Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Ανακεφαλαιοποίηση τραπεζών

Ανακεφαλαιοποίηση τραπεζών 22 Mar 2013 03:43 #1

Καλησπέρα,

θ ήθελα την γνώμη σας πάνω σε ένα θέμα. Έχω μια προθεσμιακή κατάθεση στην Πανελλήνια Τράπεζα που είναι να συγχωνευθεί. Εϊναι με μηνιαία καταβολή τόκων (χωρίς ποινή μου είχαν πει αν την σπάσω εκείνη την μέρα κάθε μήνα). Καλώς εχόντων των πραγμάτων λέω να την σπάσω τον επόμενο μήνα. Σε περίπτωση που έχει ξεκινήσει η διαδικασία ανακεφαλαιοποίησης και δεν μπορέσω, τι γίνεται με την κατάθεση; επίσης ποια είναι η ποινή αν την σπάσω πχ, αύριο?
The administrator has disabled public write access.

Ανακεφαλαιοποίηση τραπεζών 22 Mar 2013 04:00 #2

eleftheria wrote:
Καλησπέρα,

θ ήθελα την γνώμη σας πάνω σε ένα θέμα. Έχω μια προθεσμιακή κατάθεση στην Πανελλήνια Τράπεζα που είναι να συγχωνευθεί. Εϊναι με μηνιαία καταβολή τόκων (χωρίς ποινή μου είχαν πει αν την σπάσω εκείνη την μέρα κάθε μήνα). Καλώς εχόντων των πραγμάτων λέω να την σπάσω τον επόμενο μήνα. Σε περίπτωση που έχει ξεκινήσει η διαδικασία ανακεφαλαιοποίησης και δεν μπορέσω, τι γίνεται με την κατάθεση; επίσης ποια είναι η ποινή αν την σπάσω πχ, αύριο?

Συγχωνεύεται η Πανελλήνια Τράπεζα; :blink:
Πότε έσκασε αυτό; Με ποιά τράπεζα;

Μήπως τη μπερδεύεις με την "Ελληνική Τράπεζα"; :unsure:
The administrator has disabled public write access.

Ανακεφαλαιοποίηση τραπεζών 05 Apr 2013 02:20 #3

  • MARY
  • MARY's Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 39
  • Thank you received: 3
  • Karma: 0 (-4)
Σε λίγο δε θα ξέρουμε από που να προτοκοιτάξουμε...Οπου και να κοιτάξεις παραμονεύουν τρωκτικά:::
The administrator has disabled public write access.

Ανακεφαλαιοποίηση τραπεζών 06 Apr 2013 22:17 #4

  • MARY
  • MARY's Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 39
  • Thank you received: 3
  • Karma: 0 (-4)
<χθες πηγε φίλος να ρευστοποιήσει αμοιβαία στην <μαρφιν και δεν του το εκαναιν λογω Πειραιώς.
Ξερει κανεις κατι γι αυτό?
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.046 seconds