Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ZIRAAT BANK

ZIRAAT BANK 01 Feb 2019 15:08 #46

  • tsarkalakos
  • tsarkalakos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 700
  • Thank you received: 52
  • Karma: 12
sosimple wrote:
Όχι, 220x εχω εμπιστευτεί. Καμια 60x ειναι τόκοι σε βάθος 15ετιας.
Mπορει να εισαι και ο μεγαλυτερος καταθετης σε τετοια τραπεζα χαχα παντως παλαιοτερα με κατι επιτοκια 5% 6% αξιζε και με το παραπανω να εχεις κανει προθεσμιακη εβγαζες αρκετα καλα χρηματα
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του...
The administrator has disabled public write access.

ZIRAAT BANK 01 Feb 2019 15:20 #47

  • sosimple
  • sosimple's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 611
  • Thank you received: 491
  • Karma: 55
tsarkalakos wrote:
Mπορει να εισαι και ο μεγαλυτερος καταθετης σε τετοια τραπεζα χαχα παντως παλαιοτερα με κατι επιτοκια 5% 6% αξιζε και με το παραπανω να εχεις κανει προθεσμιακη εβγαζες αρκετα καλα χρηματα
Στη συγκεκριμένη που δεν τη θεωρώ και καλή, όντως δεν αποκλείεται. Το εχω παραρισκαρει μάλιστα ποιο πολυ απο ποτέ.
Τα 20χ σε περίπτωση κλεισίματος της συγκεκριμένης τράπεζας, θα τα χάσω. Απλα προβλέπω οτι δε θα συμβεί, τουλάχιστον στο διάστημα που γα εχω κλείσει. Σε κάποιους μήνες θα τα σπάσω σε 2 τράπεζες. Αν πέσω τοσο πολυ εξω στις προβλέψεις μου θα χάσω 20χ. Μπορώ να ζήσω με αυτο, δεν ανχωνομαι..
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: tsarkalakos

ZIRAAT BANK 01 Feb 2019 15:24 #48

  • tsarkalakos
  • tsarkalakos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 700
  • Thank you received: 52
  • Karma: 12
sosimple wrote:
Στη συγκεκριμένη που δεν τη θεωρώ και καλή, όντως δεν αποκλείεται. Το εχω παραρισκαρει μάλιστα ποιο πολυ απο ποτέ.
Τα 20χ σε περίπτωση κλεισίματος της συγκεκριμένης τράπεζας, θα τα χάσω. Απλα προβλέπω οτι δε θα συμβεί, τουλάχιστον στο διάστημα που γα εχω κλείσει. Σε κάποιους μήνες θα τα σπάσω σε 2 τράπεζες. Αν πέσω τοσο πολυ εξω στις προβλέψεις μου θα χάσω 20χ. Μπορώ να ζήσω με αυτο, δεν ανχωνομαι..
Bαλε κανα συνδικαιουχο ακομα
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του...
The administrator has disabled public write access.

ZIRAAT BANK 01 Feb 2019 15:30 #49

  • sosimple
  • sosimple's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 611
  • Thank you received: 491
  • Karma: 55
tsarkalakos wrote:
Bαλε κανα συνδικαιουχο ακομα
Το ξερω αλλα δεν εχω αλλον να βαλω.. :)
Καποιον που εχω να βαλω, δε θέλω να τον βαλω. Ετσι και αλλιώς γνωρίζω απο μεσα τι συμβαίνει στη συγκεκριμένη τράπεζα, 1 στο εκατομμύριο δίνω να κλείσει εντός χρονου. Αν και ποτέ μη λες ποτέ. Οπως είπα ζω χωρίς ανχος για το συγκεκριμένο ενδεχόμενο..
The administrator has disabled public write access.

ZIRAAT BANK 01 Feb 2019 15:35 #50

  • tsarkalakos
  • tsarkalakos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 700
  • Thank you received: 52
  • Karma: 12
Και να κλεισει λογικα θα απορροφηθει απο συστημικη να υποθεσω ετσι γνωριζω απο αλλες συνεταιριστικες
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του...
The administrator has disabled public write access.

ZIRAAT BANK 01 Feb 2019 16:11 #51

  • sosimple
  • sosimple's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 611
  • Thank you received: 491
  • Karma: 55
tsarkalakos wrote:
Και να κλεισει λογικα θα απορροφηθει απο συστημικη να υποθεσω ετσι γνωριζω απο αλλες συνεταιριστικες
Κατα 99.99% ναι, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Για να μη παρεξηγηθω σε οποίον διαβαζει, δεν προτείνω σε κανέναν αυτο, ειμαι εξορισμου λάθος. Μη βαζει κανεις πανω απο 200χ για πολλούς λόγους.
Απλα γράφω την αληθεια, τι εχω κανει αυτη τη στιγμη. Μερικές φορές οι αποφάσεις μας δεν βασίζονται σε λογική, αλλα σε ασήμαντα ζητήματα πχ οτι βαρεθηκα τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή να σπάσω ενα ποσο και να παω σε αλλη τράπεζα. Δεν προλαβαίνα κιολας επρεπε να ασχοληθώ και την επόμενη μερα και θα έπαιρνα και λιγοτερα.
The administrator has disabled public write access.

ZIRAAT BANK 01 Feb 2019 21:59 #52

  • CV
  • CV's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1015
  • Thank you received: 764
  • Karma: 9
sosimple wrote:
Μη βαζει κανεις πανω απο 200χ για πολλούς λόγους.

100χ (μαζι με τους αναμενομενους τοκους)
200χ ειναι αμα εχεις συνδικαιουχο.
sosimple wrote:
Το ξερω αλλα δεν εχω αλλον να βαλω.. :)
Καποιον που εχω να βαλω, δε θέλω να τον βαλω.
Εχω κατι φιλαρακια σπεσιαλ οριτζιν που μπορουν να κανουν την εξυπηρετηση αμα θες :laugh:
The administrator has disabled public write access.

ZIRAAT BANK 01 Feb 2019 22:34 #53

  • gus (gus326)
  • gus (gus326)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1780
  • Thank you received: 692
  • Karma: 35
CV wrote:
Εχω κατι φιλαρακια σπεσιαλ οριτζιν που μπορουν να κανουν την εξυπηρετηση αμα θες :laugh:
Ντροπή.
The administrator has disabled public write access.

ZIRAAT BANK 01 Feb 2019 23:11 #54

  • sosimple
  • sosimple's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 611
  • Thank you received: 491
  • Karma: 55
CV wrote:
Εχω κατι φιλαρακια σπεσιαλ οριτζιν που μπορουν να κανουν την εξυπηρετηση αμα θες :laugh:
:laugh: :laugh:
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.060 seconds