος) wrote:
vacondios,Προφανώς έβαλες κάποιο γράμμα αριθμός λάθος σε σχέση με το παλιό password,τα κεφάλαια και τα μικρά γράμματα είναι διαφορετικά θα πρέπει να βάλεις ακριβώς όπως το είχες Πάντως εγώ δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα απλά θα πρέπει να μπεις εδω e-postbank.bg/page/default.aspx?xml_id=/en-US/ και όταν θα κάνεις εισαγωγή του σωστού pass θα σου ζητήσει να αλλάξεις το password από κει και ύστερα φαίνονται όλα σωστά Μην ανησυχείς...
Εάν δεν βγάλεις άκρη, μπορείς να επικοινωνήσεις με πολλούς και διάφορους τρόπους που αναφέρονται στην ιστοσελίδα της.. τηλέφωνα,email, μέχρι και Skype..Επίσης μπορείς να κατεβάσεις μέχρι και εφαρμογή στο κινητό σου για επικοινωνία κατευθείαν με την τράπεζα.

Το παλιό password είχε το χαρακτήρα "/" ενώ το password της postbank δεχεται μόνο γράμματα και αριθμούς και μάλλον εκεί σκοντάφτει. Θα προσπαθήσω να κάνω ανάκτηση από την εφαρμογή στο κινητο εάν υπάρχει στα αγγλικά. Και θα προσπαθήσω να βρω κάποιον να τηλεφωνήσει εκ μέρους μου στο +35928166000 να ζητήσει ανάκτηση password. Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου στο πρόβλημά μου.
Εσύ νόμιζες πως έχεις τίποτα κορτάκηδες
μα ούτε πιτσιρίκια έχεις μήτε και πρεζάκηδες
Last Edit: 26 Nov 2019 00:08 by vacondios.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 21 May 2020 18:09 #3032

  • Kostas35
  • Kostas35's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 14
  • Thank you received: 3
  • Karma: 4
Καλησπέρα και από εμένα. Νέος στο φόρουμ με κάποιες ερωτήσεις που θα τις παραθέτω εν καιρώ στα ανάλογα θέματα.

Σκέφτομαι να ανοίξω 2 απλούς καταθετικούς λογαριασμούς στην Βουλγαρία σε ευρώ, έτσι για να βρίσκονται με λίγα χρήματα ο καθένας.
Από όσους έχω ρωτήσει, κλίνω περισσότερο σε FiBank και Unicredit Bulbank.
Θεωρούνται καλές και αξιόπιστες τράπεζες κατά την γνώμη σας?
Αν όχι τι εναλλακτική έχετε να προτείνετε?
The administrator has disabled public write access.

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 21 May 2020 19:28 #3033

Καλησπέρα και Χρόνια μας πολλά φίλε κάπως καθυστερημένα πας στη Βουλγαρία η Βουλγαρία έχει τελειώσει με μηδενικά επιτόκια δεν αξίζει ο κόπος η στη Βουλγαρία τα έχεις ή στην Ελλάδα το ίδιο είναι σου ζητούν ΑΦΜ ταυτότητα και όλα τα σχετικά για μένα μην πας καθόλου
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.100 seconds