Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Διαδικασία ανοίγματος λογαριασμού στο εξωτερικό, επιτόκια, κριτικές. Επιτόκια Βουλγαρίας

ΘΕΜΑ: Προτάσεις τραπεζών και τραπεζικών προϊόντων στην Βουλγαρία

Προτάσεις τραπεζών και τραπεζικών προϊόντων στην Βουλγαρία 17 Ιαν 2015 18:06 #127

  • alex.g
  • Το Άβαταρ του/της alex.g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 372
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 55
  • Κάρμα: 2 (-1)
miou έγραψε:
alex.g έγραψε:
Εφόσον ισχύει αυτό ανάληψη όλα σύντομα και πίσω στην Ελλάδα άνοιγμα στην kedr με 4%

Εφόσον ισχύει αυτό... αύριο κιόλας έμβασμα στο Azerbaijan :P
Συμφωνούμε στο πρώτο, αλλά μετά χωρίζουν οι δρόμοι μας

Ναι τρεχα βγαλε διαβατήριο, κανε ταξίδι στο αζ, επισκεψου τις τράπεζες και κανε έρευνα για το ποια θα επιλέξεις, σιγουρεψου για το ρισκο που παίρνεις κ μετά κανε εμβασμα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προτάσεις τραπεζών και τραπεζικών προϊόντων στην Βουλγαρία 17 Ιαν 2015 18:30 #128

  • zemperis
  • Το Άβαταρ του/της zemperis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 182
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 27
  • Κάρμα: 0 (-2)
KAΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΖΗΣΑΝΤΕΣ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟΚΕΝ ΑΠΟ FIBANK ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ (ΟΝΟΜΑ ΧΡΗΣΤΗ,ΚΩΔΙΚΟΥΣ Κ.Τ.Λ) ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ.ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ;; ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ;; ΣΕ ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΒΑΣΕΙ;; ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΕΣ ΟΙ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΕΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗ;; ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ........ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προτάσεις τραπεζών και τραπεζικών προϊόντων στην Βουλγαρία 17 Ιαν 2015 18:55 #129

  • miou (ΜΑΝΘΟΣ)
  • Το Άβαταρ του/της miou (ΜΑΝΘΟΣ)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 803
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 297
  • Κάρμα: 49 (6)
zemperis έγραψε:
KAΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΖΗΣΑΝΤΕΣ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟΚΕΝ ΑΠΟ FIBANK ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ (ΟΝΟΜΑ ΧΡΗΣΤΗ,ΚΩΔΙΚΟΥΣ Κ.Τ.Λ) ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ.ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ;; ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ;; ΣΕ ΠΟΣΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΒΑΣΕΙ;; ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΕΣ ΟΙ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΕΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗ;; ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ........ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μπορεις να επιλέξεις εσύ username, κοστίζει απαξ 28 λέβα ή ευρω δεν θυμαμαι ακριβώς, χρειαζεται να αγορασεις προηγουμένως καρτα sim Βουλγαρικου δικτύου κινητής, Σου στελνουν με e-mail τους κωδικους. Merικοι το πηραν αυθημερον,αλλοι οχι.
Γινονται όλα αυτα που ρωτησες, oμως υπάρχουν όρια μεσω virtual banking :S
«Ενισχύστε τις Ελβετικές καταθέσεις των Ελλήνων»
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": zemperis

Προτάσεις τραπεζών και τραπεζικών προϊόντων στην Βουλγαρία 20 Ιαν 2015 11:50 #130

  • george (georgebest)
  • Το Άβαταρ του/της george (georgebest)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 114
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 11
  • Κάρμα: 0
Ενδιαφέρομαι να ανοίξω λογαριασμό στην FIBank Βουλγαρίας αλλά επειδή δεν το έχω παρακολουθήσει στενά το πρόσφατο θέμα που δημιουργήθηκε στην Βουλγαρία, θα ήθελα να ρωτήσω αν εκτός της Corporate Bank είχε πρόβλημα και καμια αλλη τράπεζα εκεί. Επίσης διάβασα στο forum ότι οι ανασφάλιστοι έχουν πρόβλημα με την ΚΤΒ ενώ οι εγγυημένοι τακτοποιήθηκαν. Ποιοι είναι οι εγγυημένοι και ποιοι οι ανασφάλιστοι ? Ευχαριστώ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα