Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Δωρεάν Bitcoin από το κινητό

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 05 Dec 2015 01:10 #28

  • y (t8)
  • y (t8)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 244
  • Thank you received: 78
  • Karma: 4
Από όσα έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής, το BitMaker είναι το πιο αποδοτικό, χωρίς να χρειάζεται να ασχολείσαι πολύ ώρα... Βγάζω περίπου 0.003 BTC το μήνα. Πληρώνει κάθε Σάββατο.

Όποιος θέλει να γραφτεί, μπορεί να χρησιμοποιήσει τον κωδικό
OEJ1W8
ώστε να ξεκινήσει κατευθείαν με κέρδος 2500 Satoshi.
Last Edit: 05 Dec 2015 15:03 by y (t8).
The administrator has disabled public write access.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 17 Dec 2015 18:45 #29

Εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι με εφαρμογές για bitcoin γιατί βρήκα εφαρμογές που πληρώνουν καλύτερα και δεν χρειάζεται να αφιερώνεις πολύ χρόνο. Με αυτές τις εφαρμογές βγάζω περίπου 1 ευρώ την ημέρα και αφιερώνω λίγα λεπτά κάθε μέρα. Λεπτομέρειες εδω http://is.gd/3719TQ
The administrator has disabled public write access.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 17 Dec 2015 20:00 #30

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
giorgos (georgios1978) wrote:
Εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι με εφαρμογές για bitcoin γιατί βρήκα εφαρμογές που πληρώνουν καλύτερα και δεν χρειάζεται να αφιερώνεις πολύ χρόνο. Με αυτές τις εφαρμογές βγάζω περίπου 1 ευρώ την ημέρα και αφιερώνω λίγα λεπτά κάθε μέρα. Λεπτομέρειες εδω http://is.gd/3719TQ


Ενδιαφέρον, για όσους χρησιμοποιούν τις εφαρμογές του bitcoin για να βγάλουν λεφτά από τα κλικς.

Όχι τόσο για όσους τις χρησιμοποιούν γιατί πιστεύουν στην μελλοντική συναλλαγματική ισοτιμία του btc..
The administrator has disabled public write access.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 17 Dec 2015 21:54 #31

Και εγω πιστευω οτι το ποιο πιθανο ειναι να ανεβει η αξια του bitcoin, αλλα δεν σε εμποδιζει κανεις να παρεις τα μετρητά και να τα τα επενδύσεις σε bitcoin.

Είχα κάνει τους υπολογισμούς και ειχα βρει οτι ακομα και αν κανεις κλικ καθε μιση ωρα στο bitmaker (πραγμα αδύνατο βεβαία γιατι χρειαζομαστε και υπνο) σε ενα 24ωρο θα εχει βγαλει bitcoin που αντιστοιχούν περίπου σε $0,05. Αυτα τα $0,05 τα δινει πχ το Diamond Cash app σαν ημερήσιο μπόνους χωρις να χρειάζεται να κανεις πολλά, απλα να ανοιγεις μια φορά την ημέρα την εφαρμογή.

Αν είχα αρκετό χώρο στο τηλέφωνο μου, θα κρατούσα και τις εφαρμογές για bitcoin, αλλα αφού δεν εχώ, αποφάσισα να δώσω προτεραιότητα στις εφαρμογές που είναι περισσότερο αποδοτικές.
George (geo821) wrote:
giorgos (georgios1978) wrote:
Εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι με εφαρμογές για bitcoin γιατί βρήκα εφαρμογές που πληρώνουν καλύτερα και δεν χρειάζεται να αφιερώνεις πολύ χρόνο. Με αυτές τις εφαρμογές βγάζω περίπου 1 ευρώ την ημέρα και αφιερώνω λίγα λεπτά κάθε μέρα. Λεπτομέρειες εδω http://is.gd/3719TQ


Ενδιαφέρον, για όσους χρησιμοποιούν τις εφαρμογές του bitcoin για να βγάλουν λεφτά από τα κλικς.

Όχι τόσο για όσους τις χρησιμοποιούν γιατί πιστεύουν στην μελλοντική συναλλαγματική ισοτιμία του btc..
The administrator has disabled public write access.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 27 Mar 2016 00:14 #32

  • vag1129 (Akis Papas)
  • vag1129 (Akis Papas)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • frugallivingingreece
  • Posts: 373
  • Thank you received: 124
  • Karma: 9 (3)
παιδιά το bitmaker σας δουλεύει οπουδήποτε; σε κινητο, ταμπλετ;
έκανε καμιά δεκαρια updates και σταματησε να λειτουργει
γέλα κι ο κόσμος θα γελάει μαζί σου. κλάψε και θα κλαις μόνος.
The administrator has disabled public write access.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 27 Mar 2016 17:42 #33

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
giorgos (georgios1978) wrote:
Εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι με εφαρμογές για bitcoin γιατί βρήκα εφαρμογές που πληρώνουν καλύτερα και δεν χρειάζεται να αφιερώνεις πολύ χρόνο. Με αυτές τις εφαρμογές βγάζω περίπου 1 ευρώ την ημέρα και αφιερώνω λίγα λεπτά κάθε μέρα. Λεπτομέρειες εδω http://is.gd/3719TQ

Έβγαλες τίποτα από καμιά τέτοια εφαρμογή τελικά; Μια δοκίμασα -που υποτίθεται είχε και υψηλή βαθμολογία- και ήταν μεγάλη μούφα..
The administrator has disabled public write access.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 27 Mar 2016 18:56 #34

George (geo821) wrote:
giorgos (georgios1978) wrote:
Εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι με εφαρμογές για bitcoin γιατί βρήκα εφαρμογές που πληρώνουν καλύτερα και δεν χρειάζεται να αφιερώνεις πολύ χρόνο. Με αυτές τις εφαρμογές βγάζω περίπου 1 ευρώ την ημέρα και αφιερώνω λίγα λεπτά κάθε μέρα. Λεπτομέρειες εδω http://is.gd/3719TQ

Έβγαλες τίποτα από καμιά τέτοια εφαρμογή τελικά; Μια δοκίμασα -που υποτίθεται είχε και υψηλή βαθμολογία- και ήταν μεγάλη μούφα..

Ναι έβγαλα και συνεχίζω να βγάζω. Διατηρώ αυτό το excel οπου εχω διαχωρίσει τις καλές από της κακές εφαρμογές (τις εφαρμογές που δεν αξίζει κανείς να ασχοληθεί της έχω βάλει στο tab "BLACK LIST"). Επίσης ενημερώνω αυτή τη σελίδα στο facebook οταν προκείπτει κάτι νέο, π.χ. νεα εφαρμογή, payment proofs, blacklisted εφαρμογη κλπ.

Η ποιο προσφατή προθήκη ήταν 3 εφαρμογές που πληρώνουν σε bitcoin, είναι εδώ πάνω πάνω
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: George (geo821)

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 27 Mar 2016 19:08 #35

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
giorgos (georgios1978) wrote:
George (geo821) wrote:
giorgos (georgios1978) wrote:
Εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι με εφαρμογές για bitcoin γιατί βρήκα εφαρμογές που πληρώνουν καλύτερα και δεν χρειάζεται να αφιερώνεις πολύ χρόνο. Με αυτές τις εφαρμογές βγάζω περίπου 1 ευρώ την ημέρα και αφιερώνω λίγα λεπτά κάθε μέρα. Λεπτομέρειες εδω http://is.gd/3719TQ

Έβγαλες τίποτα από καμιά τέτοια εφαρμογή τελικά; Μια δοκίμασα -που υποτίθεται είχε και υψηλή βαθμολογία- και ήταν μεγάλη μούφα..

Ναι έβγαλα και συνεχίζω να βγάζω. Διατηρώ αυτό το excel οπου εχω διαχωρίσει τις καλές από της κακές εφαρμογές (τις εφαρμογές που δεν αξίζει κανείς να ασχοληθεί της έχω βάλει στο tab "BLACK LIST"). Επίσης ενημερώνω αυτή τη σελίδα στο facebook οταν προκείπτει κάτι νέο, π.χ. νεα εφαρμογή, payment proofs, blacklisted εφαρμογη κλπ.

Η ποιο προσφατή προθήκη ήταν 3 εφαρμογές που πληρώνουν σε bitcoin, είναι εδώ πάνω πάνω

Δηλαδή έχεις βγαλει από cashpoints/ cash rewards σε Paypal?
εμένα καταρχήν ήταν στα 2500-3000 (δεν θυμάμαι) coins τα 5 δολλάρια, μολις τα εφτασα, η επιλογή δεν ήταν διαθέσιμη και στα όρια πέλον μου ζητούσε να μαζεψω 6,000 για να εξαργυρώσω 10 δολλάρια (σκέφτηκα πως άλλαξαν τα όρια στο ενδιάμεσο (συμβαίνει)), μόλις μαζεύω 6,000 κόινς ως δια μαγειας δεν ειναι διαθέσιμη η εξαργύρωση των 10 δολλαρίων αλλά μου λέει να μαζέψω 12,000 κοινς για να εξαργυρώσω 20 δολλάρια... Προφανώς δεν ασχολήθηκα παραπάνω με αυτή τη μούφα. Επίσης το 1 δολλάριο που λες ως μινιμουμ είναι για εξαργύρωση σε Amazon ή/και google play. Δεν ξέρω αν εκεί τα πληρώνουν αλλά να σου πω την αλήθεια μου δεν με ενδιαφέρει κιολας - εκτός κι αν εχεις βρει κανεναν τρόπο να στέλνεις τα λεφτά από το google play στο paypal χωρίς να σου κρατάει παραπάνω από τα μισά σε προμήθειες.

ΥΓ: Anyway, ευχαριστώ για την αναλυτική απάντηση και το excel.
Last Edit: 27 Mar 2016 19:20 by George (geo821).
The administrator has disabled public write access.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 27 Mar 2016 21:05 #36

George (geo821) wrote:
giorgos (georgios1978) wrote:
George (geo821) wrote:
giorgos (georgios1978) wrote:
Εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι με εφαρμογές για bitcoin γιατί βρήκα εφαρμογές που πληρώνουν καλύτερα και δεν χρειάζεται να αφιερώνεις πολύ χρόνο. Με αυτές τις εφαρμογές βγάζω περίπου 1 ευρώ την ημέρα και αφιερώνω λίγα λεπτά κάθε μέρα. Λεπτομέρειες εδω http://is.gd/3719TQ

Έβγαλες τίποτα από καμιά τέτοια εφαρμογή τελικά; Μια δοκίμασα -που υποτίθεται είχε και υψηλή βαθμολογία- και ήταν μεγάλη μούφα..

Ναι έβγαλα και συνεχίζω να βγάζω. Διατηρώ αυτό το excel οπου εχω διαχωρίσει τις καλές από της κακές εφαρμογές (τις εφαρμογές που δεν αξίζει κανείς να ασχοληθεί της έχω βάλει στο tab "BLACK LIST"). Επίσης ενημερώνω αυτή τη σελίδα στο facebook οταν προκείπτει κάτι νέο, π.χ. νεα εφαρμογή, payment proofs, blacklisted εφαρμογη κλπ.

Η ποιο προσφατή προθήκη ήταν 3 εφαρμογές που πληρώνουν σε bitcoin, είναι εδώ πάνω πάνω

Δηλαδή έχεις βγαλει από cashpoints/ cash rewards σε Paypal?
εμένα καταρχήν ήταν στα 2500-3000 (δεν θυμάμαι) coins τα 5 δολλάρια, μολις τα εφτασα, η επιλογή δεν ήταν διαθέσιμη και στα όρια πέλον μου ζητούσε να μαζεψω 6,000 για να εξαργυρώσω 10 δολλάρια (σκέφτηκα πως άλλαξαν τα όρια στο ενδιάμεσο (συμβαίνει)), μόλις μαζεύω 6,000 κόινς ως δια μαγειας δεν ειναι διαθέσιμη η εξαργύρωση των 10 δολλαρίων αλλά μου λέει να μαζέψω 12,000 κοινς για να εξαργυρώσω 20 δολλάρια... Προφανώς δεν ασχολήθηκα παραπάνω με αυτή τη μούφα. Επίσης το 1 δολλάριο που λες ως μινιμουμ είναι για εξαργύρωση σε Amazon ή/και google play. Δεν ξέρω αν εκεί τα πληρώνουν αλλά να σου πω την αλήθεια μου δεν με ενδιαφέρει κιολας - εκτός κι αν εχεις βρει κανεναν τρόπο να στέλνεις τα λεφτά από το google play στο paypal χωρίς να σου κρατάει παραπάνω από τα μισά σε προμήθειες.

ΥΓ: Anyway, ευχαριστώ για την αναλυτική απάντηση και το excel.

Τον Σεπτεμβριο που ειχα ξεκινήσει, αυτες οι 2 εφαρμογές ηταν πολύ καλυτερες από οτι ειναι τωρα, εδιναν περισσοτερους πόντους και ειχαν ειχαν χαμηλο payout μεσω paypal ($1) μετα αρχισαν να δινουν λιγοτερους πόντους και να αυξάνουν τους τρόπους πληρωμής, οσο συνεβαινε αυτό ανεβαινε το οριο για πληρωμη μεσω paypal. Τωρα εχει φτασει να ειναι $50! παρόλα αυτά δεν εχω χασει λεφτα απο αυτή την εφαρμογή, οποτε ζήτησα πληρωμη, πήρα τα λεφτα μεσα σε 24 ωρες.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.066 seconds