Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία

TOPIC: Ορθόδοξο θρησκευτικό πνεύμα

Στο Άγιο Όρος ο Henry Kissinger 17 Sep 2019 19:29 #640

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
stefan εγραψε
PARIS33 έγραψε:
Μαρια αθεοι να ειναι θα ηταν καλα αλλα το θεμα ειναι οτι λενε η μαλλον "το παιζουν αθεοι freelancers" και ειναι ειτε Jahovian club Ιεχωβαδες "ευαγγελιστες" και "μαρτυρες" ειτε καθολικουρες Papa-ρα Ιησουιτες και Ναιτες και ολο το κακκο συναπαντημα.

Άλλη μια φορα μεχρι να το χωνεψεις: oι αθεοι δε πιστευουμε σε καμια θρησκεια. Το κακο συναπαντημα ειστε εσεις που το παιζετε πιστοι, ενώ στη πραγματικοτητα ειστε υποκριτες γιατι δεν ακολουθειτε αυτά που λεει η θρησκεια σας.

Γιατι ρε φιλε ξερεις τι κανω η δεν κανω και μου γραφεις οτι υποκρινομαι?
Για πιο λογο για να σε κανω υποτιθετε εσενα freelaνncer αθεο να γινεις Χριστιανος Ορθοδοξος?
Γιατι τι κερδος θα εχω?
Τα γραφεις σε μενα που εχω παει και πηγαινω και διαμενω σε μοναστηρια στην Thailand -αρα οπως και σε Ινδικα μοναστηρια.
Ο τελευταιος ειμαι που θα διδαξει την Ορθοδοξια αλλα απο την αλλη δεν μου απαγορευετε να τις αναγνωρισω τα προταιρηματα της.
Αλλο αμα δεν μας συμφερει ........
Δεν υπαρχουν αθεοι σημερα αλλα partakides η να "τρουπωσω" σε κανενα club να την περασω καλα αλλα δεν ειναι ετσι τα πραγματα.
Ποιος ηταν αθεος ο Τσιπρας για ο Κουλης και Παπανδρεου?
Ρε πλακα μας κανεις?
Να πανε να που τις παπατζες τους εκει που γλυφουν......γιατι τον Κουλη η "γιαγια" του πατερα του η μανα ηταν απο το Περιστερι και ηταν μια αγια γυναικα που ειχε βοηθησει πολλυ κοσμο αλλο αμα το "εγγονι" βγεικε "νοπανο".
Τα ιδια και ο Α-λαφουζ-ος η μητερα του αγια γυναικα που ειχε βοηθησει κοσμο και κοσμακη.

Αστο λοιπον το παραμυθι του αθεου freelancer εχεις κανει θεο ειτε το χρημα ειτε τον εαυτο σου.
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

Ορθόδοξο θρησκευτικό πνεύμα 18 Sep 2019 05:45 #641

Όχι, η κβαντική θεωρία ΔΕΝ αποδεικνύει ότι η «ψυχή» περνά σε άλλο σύμπαν μετά το θάνατο
www.ellinikahoaxes.gr/2019/09/16/quantum...trism-pseudoscience/

Oι Παναγίες των Ελλήνων
The administrator has disabled public write access.

Στο Άγιο Όρος ο Henry Kissinger 18 Sep 2019 15:57 #642

  • Stefan
  • Stefan's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 642
  • Thank you received: 189
  • Karma: -23
PARIS33 wrote:
Γιατι ρε φιλε ξερεις τι κανω η δεν κανω και μου γραφεις οτι υποκρινομαι?
Για πιο λογο για να σε κανω υποτιθετε εσενα freelaνncer αθεο να γινεις Χριστιανος Ορθοδοξος?
Γιατι τι κερδος θα εχω?
Τα γραφεις σε μενα που εχω παει και πηγαινω και διαμενω σε μοναστηρια στην Thailand -αρα οπως και σε Ινδικα μοναστηρια.
Ο τελευταιος ειμαι που θα διδαξει την Ορθοδοξια αλλα απο την αλλη δεν μου απαγορευετε να τις αναγνωρισω τα προταιρηματα της.
Αλλο αμα δεν μας συμφερει ........
Δεν υπαρχουν αθεοι σημερα αλλα partakides η να "τρουπωσω" σε κανενα club να την περασω καλα αλλα δεν ειναι ετσι τα πραγματα.
Ποιος ηταν αθεος ο Τσιπρας για ο Κουλης και Παπανδρεου?
Ρε πλακα μας κανεις?
Να πανε να που τις παπατζες τους εκει που γλυφουν......γιατι τον Κουλη η "γιαγια" του πατερα του η μανα ηταν απο το Περιστερι και ηταν μια αγια γυναικα που ειχε βοηθησει πολλυ κοσμο αλλο αμα το "εγγονι" βγεικε "νοπανο".
Τα ιδια και ο Α-λαφουζ-ος η μητερα του αγια γυναικα που ειχε βοηθησει κοσμο και κοσμακη.

Αστο λοιπον το παραμυθι του αθεου freelancer εχεις κανει θεο ειτε το χρημα ειτε τον εαυτο σου.

Eγω φιλε ξερω τι κανεις, τοσο από το τροπο που συμπεριφερεσαι και γραφεις εδώ, οσο και απο το δειγμα που εχετε ολοι εσεις οι αυτοθεωρουμενοι θρησκοι.
Εσυ όμως γιατι με αποκαλεις... ιεχωβά, ευαγγελιστη κλπ. οταν σου εχω εξηγησει εμφατικα ότι ολες οι θρησκειες για μας τους αθεους ειναι τριχες?

Αθεοι υπαρχουν και ειναι παρα πολλοι (πιθανοτατα στο μελλον θα ειναι περισοοτεροι από σας) ασχετως αν δε σου αρεσει και προσπαθεις με το στανιο να τους δωσεις μια θρησκευτικη ταυτοτητα.

Οι πολιτικοι είναι κι αυτοι στη μεγαλη τους πλειοψηφια αθεοι, τους σταυρους και τα παρομοια τα κανουν για παραδοσιακους και κυριως για ψηφοθηρικους λογους.

Τελος, στο παραμυθι ζεις εσυ μονιμως, εγω ζω στη πραγματικιοτητα. Συνιστω να βγεις απ το σκοταδι, να απαλλαγεις απο τις τεχνητες αγκυλωσεις και τις πνευματικες εξαρτησεις σου για να αναπνεύσεις ελευθερα.
Last Edit: 18 Sep 2019 16:01 by Stefan.
The administrator has disabled public write access.

Στο Άγιο Όρος ο Henry Kissinger 18 Sep 2019 17:04 #643

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
Stefan wrote:

Eιναι αυτή σοβαρη απαντηση? Τα λινκς του ιντερνετ οπου ο καθενας γραφει οτι θελει?
Ο Κίσινγκερ ηταν ενας αμερικανος υπουργος όπως τοσοι αλλοι που φυσικα εργαστηκε για τα συμφεροντα της χωρας του. Εχει δαιμονοποιηθει απο τους ακροδεξιούς, βασικα λογω της εβραικης καταγωγης. Παρατηρω ότι σε αυτο το θεμα ταυτιζεσαι με την Καραντη(που εσπευσε να σου κανει και οneup) :)

Μην μιλάς εσύ για "σοβαρές απαντήσεις" γιατί δεν σε παίρνει. Όσο για την Καράντη, βάζει "Ευχαριστία" όπου της ... φανεί και το ξέρουν οι πάντες, εκτός από εσένα προφανώς. Θα απολογηθώ εγώ γι αυτό;;

Ο Κίσινγκερ, δεν ξέρω αν έχει "δαιμονοποιηθεί" από τους ακροδεξιούς λόγω της καταγωγής του. Και αυτό όμως να ισχύει (πολύ πιθανό), αυτό που ξέρει όλος ο πλανήτης είναι τον σάπιο ρόλο του σε πολλά πραξικοπήματα υπέρ αιμοσταγών φασιστών/δικτατόρων. Αν τα αγνοείς αυτά, τρέχα ρώτα τον κυρ. Βασίλη να στα πει.
Και τι ήθελες; Να σου παραθέσω ένορκη μαρτυρία του ιδίου;;; :ohmy:
Μέτρον άριστον
Last Edit: 19 Sep 2019 08:23 by batista.
The administrator has disabled public write access.

Ορθόδοξο θρησκευτικό πνεύμα 18 Sep 2019 23:47 #644

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
Stefan
Δεν σε κατηγορησα γιατι εισαι αθεος αλλα σε κατηγορω οτι μπερδευεις τις βουρτσες με "κατι αλλο" πρωκτολογικου περιεχομενου.
Κατσε ρε φιλε "τραβας τα ζορια" σου στην Ορθοδοξια και μισεις τους ιερεις γιατι ψελνουν και θαβουν πεθαμενους και πιθανως να εισαι "πονεμενος" απο συγγενεις,φιλους κλπ.
Αλλα .....αλλα ........δεν σημαινει οτι επειδη δεν εισαι Ορθοδοξος αρα εισαι και "αθεος" αλλα απλα το "κραξιμο" φοβασται ειτε οτι εισαι φιλαργυρος ,ειτε την παρτυ μου και οι αλλοι να πανε να "γα".
Αλλο το ενα και αλλο το "αλλο" .
Για τον Βουδιστη η Ινδοιστη και εγω που παω και διαμενω σε μοναστηρια πιθανως να με θεωρουν "αθεο" αλλα δεν ειναι ετσι επειδη ετσι νομιζετε....….

Ο αλλος ο ma-λακας που ειχα παει στον Λυκαβητο στον Ναο των Αγιων Ισιδωρων (27 Σεπτεμβριου εορταζουν) αφενος ειχε στησει την γκομενα στην ουρα να προσκυνησει αλλα λογω του πολλυ κοσμου μολις βγεικε ο πατερας Δημητριος να σταυρωσει αναπηρους στα καροτσακια που δεν μπορουσαν ειτε οι συγγενεις τους να τους ανεβασουν τα σκαλοπατια γαι την εκκλησια .......η γκομενα εκανε μια προσευχη μεσα στον κοσμο και επειδη βαρεθηκε εφυγε.

Ο ma-λακας της ενα UFO απο Αχαρνων ειχε περασει και λογω "γκαου" μνιαλο τον εδιωξαν μετα πηγε στους Ιεχωβαδες να "πηδηξει" καμμια με το mpla -mpla γυρναει σε μια φαση και μου λεει την ma-λακια του.
Επειδη ο Χριστος αποκαλειτε και ιατρος γυρναει και μου λεει "ρε φιλε" και απαντησα "αντε γα" που θα με πεις και φιλο .......συνεχιζει (γιατι του την ειπα του ma-λακα με κατι Αριστοτελικα και "την ακουσε") αλλα η μητερα του γιατρου μπορει να σε θεραπευσει........οπως ο γιατρος?

Ρε ufo του απαντησα ασε με εμενα αλλα θελεις να παμε σε κανενα Μουσουλμανο να του πεις αυτην την μαλακια που μου ειπες?
Αμα σε "πηδηξουνε" καλα θα ειναι αλλα δεν θα ζησεις αμα πεις αυτα που λες για την Παν-αγια αλλα και κατι ακομα ρε βλημα του ειπα ανεβηκες ολοκληρο βουνο αναμεσα σε θρησκους ανθρωπους να πεις την ma-λακια σου?
Η Παν-αγια ειναι η μ.ο.ν.α.δ.ι.κ.η γυναικα που το Kuran εχει αφιερωσει ολοκληρο Κεφαλαιο το 17 στην χαρι της ενω επιπροσθετως ειναι η πιο εναρετη γυναικα που η Χαρι της εξυμνειτε και προσκυνανε οι Μουσουλμανοι.

Εσυ ma-λακα δεν θες γιατρο αλλα επρεπε να σε ειχα Ιταλια που ο αλλος χρωσταγε τα εκατομμυρια και πηγε στην μανα ενος μαφιοζου (ειχα παει μαζι του) να τον φερει σε επαφη γιατι ηταν ......φυλακη.
Πηγαμε τον ειδα και του ειπε δεν με ενδιαφερει αν χρωστας €1 η €1,000,000 αλλα απο την στιγμη που θα εισαι μαζι μας θα κανεις οτι σου πουμε?
Εσυ θα πηγαινες?
Μπορει να πεις ναι ......αλλα .......αλλα τι γινετε οταν σου ελεγε τ.ω.ρ.α πηγαινε και εκτελεσε παραδειγμα απο ενα παιδακι μρχρι την ιδια σου την μανα και πατερα η αδελφο ,αδελφη?
Δεν καταλαβαινουν αυτοι απο τιποτα "σε δοκιμαζουν" πρωτα να υπακους μεχρι να τιναξεις στον αερα κτηριο η να πυροβολησεις στο πληθος στα papa-ρια τους η Αστυνομια "δικια τους ειναι" .........
Αστα φιλε "μακρια" απο αυτα καλα ειμαστε και κατι ακομα που μου εμαθε εμενα (προσωπικα η ζωη) οτι κυνηγας......τρεχει πιο γρηγορα και θα σε "λαχανιασει" θα τα "φτυσεις".
Δεν κυνηγαω γκομενες και δοξα τον καλο θεουλη πολλυ καλα παω οπως τα ιδια με τα χρηματα μου στην Thailand-αρα απο κ#λοφαρδια γνωριστηκα με special origin και "με εφτιαξαν" γιατι "δεν τους την επεσα" .

Επισης αμα θες να "πηδηξεις" τον αλλον τοτε αστον ελευθερο freelancer να το παιζει και θα σπασει τα μουτρα του.
Αμα τον περιοριζεις του βαζεις "δεσμα" και αρχιναει αργα η γρηγορα και σκεφτετε "πως να στην κανει".........
Το προβλημα δεν ειναι η θρησκεια αλλα ο εαυτος μας.........(η οποια θρησκεια οχι παραθρησκεια Papa-ριες) :P :P
Οι ιερεις των θρησκειων ειναι ανωτεροι ανθρωποι εγω οπου τους συνανταω τους προσκυναω!
Στα αεροδρομια στην Asia εχουν ειδικη θεση στα καθισματα για Ιερεις δεν ειναι σαν το burdello Europa!
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
The administrator has disabled public write access.

Στο Άγιο Όρος ο Henry Kissinger 19 Sep 2019 20:53 #645

  • Stefan
  • Stefan's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 642
  • Thank you received: 189
  • Karma: -23
batista wrote:
Μην μιλάς εσύ για "σοβαρές απαντήσεις" γιατί δεν σε παίρνει. Όσο για την Καράντη, βάζει "Ευχαριστία" όπου της ... φανεί και το ξέρουν οι πάντες, εκτός από εσένα προφανώς. Θα απολογηθώ εγώ γι αυτό;;

Ο Κίσινγκερ, δεν ξέρω αν έχει "δαιμονοποιηθεί" από τους ακροδεξιούς λόγω της καταγωγής του. Και αυτό όμως να ισχύει (πολύ πιθανό), αυτό που ξέρει όλος ο πλανήτης είναι τον σάπιο ρόλο του σε πολλά πραξικοπήματα υπέρ αιμοσταγών φασιστών/δικτατόρων. Αν τα αγνοείς αυτά, τρέχα ρώτα τον κυρ. Βασίλη να στα πει.
Και τι ήθελες; Να σου παραθέσω ένορκη μαρτυρία του ιδίου;;; :ohmy:

Mη πουλας πνευμα και μη παριστανεις τον εξυπνο οταν εχεις επανειλημμενα αποδειξει οτι δεν εισαι.
Δε σου ειπα να απολογηθεις για κατι, απλα παρατηρησα τη συμπνοια αποψεων που εχετε στο συγκεκριμενο θεμα.

Αυτές τις μπουρδες περι Κισινγκερ τις λενε μονο οι ακροδεξιοι. Από κει κι επειτα ο ρολος της Αμερικής είναι γνωστος και αναμενομενος, ενεργει οπως ολες οι υπερδυναμεις διαχρονικα. Το να τα ριχνουμε μονο και σε ενα συγκεκριμενο υπουργο ειναι τουλαχιστον κωμικο.
Όχι, το Κουλη θα ρωτησω γιατι λογω του γνωστου μαυρου παρελθοντος της αγιας οικογενειας θα ξερει κατι παραπανω.


PARIS33 wrote:
Stefan
Δεν σε κατηγορησα γιατι εισαι αθεος αλλα σε κατηγορω οτι μπερδευεις τις βουρτσες με "κατι αλλο" πρωκτολογικου περιεχομενου.
Κατσε ρε φιλε "τραβας τα ζορια" σου στην Ορθοδοξια και μισεις τους ιερεις γιατι ψελνουν και θαβουν πεθαμενους και πιθανως να εισαι "πονεμενος" απο συγγενεις,φιλους κλπ.
Αλλα .....αλλα ........δεν σημαινει οτι επειδη δεν εισαι Ορθοδοξος αρα εισαι και "αθεος" αλλα απλα το "κραξιμο" φοβασται ειτε οτι εισαι φιλαργυρος ,ειτε την παρτυ μου και οι αλλοι να πανε να "γα".
Αλλο το ενα και αλλο το "αλλο" .

Ουτε ζορια τραβαω με την "ορθοδοξια" ουτε μισω τους ιερεις της θρησκειας σου. Στα λενε στα ξαναλενε εσυ εκει, εμμενεις στο παραμυθι που εχεις φτιαξει... Και φυσικα, δε λεω οτι ειμαι αθεος επειδη δεν ειμαι ορθοδοξος. Οι χριστιανοι ορθοδοξοι ειναι περ. το 10% του κοσμου.
Last Edit: 20 Sep 2019 02:06 by Stefan.
The administrator has disabled public write access.

Ορθόδοξο θρησκευτικό πνεύμα 19 Sep 2019 23:18 #646

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
Stefan εγραψε
. Ουτε ζορια τραβαω με την "ορθοδοξια" ουτε μισω τους ιερεις της θρησκειας σου. Στα λενε στα ξαναλενε εσυ εκει, εμμενεις στο παραμυθι που εχεις φτιαξει... Και φυσικα, δε λεω οτι ειμαι αθεος επειδη δεν ειμαι ορθοδοξος. Οι χριστιανοι ορθοδοξοι ειναι περ. το 10% του κοσμου.

Απαντηση
Γιατι ειναι θρησκεια "μου"?
Επειδη σου εγραψα να σεβεσται και προσκυνατε τους ιερεις των θρησκειων (οχι βεβαια του Papa-ρα pedofiles)

Απλα οι περισσοτεροι και "περισσοτερες" υποκρινονται τους αθεους ενω στην ουσια "κλαρινα" παιρνουν για το χρημα που ειναι το "μεσον" για να "κανουμε την δουλεια μας" μαλλον την βρωμοδουλεια μας.
Πολλα πραγματα στην ζωη δεν θελουν κοπο......αλλα "τροπο" ετσι ειναι και με την θρησκεια (οχι παραθρησκεια "μαρτυρων" χιλιες και μια νυχτα" καυλα τα ......ξημερωματα.
Οι ορθοδοξοι εγραψες οτι ειναι το 10% του κοσμου!
Και λοιπον με αυτο τι?
Μηπως αυτοι που εχουν το "χρημα" δεν ειναι λιγοι και κυβερνουν τον πλανητη?

Κανε οτι θελεις να κανεις φιλε μου αλλα μην το παρα-κανεις και "παρτο αλλιως" γιατι αθεοι δ.ε.ν υπαρχουν σημερα και οσοι λενε οτι ειναι αθεοι απλα υ.π.ο.κ.ρ.ι.ν.ο.ν.τ.α.ι.
Ολοι εχουν πατριδα το ($) δολαριο και θρησκεια τον τ.ο.κ.ο πλακα μου κανεις?
Μονο που στον "τοκο" καποιοι αλλοι "ιερεις" και "αρχι-ιερεις" με τις "φιλανθρωπιες" τους μας τα εχουν κανει "κουδουνια" γιατι "ενας-ενας" το βλεπουμε "φευγουν" και "τσου" δεν τους βγαινουν τα "περιοδικα" που μια ζωη διαβαζαν και προσκυνουσαν.

Η αξια ο χρυσος ειναι λιγος στον πλανητη αναφορικα με τα πατσαβουροχαρτα και τις υπεραξιες των .....υπεραξιων που κραταει ο περισσοτερος κοσμος και ζουμε στην καρακοσμαρα μας αφου με ενα "τσακ" να γινει παραδειγμα μια πανδημια να κανουν στον πλανητη μηδενιζουν ολες τις οικονομιες αφου τιναζονται στον αερα ολα τα Συστηματα Υγειας.
Επομενως ο σκοπος δεν ειναι να παρουν το χρημα αλλα "κατι αλλο" που λογω ψευτοεγωισμου δεν παραδεχομαστε.
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
The administrator has disabled public write access.

Ορθόδοξο θρησκευτικό πνεύμα 20 Sep 2019 02:20 #647

  • Stefan
  • Stefan's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 642
  • Thank you received: 189
  • Karma: -23
PARIS33 wrote:
Γιατι ειναι θρησκεια "μου"?

Σε αυτή τη θρησκεια δε πιστευεις?

PARIS33 wrote:
Απλα οι περισσοτεροι και "περισσοτερες" υποκρινονται τους αθεους ενω στην ουσια "κλαρινα" παιρνουν για το χρημα που ειναι το "μεσον" για να "κανουμε την δουλεια μας" μαλλον την βρωμοδουλεια μας.


Να υποκρινεσαι τον ενθεο το καταλαβαινω και συμβαινει συχνα. Να υποκρινεσαι τον αθεο... τι νοημα μπορει να εχει?
Ποια δουλεια να κανουν?

PARIS33 wrote:
Οι ορθοδοξοι εγραψες οτι ειναι το 10% του κοσμου!
Και λοιπον με αυτο τι?

Το ειπα για να καταλαβεις ότι η ορθοδοξια δεν ειναι το κεντρο του κοσμου, είναι απλα μια θρησκεια οπως τοσες άλλες. Γιατι εφτασες στο σημειο να πεις ότι "είμαι αθεος επειδή δεν ειμαι ορθοδοξος" (!)


PARIS33 wrote:
γιατι αθεοι δ.ε.ν υπαρχουν σημερα και οσοι λενε οτι ειναι αθεοι απλα υ.π.ο.κ.ρ.ι.ν.ο.ν.τ.α.ι.

Ευσεβεις ποθοι, αθεοι υπαρχουν και αυξανουν συνεχως γιατι δεν ειμαστε πια στους μεσαιωνικους χρονους και οι φανταστικες δυναμεις δεν εχουν πέραση.
Οι ενθεοι υποκρινεστε και δεν κανετε αυτά που οριζει η θρησκεια σας.
Last Edit: 20 Sep 2019 02:23 by Stefan.
The administrator has disabled public write access.

Στο Άγιο Όρος ο Henry Kissinger 20 Sep 2019 08:43 #648

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
Stefan wrote:
Mη πουλας πνευμα και μη παριστανεις τον εξυπνο οταν εχεις επανειλημμενα αποδειξει οτι δεν εισαι.

Δεν χρειάζεται να πουλήσω κανένα πνεύμα. Εκτίθεσαι μόνος σου παλικάρι μου και μετά τρέχεις να τα μαζέψεις κάνοντάς τα χειρότερα. Κλασσικός ... Κυρ. Βασίλης.... :(

Stefan wrote:
Αυτές τις μπουρδες περι Κισινγκερ τις λενε μονο οι ακροδεξιοι. Από κει κι επειτα ο ρολος της Αμερικής είναι γνωστος και αναμενομενος, ενεργει οπως ολες οι υπερδυναμεις διαχρονικα. Το να τα ριχνουμε μονο και σε ενα συγκεκριμενο υπουργο ειναι τουλαχιστον κωμικο.

Αναρωτιέμαι κατ' αρχάς αν είσαι απλά ανιστόρητος ή το παίζεις για να καλύψεις τις μπαρούφες που γράφεις. Και ποιος σου είπε ρε ... κωμικέ ότι ρίχνει κάποιος τις ευθύνες σε έναν μόνο συγκεκριμένο άνθρωπο;;; :woohoo: Έπρεπε να σου γράψω και για όλους τους υπόλοιπους της πολιτικής σκηνής (των ΗΠΑ και άλλων) που έχουν κάνει εγκλήματα για να έχω δικαίωμα να κάνω κριτική στο καμάρι σου τον αρχικόρακα Κίσινγκερ;;;;

Stefan wrote:
Δε σου ειπα να απολογηθεις για κατι, απλα παρατηρησα τη συμπνοια αποψεων που εχετε στο συγκεκριμενο θεμα.

Αφού ... ανακάλυψες και ... "σύμπνοια απόψεων" μεταξύ εμού και της Καράντη, το τερμάτισες το κοντέρ της ... μ@λ@.....
Ή όχι;;;; :blink:

Stefan wrote:
Όχι, το Κουλη θα ρωτησω γιατι λογω του γνωστου μαυρου παρελθοντος της αγιας οικογενειας θα ξερει κατι παραπανω.

Αφού τελειώσεις με τον Κυρ. Βασίλη, μετά πήγαινε και στον Κούλη με την αμαρτωλή οικογένεια. Χέστηκα...
Μέτρον άριστον
Last Edit: 20 Sep 2019 08:44 by batista.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.090 seconds