Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία

TOPIC: Πληρωμή απογραφέων

Απ: Πληρωμή απογραφέων 18 Nov 2011 14:28 #19

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
καλημερα.εγω εμαθα οτι στον Πειραια εχουν πληρωθει ηδη απο το καλοκαιρι.αν ειναι καποιος απο εκει ας μας απαντησει αν οντως πληρωθηκαν.
The administrator has disabled public write access.

Re: Πληρωμή απογραφέων 23 Nov 2011 15:42 #20

  • απογραφεας
  • απογραφεας's Avatar
Ποια καθυστερηση και ποια δικαιολογητηικα αργουν? εγω προσωπικα αμφιβαλλω για το αν καποιος εχει πληρωθει η θα πληρωθει και ποτε!Τωρα υπαρχει χρονοβορα διαδικασια για τη πληρωμη αλλα τοτε μας επαιρναν καθε μερα τηλεφωνο να δουν αν ολα πηγαινουν συμφωνα με το στενο χρονοπρογραμμα τους.Τωρα δεν σηκωνουν τηλεφωνα η σε αποφευγουν και οι ημερομηνιες πιστευω θα αλλαζουν συνεχως οπως κ γινεται μεχρι να βγει και μια λιτη ανακοινωση που θα λεει: η ελστατ εχοντας αξιοποιησει και στειλει τα δικαιολογητικα στους απαραιτητους φορεις και εχοντας προχωρησει σε ολες τις απαραιτητες ενεργειες περιμενει απο αυτους(τους φορεις)να πραξουν αναλογα ως προς τη πληρωμη των απογραφεων,Τωρα αν αυτοι οι φορεις καθυστερουν η για οποιδηποτε λογο υπαρχει κωλλυμα με τα λεφτα εδω και εξι ολοκληρουν μηνες.δηλ μισο χρονο+ απευθυνθειτε σε αυτους και οχι στην μεγαλη ΕΛΣΤΑΤ...ορεξη να χε τε και καθε τελος του χρονου θα πληρωνομαστε!
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: Πληρωμή απογραφέων 23 Nov 2011 17:34 #21

  • zapata
  • zapata's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
  • Karma: 0
Υπάρχει ένα ενδιαφέρον δελτίου τύπου για την πληρωμή των απογραφέων - τομεαρχών στο www.statistics.gr
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: Πληρωμή απογραφέων 25 Nov 2011 20:35 #22

  • GR
  • GR's Avatar
:) :) :)
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: Πληρωμή απογραφέων 26 Nov 2011 16:08 #23

  • ΑΝΩΝΥΜΟΣ
  • ΑΝΩΝΥΜΟΣ's Avatar
ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΙΣ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟΓΡΑΦΕΑΣ ΣΤΟ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΙΠΟΤΑ!ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
The administrator has disabled public write access.

Re: Πληρωμή απογραφέων 20 Oct 2021 22:31 #24

Τελικά πληρωθηκαμε ποτέ;
Αξίζει να συμμετάσχουμε στη φετινή απογραφη;
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.052 seconds