Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 09 Feb 2012 21:55 #73

Απορώ πως τα καταφέραμε κάποτε στους πολέμους. Ίσως θα πρέπει να πεινάσουμε για να πάρουμε μπρος.
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 15 Feb 2012 21:55 #74

  • jane
  • jane's Avatar
καλησπέρα έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με όλους εσας και θα ήθελα να ρωτήσω το εξής-έχει ψάξει κανείς αυτό που κυκλοφορεί κάποιος δικηγόρος ότι μπορούμε να κάνουμε αγωγή και να ξεπληρώσουμε με την ισοτιμία που το πήραμε?επίσης γνωρίζει κανείς τι γίνεται αν επιστρέψουμε στη δραχμή?
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 16 Feb 2012 01:59 #75

Αυτό το δάνειο θα παραμείνει σε ελβετικό φράγκο ακόμα και αν γυρίσουμε σε δραχμή, δυστυχώς. Ολοκληρωτική καταστροφή.
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 16 Feb 2012 02:50 #76

  • jane
  • jane's Avatar
και τι θα κάνουμε εμείς οι 60.000?εγώ έχω αρχίσει και σκέφτομαι την αγωγή προς την τράπεζα για την ισοτιμία.απο την άλλη σκέφτομαι θα μας πάρουν 60.000 σπίτια???? :angry:
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 17 Feb 2012 02:08 #77

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Εμεις παντως εχουμε ξεκινησει το κυνηγητο.Σημερα τους πηγε το εξωδικο, και αυριο πιστευω οτι θα κανονισουμε ραντεβου για να παμε να δουμε τι διακανονισμο μας προτεινουν.Φυσικα και θα τους κανουμε και αγωγη.Δεν θα τους περασει, αρκετα φαγανε, χωρις να εχουν ενημερωσει και τον κοσμο οπως θα επρεπε
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 17 Feb 2012 03:09 #78

στειλατε το εξωδικο με το δικηγορο που εχει ασχοληθει με την αγωγη για το δανεια σε ελβετικο φράγκο?
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 17 Feb 2012 14:54 #79

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Ναι Χρηστο, εχει αναλαβει και αλλους σε ελβετικο. Η κοροιδια απο τις τραπεζες ειναι οτι σε τετοιους καιρους, και με τοση ανεργια, και ενω εχουν ερθει ολα τα πανω κατω, αυτοι η μονη διευκολυνση που κανουν στους δανειοληπτες ειναι να τους αυξανουν τα χρονια εξοφλησης, φυσικα κερδιζοντας οι ιδιες απο τους τοκους........Παντως εχουν ξεκινησει πολλοι σε ελβετικο που εχουν παει σε δικηγορους για αγωγη
The topic has been locked.

Απ: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 17 Feb 2012 19:07 #80

  • jane
  • jane's Avatar
καλή επιτυχία!Ευχομαι τα καλύτερα!Αν είναι εύκολο ενημέρωσέ μας αυρίο τι σας είπανε :)
The topic has been locked.

Re: ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ ΣΕ ΕΛΒΕΤΙΚΟ 18 Feb 2012 14:36 #81

Καλημέρα.
Είπαμε κάποια στιγμή να συναντηθούμε και δεν έγινε τίποτα.
Βρίσκω ποιο ώριμη την συνάντηση ενδιαφερομένων και οι αποφάσεις μας , να μας οδηγήσουν σε ένα δικηγόρο.
Φυσικά αναμένουμε και τα αποτέλεσμα τα απο τον ανώνυμο.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά.\
The topic has been locked.
Time to create page: 0.070 seconds