Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Αν θέλουμε να πούμε την εξυπνάδα μας, ας το κάνουμε σε αυτόν τον χώρο, χωρίς κοσμητικά επίθετα και προσωπικές επιθέσεις.

TOPIC: Αντιπαραθέσεις Νο 15

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 29 Jul 2019 17:15 #118

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
sonik wrote:
batista 29 Μαρ 2018 08:29 -1 0 Έτσι επειδή νομίζεις ότι κάτι σημαίνει.


για να καταλαβετε την σχιζοφρενεια....

μειωνει το καρμα καποιου επειδη δεν του αρεσε η αποψη του,κανει το ιδιο ο αλλος(πειραμα επιβεβαιωσης της ψυχοπαθειας του ΄΄ειδους΄΄) και ξανα ο ιδιος μολις περασει το διαστημα μειωσης καρματος του ιδου χρηστη κανει παλι το ιδιο(μειωση καρματος) με επισημανση οτι ΄΄ετσι επειδη νομιζεις οτι κατι σημαινει΄΄

δηλαδη ζηταει και τα ρεστα απο πανω ενω ο ιδιος το ξεκινησε!!!


ο μπαχαλακης του φορουμ!!


Απλά επειδή το ψέμα έχει κοντά ποδάρια και ενώ η ύβρις (παρέα με το ξεδιάντροπο ψέμα) έμειναν, η απάντηση σβήστηκε, ακόμα περιμένω να μου παραθέσει ο ψεύτης ΜΙΑ περίπτωση όπου εγώ έριξα πρώτος το κάρμα κάποιου άλλου επειδή δεν μου άρεσε η άποψή του.
ΜΙΑ και μόνο περίπτωση.
Αυτά.
Επίσης θα περίμενα επιτέλους από την διαχείριση και μια δημόσιο αποδοκιμασία για όσους αποκαλούν επαναλαμβανόμενα και ξεδιάντροπα την χρήση της (πολυδιαφημισμένης από την ίδια την διαχείριση) "Αναφοράς", ρουφιανιά και δωσιλογισμό.
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 29 Jul 2019 17:58 #119

  • alex (The_Emperor)
  • alex (The_Emperor)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 752
  • Thank you received: 239
  • Karma: 12
batista wrote:

Καλά, τώρα το τερμάτισες.
Περαστικά, εκεί στο ... ξέφωτο του πληκτρολογίου σου μαζί με το ... alter ego σου και πράγματι, αρκετά ασχολήθηκα με υβριστές (κανονικούς και ... δήθεν) και ψεύτες (ακόμα περιμένω για το κάρμα).

Όλα τα σημερινά μηνύματά μου και οι απαντήσεις σου αποδεικνύουν όσα έγραψα: σου έγραψα την άποψή μου (δεν έχει σημασία αν συμφωνούμε ή όχι) χωρίς να ειρωνευτώ ή να σου επιτεθώ ούτε μία φορά και στις απαντήσεις σου υπάρχει ειρωνεία σχεδόν στα μισά μηνύματά σου.
Είναι προφανές ότι όταν διαφωνεί κάποιος μαζί σου δεν έχεις άλλον τρόπο απάντησης.
Κρίμα μόνο για το φόρουμ που έχει καταντήσει να γράφουν μόνο τρεις και ο κούκος! Φύγαμε για βουτιές!
The administrator has disabled public write access.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 29 Jul 2019 20:04 #120

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
alex (The_Emperor) wrote:
Όλα τα σημερινά μηνύματά μου και οι απαντήσεις σου αποδεικνύουν όσα έγραψα: σου έγραψα την άποψή μου (δεν έχει σημασία αν συμφωνούμε ή όχι) χωρίς να ειρωνευτώ ή να σου επιτεθώ ούτε μία φορά και στις απαντήσεις σου υπάρχει ειρωνεία σχεδόν στα μισά μηνύματά σου.
Είναι προφανές ότι όταν διαφωνεί κάποιος μαζί σου δεν έχεις άλλον τρόπο απάντησης.
Κρίμα μόνο για το φόρουμ που έχει καταντήσει να γράφουν μόνο τρεις και ο κούκος! Φύγαμε για βουτιές!

1) Έχω αποδείξει, χρόνια τώρα, πόσους τρόπους ... απάντησης έχω. Όσοι σέβονται τον συνομιλητή τους το γνωρίζουν καλά. Εσύ μάλλον δεν ... παρακολουθείς.

2) Ένα πράγμα αποδεικνύουν τα δικά σου σημερινά (και όχι μόνο) μηνύματα και μπορείς να κοροϊδεύεις μόνο τον εαυτό σου και κανέναν άλλο με τον δήθεν (κατά διαστήματα γιατί κάποιες στιγμές ... ξεφεύγεις και βγάζεις τον πραγματικό σου εαυτό) νουνεχή λόγο.
Ότι είσαι ξεκάθαρα χορηγός της όποιας αλητείας διακινείται σε αυτό το φόρουμ.
Χορηγός της αλητείας που μιλάει για ... "φάπες" (γιατί κάτι άλλο δεν έχει σημασία), για ... "φούστες-μπλούζες", για ... "κότες" που δεν έχουν το ανάστημα να ... τα πουν από κοντά και άλλα ... γλαφυρά που χαρακτηρίζουν αποκλειστικά αυτούς που τα γράφουν αλλά και αυτούς που τους σιγοντάρουν (αν φυσικά δεν ταυτίζονται :whistle: ) :sick: .

Χορηγός της αλητείας που ψεύδεται ασύστολα με τα περί ... κάρμα προκειμένου να κάνει τους άλλους να φαίνονται σαν τα μούτρα της και που όταν καλείται να στηρίξει τα ψέματα ακούς μόνο κλο κλο ..και ύβρεις.

Χορηγός της αλητείας που μόνο ξιφουλκεί εναντίον καταστάσεων, χωρίς καμία πρόταση και ταυτόχρονα υβρίζει και κατηγορεί του άλλους ως ... μη εκφράζοντες άποψη και ως ... "μπαχαλάκηδες" του φόρουμ :woohoo: (ο εαυτός τους στον καθρέφτη δηλαδή).

Χορηγός της αλητείας που χαρακτηρίζει την χρήση της "Αναφοράς", δηλαδή την προσπάθεια να σταματούν τα αίσχη ορισμένων στην αρχή τους, ως ... "δοσιλογισμό" και ... "ρουφιανιά" (χρόνια περιμένω μια ευθεία δημόσια αποδοκιμασία από την διαχείριση για το αυτονόητο).

Κόψε λοιπόν το παραμύθι και ... καλές βουτιές...
Μέτρον άριστον
Last Edit: 29 Jul 2019 20:20 by batista.
The administrator has disabled public write access.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 29 Jul 2019 21:14 #121

  • alex (The_Emperor)
  • alex (The_Emperor)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 752
  • Thank you received: 239
  • Karma: 12
batista wrote:
και ... καλές βουτιές...

Το μόνο σίγουρο! Οι δικές μου όμως είναι στη θάλασσα ;)
Last Edit: 29 Jul 2019 21:15 by alex (The_Emperor).
The administrator has disabled public write access.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 29 Jul 2019 21:35 #122

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
alex (The_Emperor) wrote:
Το μόνο σίγουρο! Οι δικές μου όμως είναι στη θάλασσα ;)

Χαίρομαι για εσένα, αν και μάλλον και αυτό είναι άλλη μια ... αυταπάτη... ;)
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 29 Jul 2019 21:53 #123

  • alex (The_Emperor)
  • alex (The_Emperor)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 752
  • Thank you received: 239
  • Karma: 12
batista wrote:
Χαίρομαι για εσένα, αν και μάλλον και αυτό είναι άλλη μια ... αυταπάτη... ;)

Μοιάζει όντως με αυταπάτη... ;)

www.tripadvisor.com.gr/Attraction_Review...a_Region_Epirus.html
The administrator has disabled public write access.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 29 Jul 2019 22:15 #124

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
alex (The_Emperor) wrote:
Μοιάζει όντως με αυταπάτη... ;)

www.tripadvisor.com.gr/Attraction_Review...a_Region_Epirus.html

Μα δεν αναφερόμουν στο δικό σου ... dive venue ... ;)
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 29 Jul 2019 22:26 #125

  • alex (The_Emperor)
  • alex (The_Emperor)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 752
  • Thank you received: 239
  • Karma: 12
Απίστευτη παραλία, απίστευτη θάλασσα, απίστευτος βυθός...Η ζωή αποκτά νόημα σε τέτοια μέρη! Enjoy life!
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: γιώργης (yorgi)

Marefind 28 Sep 2019 20:48 #126

  • Stefan
  • Stefan's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 642
  • Thank you received: 189
  • Karma: -23
athens wrote:
Πολυ πιθανον να ειναι δικο μου φταιξιμο,
ειμαστε ιδιορυθμη ρατσα και δεν ανεχομαστε πολλα πολλα.
Προσωπικα, σε θεματα που γνωριζω αρκετα καλα, δεν ανεχομαι να μου βγαινουν απο πανω.

Σε ποιο σημειο λοιπον εγω σου βγηκα από πανω επι του θεματος?
Ο καβγας δεν αφορουσε το θεμα του νηματος αλλα το τροπο που εκφράζεσαι και αφηνεις (εστω και ασυνειδητα) υπονοιες που δε στεκουν σε βαρος του συνομιλητη σου.


maria (mb361) wrote:
όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα, τον τρώνε οι κότες

Το πίτουρο είναι σπόρος αλεσμένου δημητριακού, τον οποίο χρησιμοποιούμε ως ζωοτροφή.

Χρησιμοποιώντας την εν λόγω έκφραση εννοούμε ότι, όποιος, έκων ή άκων, μπλέξει με πράγματα αμφιβόλου ποιότητος και ηθικής, μπορεί να ζημιωθεί ανεπανόρθωτα.


Γνωστη παροιμια. Για ποιον την ειπες όμως?
Last Edit: 28 Sep 2019 20:53 by Stefan.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.084 seconds