Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία

TOPIC: Κοινωνία χωρίς δημόσιους υπαλλήλους

Κοινωνία χωρίς δημόσιους υπαλλήλους 21 Nov 2018 18:09 #37

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
Ρε συ Παναγιώτη, γιατί με αφήνεις να ... βόσκω;;; :P .

Όσο για τα υπόλοιπα, η ... συνήθης ... τρικυμία επιπέδου ... Ελεύθερης Ώρας (στην καλύτερη περίπτωση).
Ή προπαγάνδα στον αρχιφασίστα (το αφεντικό) ή ατελείωτος ψεκασμός με .... αποενοχοποίηση ΣΥΡΙΖΑ (γιατί έτσι θέλει το αφεντικό :whistle: ), με ολίγη από Obama (πλένε το στοματάκι σου λέμε).

Περαστικά....
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Κοινωνία χωρίς δημόσιους υπαλλήλους 21 Nov 2018 21:41 #38

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
Να κοιτας το δικο σου στοματακι και τις κρισεις να τις αφηνεις για τους αλλους ...........βαλτε τον να βοσκει.........!
Τι τον εχετε ρε σεις στο forum?
Απο ασημενιο απογευμα,τρεχαγυρυονικολοπουλο,μεχρι οτι βλακεια μπορειτε να φανταστειτε με αποκαλει ο συνταξιουχος δημοσιουπαλληλος.
Αντε τραβα "ρε μπαρμπα" και κανε καμμια δουλεια "βοσκετε" ......συνομιληκοι σας Αμερικη (σημερα μιλαγα με ενα πρωτο ξαδελφο καθηγητη στην Washington ......μεχρι και 70-75 χρονων τους βλεπεις και εργαζονται δεν "βοσκουν" .......
Για τους υπολοιπους "ασημενιο απογευμα" υποτιθετε που με βριζει ο συνταξιουχος δημοσιουπαλληλος ......που στηριζετε σαν και μενα τον Προεδρο Trump .....λοιπον η "φασιστικη" Αμερικη εχετε το ελευθερο δικαιωμα επιλογης ωραριου εργασιας νομικα κατα την πρπσληψη σας οπως π.χ 2ωρο ,4ωρο ,και γενικα μεχρι και 16 ωρες.
Αυτα και να σταματησει πια η αντιαμερικανικη προπαγανδα απο οσους "βοσκουν" στο forum......ασχετηλες......!

Kathrine
I am looking forward to hearing your commets!
friedly
paris33
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Last Edit: 21 Nov 2018 21:43 by PRS33 (PARIS33).
The administrator has disabled public write access.

Κοινωνία χωρίς δημόσιους υπαλλήλους 22 Nov 2018 10:15 #39

batista wrote:
Ρε συ Παναγιώτη, γιατί με αφήνεις να ... βόσκω;;; :P .

Αυτό το ερώτημα, πρώτη φορά μου το κάνουν, τόσα χρόνια εδώ μέσα..
:laugh: :laugh: :laugh:
Λεφτά, στην πραγματικότητα, εχει κάποιος όταν τα έχει όλα δίπλα του.Έξω απο τις τράπεζες.
The administrator has disabled public write access.

Κοινωνία χωρίς δημόσιους υπαλλήλους 22 Nov 2018 12:12 #40

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos) wrote:
Αυτό το ερώτημα, πρώτη φορά μου το κάνουν, τόσα χρόνια εδώ μέσα..
:laugh: :laugh: :laugh:

Δεν σου φταίω εγώ.
Άλλος ... βοσκάει εδώ μέσα και αναρωτιέται το ίδιο πράγμα για άλλους...
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Κοινωνία χωρίς δημόσιους υπαλλήλους 22 Nov 2018 12:33 #41

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
Οι μαυρόψυχοι, ψεκασμένοι υμνητές φασιστών δολοφόνων και ανισόρροπων ανά τον κόσμο, βλέπουν, ως συνήθως, παντού συνταξιούχους και ΔΥ, όταν απαντούν, τα αυτονόητα, στις ψεκασμένες βλακείες που γράφουν ως παράρτημα της Ελεύθερης Ώρας στο φόρουμ.

Όσο για τον ... "αντιαμερικανισμό" και τις λοιπές, εκτός τόπου και χρόνου, παπαριές να τις πεις, επαναλαμβάνω, στο αφεντικό σου τον φασίστα Ερντογάν και όχι σε εμένα, επειδή τα χώνω (όπως και ο υπόλοιπος, μη-ψεκασμένος πλανήτης) στο καμάρι σου τον ανισόρροπο που ούτε λίγο ούτε πολύ είπε στην τελευταία του ... παρέμβαση :sick: ότι ... δεν μας νοιάζει αν κάποιοι δολοφονούν ειδεχθώς αθώους που απλά τους κάνουν κριτική, αρκεί να παίρνουμε τα φράγκα τους. :sick:
Μέτρον άριστον
Last Edit: 22 Nov 2018 12:41 by batista.
The administrator has disabled public write access.

Κοινωνία χωρίς δημόσιους υπαλλήλους 22 Nov 2018 21:51 #42

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
Panagiotis Kampos εγραψε
. batista έγραψε:
Ρε συ Παναγιώτη, γιατί με αφήνεις να ... βόσκω;;; :P .

Αυτό το ερώτημα, πρώτη φορά μου το κάνουν, τόσα χρόνια εδώ μέσα..
:laugh: :laugh: :laugh:


Δεν νομιζω Παναγιωτη .......δεν ειμαι ο μοναδικος που ο "τυπος" τσακωνετε .........εχει σκοτωθει στο forum .....αν τα λεμε?[/b[/b]]
Αφου τον εχετε να βοσκει.......εσας "θιγει" εμενα τι να μου πει ο συνταξιουχος δημοσιουπαλληλος ........οτι ειμαι φασιστας και τις ηλιθιωμαρες που γραφανε γιατι παω στην αγαπημενη μου πανεμορφη Thailand-αρα?
Αυτος στην καρακοσμαρα του ειναι οπως και η αντι-αμερικανικη προπαγανδα κατα του Προεδρου Trump....!
Απο το να εχω παει τα χρηματα μου σε ξενη Χωρα (Asia) μεχρι .....φασιστας κλπ γιατι στηριζω τον Προεδρο Trump στα post μου απεχει πολλυ.........…!

Παρα πολλυ οταν ειναι παντελως ασχετοι για την Αμερικη ......δηλαδη εγω πρεπει να σας γραφω τιμουλες.......η "elit" του κ@λου τα εννιαμερα που υποτιθετε εχουν παει ......δεν τα εχουν "προσεξει".

Δηλαδη συμφωνεις μαζι του?
Αμα σας αρεσει να τον εχετε να βοσκει και να τον ταιζετε κουτοχορτο για να υπαρχει δεν φταιω εγω ουτε και τοσοι αλλοι που κατα καιρους τσακωνετε .........
Μην υποτιμας τον εαυτο σου με αυτα τα "φυντανια" που κατα καιρους βγαινουν και πανε να παρουσιασουν το ασπρο -μαυρο οπως οι "Βουλγαροι" που μου την ελεγαν κιολας και επεμεναν για μισθο καθηγητη Πανεπιστημιου στα €180 μηνα ......αφου τους το εγραψα μιλησα με καθηγητη και μαλιστα της Ιατρικης Σχολης στην Sofia και ο μισθος του ηταν στα €1,600 (περιπου 3,200 lev /month μηνα).

Την φιλη μας την Kathrine την εχω προσκαλεσει και προκαλεσει για τα υποτιθεμενα €500 πρωτοδιοριζομενου στον Κρατικο Τομεα.
Το να βγαινουμε και να το παιζουμε free luncer με ασχετα ανοιγομενα θεματα τους εαυτους σας υποβιβαζετε.......!
Αλλωστε μην ξεχνας ειμαι ο μ.ο.ν.α.δ.ι.κ.ο.ς που εχω γραψει δεν θελω ευχαριστιες για κανενα λογο .......οποιον θεο πισυευετε να ευχαριστειτε ......not me.

I am antieuropean ......thats it guys!
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Last Edit: 23 Nov 2018 00:03 by PRS33 (PARIS33).
The administrator has disabled public write access.

Κοινωνία χωρίς δημόσιους υπαλλήλους 23 Nov 2018 14:44 #43

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
Και επαναλαμβάνω Παναγιώτη.
Γιατί με αφήνεις να ... "βόσκω", εμένα που έχω ... "τσακωθεί" με τους ... πάντες ;;;;; :P Αυτό κι αν είναι ... "επιχείρημα"....

Γιατί δεν αφήνεις να ... "βόσκουν" μόνο τα troll των αρχιφασιστών ορκισμένων εχθρών της χώρας και των ανισόρροπων ανά τον κόσμο, που παντού βλέπουν τους ... εαυτούς τους, δλδ δημοσίους υπαλλήλους-συνταξιούχους-troll του Ταγίπ;;
Πότε θα βάλεις ... "μυαλό" επιτέλους;;;; :whistle:

ΥΓ: Για μια ακόμη φορά. Αντιαμερικανός είναι το αφεντικό σου. Εγώ απλά τα χώνω στο ... καμάρι σου, τον ... ανισόρροπο.
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Κοινωνία χωρίς δημόσιους υπαλλήλους 24 Nov 2018 11:08 #44

Παιδιά, ηρεμία...
Το θέμα μας εδώ είναι άλλο.
Όχι η Τουρκία κ ο Ερντογάν.
Γνωστές οι απόψεις κ των δύο σας.
Λεφτά, στην πραγματικότητα, εχει κάποιος όταν τα έχει όλα δίπλα του.Έξω απο τις τράπεζες.
The administrator has disabled public write access.

Κοινωνία χωρίς δημόσιους υπαλλήλους 24 Nov 2018 19:30 #45

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos) wrote:
Παιδιά, ηρεμία...
Το θέμα μας εδώ είναι άλλο.
Όχι η Τουρκία κ ο Ερντογάν.
Γνωστές οι απόψεις κ των δύο σας.

Δεν σε καταλαβαίνω.
Ο αρχιφασίστας πάει με όλα.
Σαν την ... Coca-Cola. :evil:
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.112 seconds