Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 22 Feb 2012 10:15 #91

  • jane
  • jane's Avatar
καλημερα! ληξηπρόθεσμες δεν έχουμε. εμάς θα μας ενδιέφερε να αποπληρώσουμε άμεσα το μισό. με παλιές τιμές περίπου 125.000ευρώ ώστε νασβηστή η πρώτη υποθήκη (βασικό) και σε βάθος 3ετίας το υπόλοιπο. αυτή τη στιγμή όμως χάνουμε λογιστικά άλλα τόσα δηλ 120.000ευρώ!!!
The topic has been locked.

Re: Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 22 Feb 2012 16:13 #92

  • george x
  • george x's Avatar
pedia giasas eime kai ego apo tous xamenous tis ipothesis elvetikou .den exo kani kati gia tin ora diavazo gia kapious dikigorous pou asxolountai me aftes tis ipothesis.ithela an kapios gnorizi as mou sistisi kai se emena kapion meno eparxia kai tha imoun ipoxreomenos an kapios filos voithouse This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it perimeno voithia sas efxaristo
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 23 Feb 2012 00:13 #93

  • jane
  • jane's Avatar
Ανώνυμε, περιμένουμε με αγωνία.........Κανένα νεότερο????
The topic has been locked.

Re: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 24 Feb 2012 11:47 #94

διαγραφή των χρεών των ιδιοκτητών ακινήτων στην Ισλανδία, ώστε να μη λυγήσουν υπό το βάρος των δανείων τους, προέβησαν οι τράπεζες της χώρας με παρέμβαση της κυβέρνησης
The topic has been locked.

Απ: Re: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 24 Feb 2012 12:03 #95

  • rebel
  • rebel's Avatar
Αντ_Παντ wrote:
διαγραφή των χρεών των ιδιοκτητών ακινήτων στην Ισλανδία, ώστε να μη λυγήσουν υπό το βάρος των δανείων τους, προέβησαν οι τράπεζες της χώρας με παρέμβαση της κυβέρνησης


την ισλανδία όμως την κυβερνάνε πατριώτες και όχι προδότες ...
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 24 Feb 2012 14:41 #96

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
jane στειλε μηνυμα στο mail μου να επικοινωνησουμε και τηλεφωνικως. Οσες πληροφοριες ανταλλαξουμε, τοσο καλυτερα. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Ειμαι η Δημητρα
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 24 Feb 2012 14:44 #97

  • jane
  • jane's Avatar
έχεις κανένα νέο απο το εξώδικο?
The topic has been locked.

Απ: Re: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 24 Feb 2012 14:54 #98

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Αντ. Παντ. σου εγραψα το mail μου, για να κανονισουμε καποια στιγμη να βρεθουμε. Το ειδες;

Δημητρα
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 24 Feb 2012 15:02 #99

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Οχι ακομα jane. Χθες με πηραν απο την Εθνικη για να με ρωτησουν ποτε θα τους βαλω λεφτα, και δεν ηξεραν τιποτα για το εξωδικο. Στην Εθνικη περναει λιγος καιρος μεχρι να ενημερωθουν. Θα παρω το απογευμα και τον δικηγορο μου να δω ποτε θα καταθεσει και την αγωγη
The topic has been locked.
Time to create page: 0.060 seconds