Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Κοροναϊός

Σκότωναν επιλεκτικά ανεμβολίαστους ασθενείς covid-19 στα νοσοκομεία 29 Σεπ 2022 20:17 #2800

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 13056
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1246
  • Κάρμα: -29 (-1)
Άρχισαν μηνύσεις κατά Αμερικανικών νοσοκομείων, λόγω εσκεμμένης πρόκλησης θανάτων ανεμβολίαστων νοσηλευόμενων ασθενών με το πρωτόκολλο remdesivir και πρόωρης διασωλήνωσης.
archive.ph/PSllD
archive.ph/gMRDG
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Τελευταία διόρθωση: 29 Σεπ 2022 20:22 από Καράντη Μαρία (cross).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Υποχρεωτικα σε απαντες ενα test PCR την εβδομάδα 29 Σεπ 2022 22:15 #2801

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Δεν υπάρχουν αποδείξεις οτι εφταιγαν τα κορωνοεμβόλια αλλά πολλές ενδείξεις οτι απεβίωσαν ΜΕΤΑ τους εμβολιασμούς.
Ενα αλλο στοιχείο ειναι οτι στην Αμερική η Κυβέρνηση Biden δεν υποχρέωσε κανενα απο τον Δημόσιο Κρατικό Τομέα να εμβολιαστεί αλλά υ.π.ο.χ.ρ.έ.ω.σ.ε τον ιδιωτικό τομέα ΟΛΟΙ οι εργαζόμενοι να εμβολιαστούν.
Οξύμωρο και αυτό ......
Τέλος πάντων εγω π.ά.ν.τ.α ανεμβολίαστος οπως και στα φάρμακα πάνω απο 20 χρόνια εχω να πάρω αλλά "μηδένα πρὸ τοῦ τέλους μακάριζε".
Ημουν και ειμαι π.α.ν.τ.α κατα της υποχρεωτικότητος γιατί ειναι ανήθικο μέτρο αλλά:
Μπορεί ο "καμμενος" της Νέας Δημοκρατίας πρωην καψιμιτζής "ειδικών δυνάμεων" (μωρή λουλού) που κάνει τον Υπουργό Υγείας Αθανάσιος Πλεύρης με το αλλο το σούργελο γλυφτρώνη την Lady Gaga να κάνουν υποχρεωτικότητα σε α.π.α.ν.τ.ε.ς ενα (1) pcr test την εβδομάδα να δούμε που ειμαστε.
Σε απαντες απο νηπιαγωγεία μέχρι οικους ευγηρείας να κανουν!
Η Ursula von der Leyen "τρέχει" στο ΝΑΤΟ να καλύψει "τιμολόγια" απο την Pfizer -Biontech .......ειδάλλως να υποθέσουμε οτι πήγε χωρίς καμμια ιδιότητα και απορώ πως την αφησαν να μπει στην αιθουσα που ηταν ολοι οι Υπουργοί Αμυνας του ΝΑΤΟ......οτι από μόνη της παει να κυρήξει πόλεμο στον......Putin......
Εγω θα εκανα απο μόνος μου PCR test σε ενα ΤΕΠ που τυχαία πήγα στην "καβάντζα" αχρέωτο γιατι στα νοσοκομεία τα χρέωναν στον υπολογιστή με ονοματεπώνυμο ΑΜΚΑ σε επισκέπτες και αρρώστους και δοξα τον θεό μια χαρα ημουν και ειμαι οπου σήμερα "εβγαλα" με κύμα τα 500 μ κολύμπι αν και ηπια λίγο νερό.
Ο νεος γιατρός τότε "μπλόκαρε" που του ειπα καντο στην "καβάντζα" αχρέωτο και πές οτι μου χαλασε ,μου επεσε ,δεν εβαλα -εβγαλα καλά το μαραφέτι κλπ και το παράτησα του ειπα αστο περαστικός ειμαι ετσι και αλλιώς δεν πειράζει.
Δεν μπορώ να πώ βαριόταν ο γιατρός γιατί ειναι και οι μ.λ.κ γιατροί σαν τον αλλον πριν απο μια 5-ετία που εψαχνα να κανουν σε φιλο μου inohep ψιλές ενεσεις στο μπράτσο -κοιλιά.
Σε ενα μεγάλο Νοσοκομείο που πήγαμε και επιασα τυχαία ενα γιατρό.....μου ειπε να πάω να βρω νοσηλεύτρια ορόφων και μολις πηγαμε ντραπήκαμε να πιασουμε κοπέλα Νοσηλεύτρια.
Τις βλέπαμε στον διάδρομο με τρίόροφο καροτσάκι με φαρμακα και χαρτιά .....που πάμε ρε μ.λ.κ ειπα στον φιλο μου η κοπέλα θα μας βρίσει και θα μας πεί δεν βλέπετε ρε παιδια.....
Δεν μπορώ και δεν μπορούσα να πιάσω και να βλέπω ενεση και τελικά του την εκαναν τυχαία στον δρόμο οι γιατροί SOS σε μια εισοδο στα ZARA καταστήματα που πήγα να παρω κατι.
Εκανα μέχρι "κακκές σκέψεις" να πάω στα "στέκια" να πιάσω ναρκωμανείς να του την κάνουν γιατί αμα πηγαίναμεσε φαρμακεία θα γινόμασταν ρεζίλη δυο αντρες φοβόσαστε τις ενέσεις.
Εχω "θέμα" με τις ενέσεις γενικά οπως και μαχαίρια δεν μπορώ ουτε καν να τα βλέπω αφού μεχρι και τα κρεμμύδια-σκόρδα τα Thai φαγητά τα βαζω στο γουδί και μετα ψαλίδι τα κανω "αλοιφή" .
Δοξα τον θεό δεν ειχα κανένα ατύχημα αλλά "με ξεπερνάει" ταύρος σε υαλοπωλείο γινομαι αμα βλέπω ενέσεις και μαχαίρια!

EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Τελευταία διόρθωση: 29 Σεπ 2022 22:29 από PRS33 (PARIS33).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Έφυγε» από την ζωή ο μεγάλος του πενταγράμμου Σταμάτης Κόκοτας 4πλά εμβολιασμένος 01 Οκτ 2022 12:17 #2802

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
«Έφυγε»από την ζωή σε ηλικία 85 ετών ο Σταμάτης Κόκοτας

Ο Σταμάτης Κόκοτας νοσηλευόταν στο νοσοκομείο Ασκπληπιείο της Βούλας. Τα τελευταία τέσσερα χρόνια έδινε μάχη με τον καρκίνο, ωστόσο τα ξημερώματα κατέληξε έπειτα από ραγδαία επιδείνωση της υγείας του.
Σημειώνεται ότι ήταν τετραπλά εμβολιασμένος.

Πηγή:
www.pronews.gr/politismos/ektakto-efygea...-o-stamatis-kokotas/

Mπορεί και να ειναι τυχαίος ο θάνατος απο την επάρατη ΜΕΤΑ του 4 εμβολιασμούς του Κόκοτα αλλά πώς να το κάνουμε :Πόσο μ.λ.κ εισαστε 85χρονο ανθωπο που λογικό θα ηταν να εχει και προβλήματα κινητικότητας ακομα και υγιείς να ηταν θα ειχε οστεοραθρίτιδα ........δεν τον εμβολιάζεις 4 φορές.
Τα ιδια στην γειτονιά μου τον Ιούνιο απεβίωσε μια 88-χρονη γειτόνισσα "μάρτυρας" Ιαχωβίτισα που ηταν η γυναικούλα μαντρόσκυλο μεχρι 80 -81 χρόνων την βλέπαμε ανεβαινε σε αλουμινένια σκαλα να καβαλήσει πανω σε επικλινές ελενίτ στέγη να ραβδίσει μια μεγάλη ελιά.
Δεν το ηξερα οταν απεβίωσε αλλά η μ.λ.κ η κόρη της που εμενε αλλού την ειχε εμβολιάσει τρείς (3) φορές.
Την πήγανε στο Κ.Α.Ν Ριτσώνα για αποτέφρωση και εγινε "Μαρθα Καραγιάννη" σκόρπισαν την σταχτι της σε γλάστρες και στον δρόμο κλπ.
Ενας εισαγγελέας πια δεν υπάρχει σε αυτο το brothel Χώρα που ζούμε να απαγορεύσει την διασπορά της στάχτης νεκρών στο περιβάλλον που ζούν ζωντανοί και παιρνάνε και πιτσιρίκια γιατί εχω δυο Δημοτικά και Βρεφονηπειακό σταθμό στην γειτονιά μου.
Πηγες - σε πήγανε στο Κ.Α.Ν Ριτσώνας αλλά ΜΕΤΑ η σταχτυ των νεκρών αυτοματα να πηγαίνει στους υπονόμους και οχι στον περιβαλλοντα χώρο λόγω υγειονομικών προβλημάτων.

Ισραηλίτες και Μοσουλμάνοι οπως και οι Χριστιανοί Ορθόδοξοι που δεν αποτεφρώνονται και θαβονται τι ειναι κορόιδα και οι "μάρτυρες" Ιεχωβάδες αρνητές του Σταυρού θα εχουμε την μαλακία τους τα στραβόξυλα.
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Αποκάλυψη από FDA: Ένοχο το εμβόλιο Pfizer 02 Οκτ 2022 21:47 #2803

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Αποκάλυψη από FDA: Ένοχο το εμβόλιο Pfizer για σοβαρά προβλήματα σε καρδιά, εγκέφαλο, πνεύμονες, αγγεία, αίμα

Οι 4 παρενέργειες

Το 2021, ο FDA είπε ότι τα τέσσερα πιθανά ανεπιθύμητα συμβάντα ενδιαφέροντος εντοπίστηκαν αναλύοντας τη βάση δεδομένων υγειονομικής περίθαλψης για το Medicare, το κυβερνητικό ασφαλιστικό πρόγραμμα που καλύπτει άτομα ηλικίας 65 ετών και άνω.
Τα περιστατικά που αναφέρθηκαν ήταν:
πήξη αίματος στους πνεύμονες,
έλλειψη οξυγόνου στην καρδιά,
χαμηλά επίπεδα αιμοπεταλίων στο αίμα και,
διάχυτη ενδοαγγειακή πήξη.


Πηγή:
www.triklopodia.gr/%ce%b1%cf%80%ce%bf%ce...%ce%b9%ce%b1-%cf%83/

EXCLUSIVE: FDA Withholding Autopsy Results on People Who Died After Getting COVID-19 Vaccines

The researchers noted that prior studies have found that adverse events reported to VAERS are an undercount of the true number of events.
www.theepochtimes.com/exclusive-fda-with...er&src_cmp=ZeroHedge

Yπόψιν οι αναφορές αρνητικών συμβάντων ειναι λιγότερες και ελλειπής .....

Πηγή:
www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.05.05.22274695v1

EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Pfizer, Moderna Ask US Regulators for Emergency Authorization for New Boosters for Children 02 Οκτ 2022 21:52 #2804

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Pfizer, Moderna Ask US Regulators for Emergency Authorization for New Boosters for Children

www.theepochtimes.com/pfizer-moderna-ask...m_campaign=ZeroHedge
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Τα εμβόλια επηρεάζουν τις μαστογραφίες γυναικών! 04 Οκτ 2022 12:45 #2805

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 13056
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1246
  • Κάρμα: -29 (-1)
Οι εμβολιασμοί κατά covid-19 επηρεάζουν τα αποτελέσματα των ετήσιων προληπτικών μαστογραφιών σε γυναίκες. Πρέπει να αναβληθούν οι προγραμματισμένες μαστογραφίες για μήνες μετά.
archive.ph/nYZzH
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Τελευταία διόρθωση: 04 Οκτ 2022 12:46 από Καράντη Μαρία (cross).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ευάλωτοι μετά τα εμβόλια; 04 Οκτ 2022 20:58 #2806

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 13056
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1246
  • Κάρμα: -29 (-1)
Η πρωτείνη-ακίδα των εμβολίων κατά covid-19 μπορεί να μεταφέρει στον πυρήνα των κυττάρων μας mRNAs του κοροναϊού SARS-CoV-2, ενισχύοντας τη μεταδοτικότητα του!
archive.ph/oCAv5
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Τελευταία διόρθωση: 04 Οκτ 2022 21:04 από Καράντη Μαρία (cross).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δε συνιστούν πια τα εμβόλια σε νέους 04 Οκτ 2022 23:36 #2807

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 13056
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1246
  • Κάρμα: -29 (-1)
Στη Νορβηγία, για το χειμώνα του 2022, δε συνιστούν πια τα εμβόλια κατά covid-19 σε όλους κάτω των 65 ετών.
archive.ph/lykAX
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Τελευταία διόρθωση: 04 Οκτ 2022 23:36 από Καράντη Μαρία (cross).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Έβαλαν γονίδια του ιού AIDS στον κορονοϊό 05 Οκτ 2022 13:43 #2808

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 13056
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1246
  • Κάρμα: -29 (-1)
Γενετικές αποδείξεις πως ο κατασκευασμένος κοροναϊός SARS-COV-2 εμπεριέχει τεχνητά εισηγμένες αλληλουχίες από τον HIV του AIDS:
archive.ph/3V47V
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Τελευταία διόρθωση: 05 Οκτ 2022 17:49 από Καράντη Μαρία (cross).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.430 δευτερόλεπτα