Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Αν έχετε εντοπίσει κάποια καλή προσφορά ή ενναλακτικούς τρόπους αγοράς, που βοηθούν στην εξοικονόμηση χρημάτων, για προϊόντα ή υπηρεσίες, μπορείτε να την δημοσιεύσετε σε αυτό το νήμα.
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ebay

ebay 04 Σεπ 2017 23:02 #1

  • sonik
  • Το Άβαταρ του/της sonik
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1313
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 310
  • Κάρμα: 1
προσπαθω να βοηθησω εναν καλο μου φιλο με προβλημα υγειας.ενδιαφερεται να κανει αγορες γενικα απο ebay αλλα για λογους υγειας δικους του δεν μπορει μονος. εγω λογω ελλειψης χρονου δεν μπορω να τον βοηθαω συνεχως. θα ηθελε ομως να βρει καποιο καταστημα ή αλλο παρομοιο τροπο που να αναλαμβανει επι πληρωμη την διαδικασια αυτη.υπαρχει καποια λυση πανω σε αυτο? γνωριζει καποιος?

το public πχ κανει για λογαριασμο σου αγορες απο ebay,amazon κτλ αλλα μονο για βιβλια και μουσικη. υπαρχει κατι αντιστοιχο που να αναλαμβανει αγορες για ολων των ειδων τα προιοντα?
Τελευταία διόρθωση: 04 Σεπ 2017 23:05 από sonik.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ebay 06 Σεπ 2017 12:31 #2

  • sonik
  • Το Άβαταρ του/της sonik
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1313
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 310
  • Κάρμα: 1
ουδεις γνωριζει κατι? καποια ιδεα??
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ebay 06 Σεπ 2017 12:40 #3

  • Thanasis (atsi)
  • Το Άβαταρ του/της Thanasis (atsi)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 390
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 164
  • Κάρμα: 12
Κάποιος βοηθός για την καθημερινότητα του που μεταξύ των άλλων θα ξέρει να σερφαρει;
Η κατάσταση της υγείας του δικαιολογεί κάτι τέτοιο;
Lagom
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ebay 06 Σεπ 2017 14:20 #4

sonik έγραψε:
προσπαθω να βοηθησω εναν καλο μου φιλο με προβλημα υγειας.ενδιαφερεται να κανει αγορες γενικα απο ebay αλλα για λογους υγειας δικους του δεν μπορει μονος. εγω λογω ελλειψης χρονου δεν μπορω να τον βοηθαω συνεχως. θα ηθελε ομως να βρει καποιο καταστημα ή αλλο παρομοιο τροπο που να αναλαμβανει επι πληρωμη την διαδικασια αυτη.υπαρχει καποια λυση πανω σε αυτο? γνωριζει καποιος?

το public πχ κανει για λογαριασμο σου αγορες απο ebay,amazon κτλ αλλα μονο για βιβλια και μουσικη. υπαρχει κατι αντιστοιχο που να αναλαμβανει αγορες για ολων των ειδων τα προιοντα?

Ε πόσο χρόνο μπορεί να χρειάζεσαι γι'αυτό; Εγώ αγοράζω συχνά για φίλους που δε μπορούν / δεν ξέρουν, μου στέλνουν link, έχω αποθηκευμένη στο PayPal τη διεύθυνσή τους και τα προϊόντα πάνε κατ'ευθείαν εκεί.
Δεν παίρνει πάνω από 3 λεπτά η αγορά. Δεν αξίζει να πληρώνει ο φίλος σου προμήθειες για κάτι τόσο απλό.
Βόηθα τον (αφού είναι και καλός σου φίλος)...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.052 δευτερόλεπτα