Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προτάσεις βελτίωσης, αναφορά προβλημάτων - σφαλμάτων ιστοσελίδας, προτάσεις προσθήκης κατηγοριών στην συζήτηση, ερωτήσεις χρήσης
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Αόρατο κείμενο

Αόρατο κείμενο 18 Mar 2018 19:47 #10

  • Υπήκοος (Υπηκοος)
  • Υπήκοος (Υπηκοος)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Μακρυα απο τραπεζες, τουλαχιστον 50 ν. μιλια.
  • Posts: 132
  • Thank you received: 64
  • Karma: 3 (9)
Ο Τσιγκούνης (T$ig) wrote:
Ο χρήστης μπορεί να σβήσει το μήνυμά του μόνο όταν είναι το τελευταίο του νήματος. Διαφορετικά υπάρχει πιθανότητα κενού στη συζήτηση.

Το μήνυμα είναι κενό. Και να θέλει κάποιος δεν μπορεί να στείλει κενό μήνυμα. Πώς άραγε το κατόρθωσες;


Δουλεψα 20 χρονια στη μηχανογραφηση σε υψηλη θεση και ειμαι ακομα και σημερα καλος αν και ειμαι πλεον εκτος αγορας εργασιας. Στα ενεργα μου χρονια ειχα ενα ταλεντο να βρισκω bugs παντου εκει που δεν τα ευρισκε κανεις, τους ειχα τρελλανει. Αυτη λοιπον την ερωτηση "Πως το κατορθωσα" την εχω ακουσει τοσες φορες που αν ειχα ενα ευρω για καθεμια, ε.... θα ειχα πολλα ευρα :laugh: .

Και για του λογου το αληθες: Εδω πατησα "Παραθεση" αλλα για αγνωστους λογους παρατειθεται μονο η τελευταια φραση του μηνυματος σου. Το εκανα τρεις φορες σε δυο browsers το αρχικο σου μηνυμα δεν παρατειθεται ακεραιο.
ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΤΟΥΣ "ΕΔΩ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΔΟΥ"
The administrator has disabled public write access.

Αόρατο κείμενο 18 Mar 2018 19:51 #11

  • Υπήκοος (Υπηκοος)
  • Υπήκοος (Υπηκοος)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Μακρυα απο τραπεζες, τουλαχιστον 50 ν. μιλια.
  • Posts: 132
  • Thank you received: 64
  • Karma: 3 (9)
ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΤΟΥΣ "ΕΔΩ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΔΟΥ"
The administrator has disabled public write access.

Αόρατο κείμενο 18 Mar 2018 19:57 #12

  • Υπήκοος (Υπηκοος)
  • Υπήκοος (Υπηκοος)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Μακρυα απο τραπεζες, τουλαχιστον 50 ν. μιλια.
  • Posts: 132
  • Thank you received: 64
  • Karma: 3 (9)
Υπήκοος (Υπηκοος) wrote:
Το μήνυμα είναι κενό. Και να θέλει κάποιος δεν μπορεί να στείλει κενό μήνυμα. Πώς άραγε το κατόρθωσες;


Εγω παντως μπορω και μολις εστειλα αλλο ενα κενο μηνυμα και αυτη τη φορα το εκανα ηθελημενα, δεν ειναι δυσκολο. Τωρα το εκανα επιτηδες ενω προχτες ειχα οντως γραψει ενα κανονικο μηνυμα που ομως για αγνωστους και σε μενα λογους εφτασε κενο και δεν σβυνοταν ουτε απο μενα ουτε -απ οσο καταλαβα- απο σενα.

Σου ειπα, για να βρισκω τρυπες στο λογισμικο ειμαι μανα εξ ου και το νεο κενο μηνυμα. Αλλα το κανω για καλο και στα λεω μηπως μπορεις να διορθωσεις τυχον τετοια θεματα, οχι για να κριτικαρω.

Φιλικα.
Χ.
ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΤΟΥΣ "ΕΔΩ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΔΟΥ"
Last Edit: 18 Mar 2018 20:03 by Υπήκοος (Υπηκοος).
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.044 seconds