Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Δωρεάν Bitcoin από το κινητό

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 03 Οκτ 2015 16:00 #1

  • giorgos (georgios1978)
  • Το Άβαταρ του/της giorgos (georgios1978)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 92
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 42
  • Κάρμα: 3
Υπάρχουν κάποιες δωρεάν Android εφαρμογές για smartphones που σας χαρίζουν bitcoins. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να τις εγκαταστήσετε και να τις ανοίγετε τακτικά για να παίρνετε τα δωρεάν bitcoins σας.

Πρώτα από όλα πρέπει να ανοίξετε ένα δωρεάν λογαριασμό σε ένα ηλεκτρονικό πορτοφόλι για Bitcoin. Υπάρχουν πολλά ηλεκτρονικά πορτοφόλια για Bitcoin από τα οποία μπορείτε να επιλέξετε. Ένα από τα δημοφιλέστερα είναι το xapo.com, το συγκεκριμένο πορτοφόλι σας δίνει την δυνατότητα να εκδώσετε χρεωστική κάρτα έτσι ώστε να κάνετε τις αγορές σας και να χρεώνεται ο λογαριασμός που έχετε σε bitcoin στο xapo! Φυσικά μπορείτε και να πουλήσετε τα bitcoin που συγκεντρώνετε για μετρητά.

Μπορεί το ποσό που κερδίζετε από τις παρακάτω εφαρμογές να μην είναι τεράστιο, ωστόσο αν τις χρησιμοποιείται συστηματικά, μπορείτε να συγκεντρώσετε ένα σημαντικό κεφάλαιο. Επιπλέον έχετε υπόψη ότι το bitcoin έχει υψηλή επενδυτική αξία, αυτή τη στιγμή η τιμή για κάθε bitcoin ανέρχεται περίπου στα 240$, κάποιοι εκτιμούν ότι στα επόμενα 10 χρόνια η αξία του μπορεί να φτάσει ακόμη και τα 10,000 δολάρια.

Οι δωρεάν εφαρμογές για Bitcoin:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 03 Οκτ 2015 17:13 #2

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
Για πες μας πόσα bitcoins έχεις φτιάξει απο το smartphone; Κάτσε να απαντήσω εγώ. Κανένα φίλε. γιατί θες κάμια 3ετία και αν το πάρεις και ποτέ. (Θεωρώ ποτέ)

Επίσης δίνεις referal links του δικού σου λογαριασμού στο link του xapo.com δεν ξέρω αν επιτρέπεται απο τον ιστότοπο αυτόν.
Τελευταία διόρθωση: 03 Οκτ 2015 17:16 από Optimus (optimus).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 03 Οκτ 2015 17:42 #3

  • giorgos (georgios1978)
  • Το Άβαταρ του/της giorgos (georgios1978)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 92
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 42
  • Κάρμα: 3
Optimus (optimus) έγραψε:
Για πες μας πόσα bitcoins έχεις φτιάξει απο το smartphone; Κάτσε να απαντήσω εγώ. Κανένα φίλε. γιατί θες κάμια 3ετία και αν το πάρεις και ποτέ. (Θεωρώ ποτέ)

Επίσης δίνεις referal links του δικού σου λογαριασμού στο link του xapo.com δεν ξέρω αν επιτρέπεται απο τον ιστότοπο αυτόν.

Τωρα εσυ, χωρις να ξερεις, αποφασισες να γραψεις κατι που δεν ειναι αληθεια, ενω θα μπορουσες να κατεβασεις εστω μια απο τις εφαρμογες και να δεις αν πληρωνουν ή οχι. Λοιπόν: Ολες οι εφαρμογές που ποσταρα με έχουν πληρώσει και πληρωνουν. Μαλιστα το Wheel of Bitcoin πληρωνει αμεσα ακομη και τα μικροτερα ποσα. Θα ποσταρα και screenshot αλλα δεν βλεπω να υπάρχει η δυνατοτητα.

Σε οτι αφορα το referral link για το xapo, να σου πω οτι παροτι εσυ μπορει να νομιζεις, ΔΕΝ σε ζημιώνει σε κάτι αν το χρησιμοποιήσεις, αντιθετα ειναι μια μικρη επιβραβευση που μπηκα στον κόπο να σου προσφέρω αυτες τις πληροφοριες.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 03 Οκτ 2015 20:14 #4

  • Filoxrimatos
  • Το Άβαταρ του/της Filoxrimatos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 882
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 294
  • Κάρμα: 18 (-1)
giorgos (georgios1978) έγραψε:

Τωρα εσυ, χωρις να ξερεις, αποφασισες να γραψεις κατι που δεν ειναι αληθεια, ενω θα μπορουσες να κατεβασεις εστω μια απο τις εφαρμογες και να δεις αν πληρωνουν ή οχι. Λοιπόν: Ολες οι εφαρμογές που ποσταρα με έχουν πληρώσει και πληρωνουν. Μαλιστα το Wheel of Bitcoin πληρωνει αμεσα ακομη και τα μικροτερα ποσα. Θα ποσταρα και screenshot αλλα δεν βλεπω να υπάρχει η δυνατοτητα.

Σε οτι αφορα το referral link για το xapo, να σου πω οτι παροτι εσυ μπορει να νομιζεις, ΔΕΝ σε ζημιώνει σε κάτι αν το χρησιμοποιήσεις, αντιθετα ειναι μια μικρη επιβραβευση που μπηκα στον κόπο να σου προσφέρω αυτες τις πληροφοριες.

Μπορείς πολύ εύκολα να σηκώσεις μια φωτογραφία στο photobucket, tinypic, dropbox κτλ και να την δημοσιεύσεις.
Πες μας και πόσα βγάζεις από κάθε referral για τον "κόπο" σου.
Τελευταία διόρθωση: 03 Οκτ 2015 20:17 από Filoxrimatos.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 03 Οκτ 2015 23:52 #5

  • giorgos (georgios1978)
  • Το Άβαταρ του/της giorgos (georgios1978)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 92
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 42
  • Κάρμα: 3
Αν και εχω ξενερωσει με την αρνητικότητα και την νοοτροπία σας, την ανεβασα την φωτογραφια για να μην νομίζει το μυαλουδακι σας οτι λεω ψεμματα tinypic.com/r/5klzza/8 .

Για να σου φύγει η απορία, για καθε σύσταση κερδίζω 50 bits, εσυ δεν χανεις τιποτα, αλλα σου συστήνω να μην γραφτείς από το δικο μου λινκ γιατί η ιδεα και μονο οτι μπορει να κανεις κατι καλο, μπορει να σου κανει ζημια.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 04 Οκτ 2015 00:43 #6

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
  • Το Άβαταρ του/της ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 2967
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1353
  • Κάρμα: 146
Είμαι λιγάκι παλιομοδίτης, αλλα οφείλω να παραδεχτώ οτι το bitcoin γίνεται όλο κ πιο γνωστό..

Μάλιστα, ψάχνοντας στο car.gr για αμάξι, είδα μια αγγελία οπου ο πωλητής είχε την τιμή, εκτός απο ευρώ κ την αντίστοιχη σε bitcoins..

Και κάποια μαγαζιά στην Αθήνα δεχονται bitcoins..

Δεν ξέρω αν είναι η μεγαλύτερη ανακάλυψη ή η μεγαλύτερη πατάτα , σε θέμα οικονομίας...
Λεφτά, στην πραγματικότητα, εχει κάποιος όταν τα έχει όλα δίπλα του.Έξω απο τις τράπεζες.
Τελευταία διόρθωση: 04 Οκτ 2015 01:41 από ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re:Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 04 Οκτ 2015 01:33 #7

  • sdoros
  • Το Άβαταρ του/της sdoros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 136
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 33
  • Κάρμα: 5
Επίσης τα bitcoin είναι ένας τρόπος αποφυγής C.C .

Ίσως θα έπρεπε να υπάρχει ξεχωριστό θέμα μόνο για bitcoin , εδω στις εναλλακτικές επενδύσεις , ανεξάρτητα αν αποδεχθεί ή όχι πατάτα .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 04 Οκτ 2015 10:53 #8

  • Filoxrimatos
  • Το Άβαταρ του/της Filoxrimatos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 882
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 294
  • Κάρμα: 18 (-1)
giorgos (georgios1978) έγραψε:
Αν και εχω ξενερωσει με την αρνητικότητα και την νοοτροπία σας, την ανεβασα την φωτογραφια για να μην νομίζει το μυαλουδακι σας οτι λεω ψεμματα tinypic.com/r/5klzza/8 .

Για να σου φύγει η απορία, για καθε σύσταση κερδίζω 50 bits, εσυ δεν χανεις τιποτα, αλλα σου συστήνω να μην γραφτείς από το δικο μου λινκ γιατί η ιδεα και μονο οτι μπορει να κανεις κατι καλο, μπορει να σου κανει ζημια.

Καλοφάγωτα.....τα 0.38 USD
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δωρεάν Bitcoin από το κινητό 04 Οκτ 2015 12:24 #9

  • giorgos (georgios1978)
  • Το Άβαταρ του/της giorgos (georgios1978)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 92
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 42
  • Κάρμα: 3
Filoxrimatos έγραψε:
giorgos (georgios1978) έγραψε:
Αν και εχω ξενερωσει με την αρνητικότητα και την νοοτροπία σας, την ανεβασα την φωτογραφια για να μην νομίζει το μυαλουδακι σας οτι λεω ψεμματα tinypic.com/r/5klzza/8 .

Για να σου φύγει η απορία, για καθε σύσταση κερδίζω 50 bits, εσυ δεν χανεις τιποτα, αλλα σου συστήνω να μην γραφτείς από το δικο μου λινκ γιατί η ιδεα και μονο οτι μπορει να κανεις κατι καλο, μπορει να σου κανει ζημια.

Καλοφάγωτα.....τα 0.38 USD

Σοβαρά τώρα, αυτό βρήκες να σχολιάσεις? Στο αρχικό ποστ γράφω " Μπορεί το ποσό που κερδίζετε από τις παρακάτω εφαρμογές να μην είναι τεράστιο, ωστόσο αν τις χρησιμοποιείται συστηματικά, μπορείτε να συγκεντρώσετε ένα σημαντικό κεφάλαιο. Επιπλέον έχετε υπόψη ότι το bitcoin έχει υψηλή επενδυτική αξία, αυτή τη στιγμή η τιμή για κάθε bitcoin ανέρχεται περίπου στα 240$, κάποιοι εκτιμούν ότι στα επόμενα 10 χρόνια η αξία του μπορεί να φτάσει ακόμη και τα 10,000 δολάρια."

Εσυ δηλαδή τι περίμενες? οτι θα κατέβαζες 5 εφαρμογές και θα γινόσουν πλούσιος από τη μια μέρα στην άλλη?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα