Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Χρηματιστήριο, αμοιβαία κεφάλαια, ομόλογα, έντοκα γραμμάτια, χρυσές λίρες, ακίνητα

ΘΕΜΑ: Επενδυσεις σε ομολογα στην Ταϋλανδη

Εξω οι καφροι απο την Thailand -αρα 25 Απρ 2019 21:23 #64

  • gus (gus326)
  • Το Άβαταρ του/της gus (gus326)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1780
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 692
  • Κάρμα: 35
batista έγραψε:
Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα σε όλους, αλλά στον συγκεκριμένο γιατί το εύχεσαι; Πάω στοίχημα ότι δεν τον ... αφορά (όπως και εσένα δεν σε αφορά π.χ. το ... ραμαζάνι ή η "γιορτή" ... τους για την ... άλωση της Κωνσταντινούπολης). :whistle:

Γιατί είναι ημέρες αγάπης και συμπόνιας.
Άντε και καλή μας όρεξη την Κυριακή.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εξω οι καφροι απο την Thailand -αρα 26 Απρ 2019 09:31 #65

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -22 (4)
gus (gus326) έγραψε:
Γιατί είναι ημέρες αγάπης και συμπόνιας.
Άντε και καλή μας όρεξη την Κυριακή.

Καλή μας όρεξη ... εννοείται.
Όσο για το άλλο, προφανώς και είναι ημέρες αγάπης και συμπόνοιας (αν και θα έπρεπε αυτό να ισχύει για όλες τις ημέρες). Προσωπικά, απλά ζήτησα (το εξήγησα και με παράδειγμα) να μην είμαστε ... θρησκευτικώς...αναντίστοιχοι ..... :whistle:
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εξω οι καφροι απο την Thailand -αρα 03 Μαϊ 2019 23:50 #66

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Δεν θα γραφετε την μλακια σας χωρις απαντηση υπονοοωντας οτι επειδη πηγαινω Thailand-αρα οτι :
1.Παω για πορνες (στα "μπαμπακια" μου αυτο δεν με πειραζει τοσο μυαλο εχετε τοσα γραφετε οταν στην Thailand-αρα επτα (7) στα δεκα (10) ατομα ειναι γυναικες).
2.Οτι ειμαι "νικος γεωργιαδης" παω για ανηλικη πορνεια και απο την αλλη να διαμαρτυρεστε στους συντονιστες του forum για "παρεκτροπη" αμα σας αποκαλω καφρους προφανως λογω της πολιτικης διαφοροποιησης μας.
Εσεις ψηφιζετε Κιναλητες ΠΑ.ΣΟ.Κ -ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ και εγω λογω οτι εχω γραψει εδω και καιρο εφυγα απο την χρυσαυγιτοκρατια τα εθνικια νεοναζι Νου -Δου και θα ψηφισω δευτερη φορα "δευτερη φορα αριστερα".

Για τις ευχες για το Πασχα αυτο που εχω να παρατηρησω ειναι ενα χιουμοριστικο κατα καποιον τροπο σχολιο που ειδα στο instagram απο καποιον που του ευχηθηκαν "Χριστος ανεστη".
Απαντησε:
Να μην του ευχονται "Χριστος ανεστη" γιατι..........δεν πεθανα ακομη ........για να αναστηθω...........!
Ετσι ειναι για να αναστηθουμε πρεπει να "πεθανει" ο παλιος κακος εαυτος και η μνησικακια......!

Τελος για τους καφρους που σκοπιμα ο νοσηρος κομπλεξικος τους εγκεφαλος κατηγορει την κατεξοχην Χωρα του χαμογελου και της ευγενειας την Thailand-αρα για .......ανηλικη πορνεια παραθετω παρακατω τα σχολια μου για να τους προστατεψω προ!ειμενου να μην γελειοποιουνται.
Αλλο οι πολιτικες μας διαφορες και αλλο οι προσωπικη σας "λοξα" Καφροι και ανηδεοι για αυτην την πανεμορφη Χωρα Βασιλειο Thailand-αρα.
Απο τα μηνυματα ειμαι ο μοναδικος που εχω γραψει οτι τα εγκληματα ανηλικης πορνειας "Νικος Γεωργιαδης" οι ποινες να ισοδυναμουν με τις ποινες κατα της τρομοκρατιας.

.......….................…....…...…......…..…...................……..….....................................................…...................................…....................…..................

Transman -Transwoman -Transdoll -Tomboy in Thailand

Υπαρχει η αληθεια της “κρυφης” υποκρισιας των αλλων Χωρων αναφορικα ως προς τον αριθμο που υπαρχουν στο Βασιλειο της Thailand-αρας.
“Ξεβλαχεσαμε” και “μαθαμε στα ευκολα” να ασκουμε “κριτικη” στον Βαγγελη που εγινε…..Βαγγελιτσα αλλα δεν ασκουμε “κριτικη” στην Δημητρα που εγινε Μητσος…….!
Υποθετω οτι στις αλλες Χωρες “κρυβονται” λογω Κοινωνικης κατακραυγης διοτι ………... κανεις δεν ευχεται ο γιος του να γινει transman και η κορη του transwoman -transdoll.

Απλα η Thailand-αρα αποτελει παραδειγμα φιλελευθερου Βασιλειου.


Επισκεπτομενος αυτην την πανεμορφη Χωρα Βασιλειο ετυχε και διαβασα μερικα βιβλια Buddhist και μερικα απο τα θεματα που μου εκαναν εντυπωση ειναι οτι ειδικα οι Buddhists θεωρουν θετικο για την ανθρωπινη υπαρξη την εμπειρια δυο φυλων αλλα ……..μονο προς την μια “κατευθυνση” οταν ο αντρας γινεται “γυναικα” ladyboy -tomboy…….αλλα οχι το αντιθετο οταν η γυναικα γινεται “αντρας” transwoman -transdoll.

Με απλα λογια το να εισαι LGBT transman και LGBTQ trànswoman -transdoll /tomboy για τους Buddhist δεν ειναι αμαρτια αλλα αμαρτια ειναι η σωματικη εξαπατηση και η σεξουαλικη προσβολη του ατομου διοτι δεν υπαρχει στον Buddhist η διακριση των φυλων αλλα εστιαζει στον πυρηνα προελευσης τους στο ατομο και φυσικα πουθενα δεν …….προτρεπει ο Buddhist οι ανθρωποι να “αλλαζουν” σε transman και transwoman -transdoll -tomboy.
Τωρα επειδη δεν υπαρχουν “δηλωμενες” transman -transwoman στην πολυπληθεστερη Χωρα του πλανητη την Κινα που ειναι Buddhists αυτο εχει να κανει με τους “εσωτερικους” Νομους της Ομοσπονδιας και μια transphobia του κοσμου κατα τον ιδιο λογο που μετακινουνται οι transgenders transman -transwoman-tomboy λογω κοινωνικης κατακραυγης απο την επαρχια στις Πρωτευουσες και μεγαλα αστικα Κεντρα του πλανητη προκειμενου να “χαθουν”!
Σαν τελικο σχολιο για το παρεξηγημενο αυτο θεμα αλλοπροσαλου “ρατσισμου” transphobia εχω να προσθεσω οτι η Ιατρικη μας διδασκει οτι το …….D.N.A δεν “αλλαζει”......…!
Ουτε και ειναι λογικη οτι …...επειδη δεν μας ρωτησαν οταν γεννηθηκαμε για το φυλο που μας αρεσει να γεννηθουμε αρα ειμαστε “freelancers” να κανουμε οτι “γουσταρουμε” ασκωντας “κριτικη” στην Κοινωνια.

Πολυ χαμηλο το Ιατρικο κοστος “αλλαγης” φυλου στην Thailand-αρα στα €2,000 οταν στην Europa “κοστιζει” στα €15,000 ενω η “αλλαγη” της μετεγχειρητικης περιοδου ολοκληρωνεται μετα απο 3-μηνο συμφωνα με την DW.
Μακρια απο ολους αυτες οι μλακιες με τα Νοσοκομεια αλλα ανθει γενικοτερα ο Ιατρικος τουρισμος στην Thailand-αρα και για βαρια νοσηματα συν των ορθοπεδικων παθησεων που εχουν “Ωνασειου” εγκαταστασεις……..και τα Corporate bonds……..τα “τσιμπανε” μονο οι ντοπιοι.
Φιλος που το 2014 ειχε στραμπουλιξει το ποδι του (πατησε γυμνοσαλιαγκα σε πεζοδρομιο) πηγε σε Δημοσιο Νοσοκομειο εμεινε μια εβδομαδα με μ.η.δ.ε.ν κοστος και ηταν ολα “πεννα” απο σφουγγαρισμα με μυκητοκτονα δυο φορες την ημερα το δωματιο μεχρι φαγητο οπου ειχαν "και του πουλιου το γαλα"
Αψογοι …….αλλα μακρια απο ολους αυτες οι μλακιες.

Thailand: Gender reassignment | Global 3000





Thailand -αρα και απαραδεκτα ψευδη δημοσιευματα ανηλικης πορνειας :angry: :angry: :angry:

“Αλλου τα κακαρισματα και αλλου γεννουν οι κοτες” λεει ο κοσμος το οποιο σημαινει οτι δεν μπορει ο καθε αλεκοτσαμης “δημοσιογραφος” για να το παιξει κοσμογυρισμενος να γραφει στο πληκτρολογιο την μλακια περι ανηλικης πορνειας προβαλλοντας εικονες ιεροδουλων που σε ολον τον πλανητη υπαρχουν και μακρια ο φακος να φωτογραφίζει απλα να περπατανε πιτσιρικαδες και αν ειναι video “γρηγορα πλανα” συνηθως θολα με πιτσιρικαδες.
Αυτο ειναι αλητεια και παραπληροφόρηση “fake news” για το πανεμορφο Βασιλειο Thailand-αρα γιατι ολοι λιγο πολυ εχουμε ακουσει σε παρεες μαγαζιων,σπιτιων οτι…….γινονται “σοδομα και γομορα” και παντα…...μονταρισμενα τα πλανα με πορνες και στο βαθος να περπατανε πιτσιρικαδες.

www.star.gr/eidiseis/san-simera/438140/p...-bias-kata-koritsiwn

Η “κυρια” Κυπραιου “δημοσιογραφος” εγραψε στο πληκτρολογιο την μλακια της γιατι “ακουσε” τις “ειπαν” (δεν εχει και πολυ σημασια) χωρις παντως η ιδια να εχει παει Thailand-αρα και μαλιστα μας “ενημερωνει” :P οτι στο πανεμορφο Βασιλειο της Thailand-αρας υπαρχουν 3,000,000 πορνες εκ των οποιων (οπως η ιδια γραφει) το ⅓ ητοι το ……..1,000,000 ειναι πιτσιρικαδες…….
Αστρονομικα τα “νουμερα” και ανυπαρκτη η ανηλικη πορνεια απλα οτι γινεται παντα γινεται εν κρυπτω και σε προσωπικο επιπεδο και “αναζητηση” …….οπως στην “πολιτισμενη” Ολλανδια,
Μολδαβια ,Ρουμανια κ.λ.π


Εγω παντως “madam -ιτσα” μου βαρεθηκα να ακουω μλακιες απο βλαχαντερα δεκα (10) χρονια που παω σε αυτη την πανεμορφη Χωρα Βασιλειο Thailand-αρας οτι…...ειμαι “παιδοφιλος” (χα-χα) :P και μαλιστα τοσο πολυ που στο προ-τελευταιο μου ταξιδι πηγα με φιλο που πηρε την γυναικα του και τα δυο παιδια τους και ξετρελαθηκαν και θα ξαναπανε σε αυτην την πανεμορφη Χωρα χωρις να ειδαν τιποτα το περιεργο…...πλην της αντιθετου κινησης στον δρομο των τροχοφορων στα προτυπα του Ηνωμενου Βασιλειου της Μεγαλης Βρετανιας.
Αλλο ενηλικη πορνεια που υπαρχει π.α.ν.τ.ο.υ και αλλο α.ν.η.λ.ι.κ.η πορνεια που δεν υφισταται παρα μονο στον διεστραμενο εγκεφαλο οσων τα δημοσιευουν (απο το ακουσα μου ειπαν και “μονταρισμενα” πλανα με πιτσιρικαδες) και “βγαζουν” την “λοξα” και κομπλεξ τους επισκεπτομενη αυτην την πανεμορφη Χωρα Βασιλειο.

Τελος επειδη ο λαος λεει “αλλου τα κακαρισματα και αλλου γεννουν οι κοτες” αυτο που εχω να προσθεσω σαν “παιδοφιλος” (χα-χα) που παω Thailand-αρα ειναι οτι αν “γουσταρα” ανηλικη πορνεια θα πηγαινα Μολδαβια (βλεπε προσφατα την ακροδεξια εθνικια Νου-Δου Νικος Γεωργιαδης) οπως Ρουμανια και Ολλανδια που αν μη τι αλλο …….υπαρχει Κομμα Παιδοφιλων…….. και ειναι και κοντυτερα!
Η Thailand-αρα …….δεν εχει Κομμα Παιδοφιλων σαν την Ολλανδια κλπ.
:P :P :P

Θα κατηγορήσει ο Ολλανδος τους Thais σαν pedophiles?
Μου θυμιζει το ρητο :
“Ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα”! :silly:

Αυτα για τα “ταρατατζουμ” :P κομπλεξικους σχολιαστες κατα της πανεμορφης αυτης Χωρας Βασιλειο που δ.ε.ν. τολμανε να μιλήσουν για την οικονομια οταν οι διαχρονικα πολιτικες τους “προτιμησεις” Κιναλητες ΠΑ.ΣΟ.Κ - ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (εθνικια νεοναζιστες) χρεοκόπησαν τα Κομματα τους και εφτασαν την Ελλαδα στην χ.ρ.ε.ο.κ.ο.π.ι.α πριν το 2015 και ανθρωποι να τρωνε απο τα σκουπιδια (Σαχλαμαρας -Βουβουζελος - Κουρελης) συν να δανειζόμαστε απο τους “εταιρους” και “φιλους” μας με πολυ παραπανω επιτοκια απο οτι η “υποαναπτυκτη” Thailand-αρα.

Η Thailand-αρα εχει μονο φιλους και αν την επισκεφθειτε το μονο που θα σας “κλεψει” ειναι την καρδια. :) :) :)

Ε.ξ.ω οι καφροι απο την Thailand-αρα! :P :P :P
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εξω οι καφροι απο την Thailand -αρα 04 Μαϊ 2019 10:35 #67

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -22 (4)
Και το ερώτημα που, για άλλη μια φορά, πλανάται στον ... ουρανό του φόρουμ.
Δηλαδή τώρα αυτός ... συνετίστηκε ;;;;;;;;; :sick:
Μέτρον άριστον
Τελευταία διόρθωση: 04 Μαϊ 2019 10:39 από batista.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εξω οι καφροι απο την Thailand -αρα 05 Μαϊ 2019 19:59 #68

  • CV
  • Το Άβαταρ του/της CV
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1015
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 764
  • Κάρμα: 9
batista έγραψε:
Και το ερώτημα που, για άλλη μια φορά, πλανάται στον ... ουρανό του φόρουμ.
Δηλαδή τώρα αυτός ... συνετίστηκε ;;;;;;;;; :sick:

Απο τη στιγμη που καταλαβε την πατατα που εκανε, ρευστοποιησε απο τα ξενα και επεστρεψε στα πατρια εδαφη: συνετίστηκε αρκετα.
Μην περιμενεις και θαυματα τωρα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.104 δευτερόλεπτα