Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Λάστιχα αυτοκινήτου

Απ: Λάστιχα αυτοκινήτου 23 Μαρ 2012 13:52 #10

  • mikepaltri
  • Το Άβαταρ του/της mikepaltri
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 30
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 9
  • Κάρμα: 0 (1)
Παραμύθια είναι αυτές οι δήθεν προσφορές... Πριν δυο μήνες έβαλα pirelli p7cinturato 205-55-16 χωρίς καμία από τις δήθεν προσφορές με 340 ευρωπουλάκια από τους ίδιους... καλό ε?????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Λάστιχα αυτοκινήτου 16 Μαρ 2015 03:15 #11

  • Ψαχνόμενος (ant)
  • Το Άβαταρ του/της Ψαχνόμενος (ant)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 203
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 36
  • Κάρμα: 3 (-3)
Τελικα πήγα στον Κυριαζή για ζυγοσταθμιση τροχών.
Πραγματι καλος επαγγελματιας και πολλή καλή δουλεια. Πρωτη φορα δε μου γρατσουνίσαν τις ζάντες!
Οι γρύλοι τους με καλα ελαστικα ώστε να μην γρατσουνάνε το πατωμα του αυτοκινητου. Η βαζελίνη που βάζουν για να ζανταρουν το ελαστικο πεντακάθαρη και όχι μαυρη σαν τους άλλους που πήγα. Ασε που η μαυρίλα από τις ζάντες με μεγαλη δυσκολια εφυγε μετα. Πολύ προσεκτικοι γενικώς, επαθα, που να δω τόση προσοχη, ειχα πήξει στην τσαπατσουλια μεχρι τωρα. Άσε που τελικα ήταν άριστη η ζυγοσταθμιση. 15 ευρω μου πήρε μια και δεν ειχα παρει απο αυτον τα ελαστικα.
Επιτελους υπάρχουν και σωστοι στη θάλασσα των τσαπατσουλιδων
Άρα πρεπει να κοιταζουμε και αν μας καταστρεφουν το αυτοκινητο και να κάνουν καλή ζυγοσταθμιση. γιατι αλλιως τρεχεις μετα για άλλη ζυγοσταθμιση κι μάλιστα πάνω στο αυτοκινητο και άλλα λεφτα ξανα. Αυτος ο Κυριαζής εχει καλες τιμες και κάνει άψογη δουλεια, γιατι μεχρι τωρα όπου πήγαιναν μου καναν μερικες γρατσουνιες στις ζάντες
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα