Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Pqh εισπρακτική εταιρεία

Pqh εισπρακτική εταιρεία 18 Jul 2021 09:51 #1

Χαιρετώ την ομάδα. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει με την εν λόγω εταιρεία ? Έχω ένα δάνειο στεγαστικό από το ταχυδρομικό ταμιευτήριο κ είναι στην κατοχή τους με έχουν στείλει εξώδικο πριν από 7 χρόνια τους αγνόησα . Το ακίνητο παραμένει στην κατοχή μου με έχουν ενοχλήσει από ένα δικηγορικό γραφείο κάνα δυο φορές τους αγνόησα κ αυτούς κ η κατασταση η ιδια
The administrator has disabled public write access.

Pqh εισπρακτική εταιρεία 19 Jul 2021 08:45 #2

  • gus (gus326)
  • gus (gus326)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1783
  • Thank you received: 693
  • Karma: 36
alexandros (alexandros1973) wrote:
Χαιρετώ την ομάδα. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει με την εν λόγω εταιρεία ? Έχω ένα δάνειο στεγαστικό από το ταχυδρομικό ταμιευτήριο κ είναι στην κατοχή τους με έχουν στείλει εξώδικο πριν από 7 χρόνια τους αγνόησα . Το ακίνητο παραμένει στην κατοχή μου με έχουν ενοχλήσει από ένα δικηγορικό γραφείο κάνα δυο φορές τους αγνόησα κ αυτούς κ η κατασταση η ιδια

Θα σου ετοιμάζουν κανένα προγραμμα ειδικά αν το ακίνητο σου έχει ενδιαφερον.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: alexandros (alexandros1973)

Pqh εισπρακτική εταιρεία 19 Jul 2021 13:03 #3

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
alexandros (alexandros1973) έγραψε:
Warning: Spoiler! [ Click to expand ]


Κατάλαβες τι εγραψες;
Σου ηρθε απο Εισπρακτική και τους αγνοησες!
Δηλαδή χρωστάς χρηματα και στα παλιά σου τα παπούτσια αν "εγώ" (ο καθε καταθετης) πληρωσω με κουρεμα καταθεσεων τις μλκ σου.
Ρε εισαστε με τα καλά σας που βγαινετε και δημόσια τις "πετατε" τις μλκ σας;
Σας εδωσαν χρονο πανω απο 10 χρονια και 300 ¨ρυθμίσεις" και δεν θελετε να πληρωσετε για τον οποιο λογο και ζητατε αλλους τζαμπατζήδες "δεν πληρώνω" ΣΥ.ΡΙΖ.Α;
Εγω τι ημουν μακάκας οπως και αλλοι που εξοφλήσαμε τα οποια χρεη μας;


1.Oχι φιλε μου δεν ημουν κορόιδο γιατι αφενός "μεταναστευσαν" τα χρηματα μου Asia απο το 2014 και ερχονται στην Ελλάδα με Funds και αγοράζουν στο 10% τα "κοκκινα δανεια" (επιχειρηματικά -στεγαστικά) απο τις τραπεζες και "τσιμπάνε" την διιαφορά κερδους.

2.Η κριση corona δεν ηταν τυχαια γιατι αφενός "κατι επρεπε" να γινει τα δις που εδωσαν Vouchers αμα επεφταν στην αγορα θα τιναζοταν το σύμπαν στον αερα (πληθωρισμός) αλλά και απο την αλλη το πρωτο εξαμηνο 2023 σταματανε την corona λογω του Νεου ψηφιακού Νομίσματος δωστου οποιο ονομα θελεις €,$,£,¥ το ιδιο ειναι.
θα τους "δεσουν" ολους στο ψηφιακό νόμισμα καμμια σχεση με τις σημερινές ηλεκτρονικές συναλλαγές και οσα "κορίτσια" εχουν χρεη θα τους τα "τραβάνε" συμφωνα με το υψος καταθεσης τους και περιουσιακών στοιχείων.
Θα τους εχουν "απενεργοποιημένους" να μην ξανα απασχολήσουν το πολιτικό σύστημα και οι αλλοι θα βγαζουν τα αυτοάνοσα με τα εμβόλια (κυστικές ινώσεις οργανων,Alzheimer, ανια ,σκληρυνση κατα πλακας κλπ).


θα αποκλεονται να συμμετεχουν σε δαγωνισμούς δημοσιου ειτε αν ανηκουν σε εταιρικα σχηματα κλπ.
Στην αρχη καθε τραπεζα θα βγαλει το δικό της ψηφιακό νομισμα €,$,£,¥ και μετα και οι εμπορικές τραπεζες θα εχουν δικά τους ανεξάρτητα νομισματα με αυξημενα "επιτόκια" και προσφορές στα καταστηματα και μετα θα τις χρεοκοπούν μια -μία.
Δε νομίζω να "στενοχωρηθεί" κανενας η αν στενοχωρηθεί θα ειναι οπως στα papa-ρια τους με τους "μικρο" Ομολογιούχους των €400.000 και €800.000 που τουςκουρεψαν τα Ομολογα ο Σαχλαμαράς -Βουβουζέλος.

Στην αρχη ολοι θα "γλυκαθούν" μετις "προσφορές" και τα "επιτοκια" στο ψηφιακαό νομισμα καθε εμπορικής τραπεζας και θα εχουν "φορτωμένα" τα e-wallets στα smartphones.
Αλλά η "εξοδος" απο το cash στο νεο ψηφιακό νόμισμα θα ειναι ελευθερη και.....στην επιστροφή θα εχουμε "συνωστισμό" λογω "διακυμάνσεων" επιτοκιων και προσφορών .......μεχρι να αρχισουν να χρεοκοπούν μια -μια τραπεζα.
Οι τραπεζες θα εχουν το διακαιωμα να μην δεχονται αλλα ψηφιακά νομισματα "επιστροφές" και θα λενε hold on μεχρι να αρπαξετε καμμια υποτιμηση +την προμηθεια επιστροφής και "κρατειστε" τα digital coin σας στο "κουνητό" σας.
Η Πειραιώς ,Αlpha κλπ θα εχουν δικά τους digital coins .......
Aυτη θα ειναι και η "επανάσταση" των Bolshevik Eβραιων της διασποράς........
Μεινετε σταθεροί στο cash και δεν θα χασετε!
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Last Edit: 19 Jul 2021 13:05 by PRS33 (PARIS33).
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.064 seconds