Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥ η ΑΠΑΤΗ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥ η ΑΠΑΤΗ 15 Μαρ 2013 04:41 #37

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
Optimus έγραψε:
Και στην τελική τι με νοιάζει τι είναι. Να μου εξηγήσει με λίγα λόγια όχι με κανα σεντόνι πως γίνεται αυτό που υπόσχονται. Δεν έχω ακούσει ακόμα κάποιον να έχει χάσει τα λεφτά του. Εσύ;

Και πρόσεξε, (γιατί εσύ μάλλον απ ότι κατάλαβα διαβάζεις με τον κώλο και όχι με τα μάτια) ΔΕΝ τους υποστηρίζω. Απλά αν είναι απάτη θέλω να αποδειχθεί. Ο ΣΔΟΕ τι κάνει;
Optimus,

Εϊσαι παλιός γνώριμος εδώ, θέλω να πω δεν είσαι κάποιος Andreas Aristotelous ή todoro που μπήκε να κάνει την αρπαχτή του.
Ειλικρινά απορώ με την αντιμετώπιση που εκδηλώνεις.
Και ας πιάσω ένα μόνο απ' αυτά που λες, το: "Δεν έχω ακούσει ακόμα κάποιον να έχει χάσει τα λεφτά του".
Για τον Παύλο Ψωμιάδη (Ασπις Bank, Ασπις Πρόνοια κλπ) είχες ακούσει ότι κάποιος είχε χάσει λεφτά μέχρι που τον έχωσαν στη στενή?

Η διαφορά μεταξύ αυτής της πυραμίδας και της πυραμίδας του Ψωμιάδη είναι ότι αυτοί εδώ κοιτάνε να τσιμπήσουν 150ρια (ή 500ρικα από τους πιο "εύπορους"), ενώ ο Ψωμιάδης τσίμπαγε κατοστάρες (100.000) για να "τις επενδύσει".

Και βέβαια για 100 ή 500 δεν τρέχει κάποιος στα δικαστήρια, ενώ για 100k τρέχει.
Και οι δυο περιπτώσεις θα πάρουν τ' @ρ-ί-ι@ μου, όπως είπε και ο pothen εδώ νωρίτερα.

Διάβασε το νήμα απ' την αρχή. Με προσοχή. Και κυρίως το ποστ μου της 05 Φεβ 2013 15:00.
Πιο λιανά δεν μπρώ να στα κάνω, κι ούτε έχω διάθεση να τα ξαναγράφω.

Αν δεν πείθεσαι, πήγαινε ακούμπα τα.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥ η ΑΠΑΤΗ 20 Οκτ 2013 08:35 #38

Κύριε Σωτο51 εγώ είμαι μέσα στο συμμετοχικό πρόγραμμα της EMGOLDEX
Δεν ξέρω τι βίντεο είναι αυτό που έχετε δει αλλά θα ήθελα να σας πω την άποψη μου

Η Εταιρία είναι θυγατρική της GOLD and SILVER physical metals η οποία ιδρύθηκε το 2008 στο Μόναχο της Γερμανίας. Η εταιρία αυτή εμπορεύεται χρυσό ασημί πλατίνα και παλλάδιο σε μεγάλες ποσότητες άνω του ενός κιλού σε τιμές χονδρικής.

Το 2010 θέλοντας να δραστηριοποιηθεί και στην αγορά λιανικής πώλησης ,ιδρύει στα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα και συγκεκριμένα στο Dubai την Emirates Gold Exchange εν συντομία EMGOLDEX
Οι λόγοι που η εταιρία ιδρύεται στο Dubai είναι καθαρά φορολογικοί μιας και υπάρχει φοροαπαλλαγή στο εμπόριο χρυσού.
Σε αυτό το σημείο αξίζει να επισημάνω ότι η διοικητική υπηρεσία της εταιρίας εδρεύει στο Μοναχό της Γερμανίας πράγμα που σημαίνει ότι η εταιρία λειτουργεί βάση των γερμανικών και κατ’επεκταση ευρωπαϊκών νομών και κανονισμών.

Η εταιρία προμηθεύεται το χρυσό της από πιστοποιημένες εταιρίες στο χώρο όπως η Emirates Gold DMCC η οποία είναι η μεγαλύτερη κατασκευάστρια εταιρία ράβδων χρυσού από 1 έως 100 γραμμάρια στη μέση ανατολή, ηARGOR HERAOUS η ελβετική όπως και άλλες.
Όλες οι ράβδοι χρυσού είναι επενδυτικός χρυσός 24 καρατίων ,999,9 καθαρότητας και έχουν πιστοποιήσεις από τον κατασκευαστή πάνω στις ράβδους φέροντας την σφραγίδα του κατασκευαστή και σειριακό αριθμό όπως και πάνω στη συσκευασία τους.

Όσον αφόρα τον χρυσό και τα θησαυροφυλάκια δεν με υποχρεώνει κανείς να αφήσω το χρυσό μου εκεί μπορώ να τον πάρω στο σπίτι μου με courier είτε να τον πουλήσω πίσω στην εταιρία στην τιμή τις ισοτιμίας και να εισπράξω τα χρήματα στον λογαριασμό μου.

Τα νούμερα που μάλλον είδατε στο βίντεο είναι αληθινά και τα λεφτά τα παίρνεις με το κλείσιμο του ΚΑΘΕ πινάκα κάθε φορά και αυτό ισχύει για όλους όσους συμμετέχουν.

Σας παρακαλώ διαβάσετε εκτενεστέρα και μη κρίνετε τόσο επιφανειακά.... και το κυριότερο.... η άνευ λογού κατηγορία δεν είναι ευφυΐα... είναι η καταδίκη του αγνώμων

Με εκτίμηση
Μαλατεστας Γεώργιος
Συνημμένα:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥ η ΑΠΑΤΗ 20 Οκτ 2013 23:52 #39

  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ (magna)
  • Το Άβαταρ του/της ΔΗΜΗΤΡΗΣ (magna)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 454
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 118
  • Κάρμα: 9 (1)
όσο υπάρχουν αφελείς, θα υπάρχουν και αεροπλανάκια....τι να πω...άξιοι των δεινών μας είμαστε...εδώ είναι με χρυσό, άλλοι το κάνουν με καλλυντικά....κλπ...εμείς να το φτιάξουμε με επιτόκια καταθέσεων....συμμετοχή με 1000 ευρώ και απόδοση 30000 αν φέρει ο άλλος 6 άτομα τουλάχιστον.... :lol:
Τελευταία διόρθωση: 20 Οκτ 2013 23:55 από ΔΗΜΗΤΡΗΣ (magna).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥ η ΑΠΑΤΗ 21 Οκτ 2013 19:53 #40

  • folion2008
  • Το Άβαταρ του/της folion2008
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 0 (-2)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:
όσο υπάρχουν αφελείς, θα υπάρχουν και αεροπλανάκια....τι να πω...άξιοι των δεινών μας είμαστε...εδώ είναι με χρυσό, άλλοι το κάνουν με καλλυντικά....κλπ...εμείς να το φτιάξουμε με επιτόκια καταθέσεων....συμμετοχή με 1000 ευρώ και απόδοση 30000 αν φέρει ο άλλος 6 άτομα τουλάχιστον.... :lol:


:laugh: :laugh: :laugh:
Καλόόόόό
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥ η ΑΠΑΤΗ 21 Οκτ 2013 20:15 #41

  • todoro
  • Το Άβαταρ του/της todoro
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 6
  • Κάρμα: 0
Αυτό που έχω να πω εγώ είναι πως

όλοι εμείς που συμμετέχουμε σε αυτό το αχαρακτήριστο πρόγραμμα γελάμε με τα σχόλια σας.

Προσωπικά εγώ έχω γελάσει τουλάχιστον 9 χιλιάδες τριακόσιες φορές (3*3100€=9300€ ή 3*3255=9.765 σε χρυσό).

Σας ευχαριστώ

ΥΓ: οι απατεώνες μου ζήτησαν 540€ για να μου δώσουν όσα μου έχουν δώσει και θα συνεχίζουν να μου δίνουν.

ΣΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ, ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑΚΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ, ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΤΟΥΣ.
:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥ η ΑΠΑΤΗ 22 Οκτ 2013 04:45 #42

  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ (magna)
  • Το Άβαταρ του/της ΔΗΜΗΤΡΗΣ (magna)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 454
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 118
  • Κάρμα: 9 (1)
Δε το πουλάτε το κόλπο και στη ΕΚΤ, θα σωθούμε, μιας και έχουν μουλαρώσει οι Γερμανοί και δεν δίνουν το ok να τυπώσει χρήμα; :laugh:

Tα 540 θα τα κάνουμε 9300...
Τελευταία διόρθωση: 22 Οκτ 2013 04:46 από ΔΗΜΗΤΡΗΣ (magna).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥ η ΑΠΑΤΗ 22 Οκτ 2013 06:08 #43

  • folion2008
  • Το Άβαταρ του/της folion2008
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 0 (-2)
xaxaxaxa
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥ η ΑΠΑΤΗ 23 Οκτ 2013 01:10 #44

  • crt
  • Το Άβαταρ του/της crt
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 155
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 11
  • Κάρμα: 0 (-7)
Το πιο πρόσφατο πρέπει να ήταν στην δεκαετία του '90 (λίγο πριν το χρηματιστήριο) στην Ελλάδα.
Τότε η μαμά-εταιρεία ήταν στην Γερμανία από όσο θυμάμαι. Μετά από την έφοδο εκεί, έγινε και εδώ
από εισαγγελέα και ο γείτονας που μου την παίνευε, έχασε λίγα από όσα είχε βάλει.
Μάλιστα έλεγε 'δεν μπορούσαν να περιμένουν λίγο, να προλάβω να ρεφάρω τουλάχιστον;'

Αντίστοιχα αργότερα θυμόσαστε ίσως τις πυραμίδες στην Αλβανία και την σχετική κατάρρευση.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥ η ΑΠΑΤΗ 23 Οκτ 2013 01:29 #45

Μια ευκαιρία ποτέ δεν χάνετε απλά την αξιοποιεί αυτός που την Βλέπει
Το μόνο εύκολο είναι να αποδοκιμάσεις την ιδέα κάποιου και δεν δίνω άδικο σε αυτό
Γιατί μόνο ένα μυαλό μπορεί να συλλάβει μια καταπληκτική ιδέα επειδή έχει άπειρο πεδίο να την μεγαλώσει όσο θέλει, να την βάλει στόχο και απλά να την πετύχει.

Καλό αυτό γιατί υπάρχουν και άνθρωποι που θέλουν να μοιράσουν αυτή την ιδέα και
Να ωφεληθεί πολύς κόσμος
Η τύχη είναι ένα βέλος που αν καταφέρεις και το αποφύγεις θα χτυπήσει κάποιον άλλο αν το σκεφτείτε έχετε αποφύγει πολλές φορές τέτοιο βέλος (και μην πεις ναι ρε γαμώτο) απλά σήκω γρήγορα γιατί πίσω έρχεται και άλλο τέτοιο βέλος
Εγώ πρόλαβα και μπήκα Μπροστά στο βέλος με την ετικέτα (Stranger) με κάρφωσε και ο, τι ευτυχία έχει ανοδική πορεία επιτυχίας είμαι σε πολύ πολύ καλή άνοδο
Έτοιμος να ανέβω μια κορυφή χρυσαφένια και πάνω από όλα μια καλή παρέα

Πόσοι από εσάς έχετε χαλάσει Ώρες και Ώρες σε δικτυακά παιχνίδια άλλα και χρήμα για να πάρετε πρωτιές ;έτσι χωρίς κανένα απολύτως κέρδος απλά για την μικρή δόξα ότι είμαι σε πρώτη θέση, αντίθετος ομως με μεγάλη χασούρα!
Αυτό το χρυσό παιχνίδι λοιπόν σας φέρνει μόνο κέρδος και καμία χασούρα μα καμία λέω..
Είναι Η η ευκαιρία για βελτίωση Η το βέλος που θα διαλέξεις αν το αποφύγεις η όχι
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα