Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Tους πηρανε χαμπαρι...

Tους πηρανε χαμπαρι... 21 Μαρ 2014 03:41 #37

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
JMT έγραψε:
για τους συναδέλφους σου οι οποίοι δίνουν καθημερινά μαχη με κίνδυνο της ζωής τους.

JMT,

Άμα φάς κλήση για παρκάρισμα στείλε μου ΡΜ.
Έχω ακόμα κάτι επαφούλες, μάλλον θα σε ταχτοποιήσω.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 21 Μαρ 2014 03:43 #38

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
JMT έγραψε:
από ικανό αριθμό συνομιλητων.

Οι οποίοι είναι ο εξής ένας, ξέχασες να το πεις αυτό.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 21 Μαρ 2014 15:03 #39

  • Kratistos (Ekratistos)
  • Το Άβαταρ του/της Kratistos (Ekratistos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 773
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 70
  • Κάρμα: -6 (-68)
soto51 έγραψε:
george123 έγραψε:
Soto, το πηρες το επιδομα του σαμαρα για τους ενστολους η παιρνεις πανω απο 1500 ευρω μεικτα κ δεν το δικαιουσε?

Αν σου έγραφα με λέξεις τι έχω πάρει από το σαμαρά, ο admin εδώ θα μου έσβηνε το ποστ για λόγους κοσμιότητας και ευπρέπειας.

Καλύτερα να στο βάλω με εικόνα:





Επειδη βλεπω οτι παρα πολλοι που συμμετεχουν στο φορουμ εχουν προβλημα με τον Soto θα προτεινα να ξανα- ασχοληθουν μαζι του μονο υπο τους εξης ορους



1)) Να ζητησει δημοσια συγνωμη σε οσους χρηστες του φορουμ εχεις σκυλοβρισει, προσβαλει κλπ

2)) Να μην ξανα προσβαλει, βρισει κανεναν σε αυτο το φορουμ επειδη εχεις αποψεις που δεν συμφωνουν με τις δικες του.

3) Να μην ξαναβαλει ως απαντησεις εικονες με σκυλους, μαιμουδες και διαφορα αλλα ζωα ή αλλου ειδους εικονες με στοχο να θιξει και να απαξιωσει τον εκαστοτε συνομιλητη που διαφωνει μαζι του.

Η μοναδικη τιμωρια που μπορει να τον κανει να αλλαξει τακτικη, επειδη το φορουμ του εχει γινει σαν ναρκωτικο, ειναι να τον αγνοησετε.
Τελευταία διόρθωση: 21 Μαρ 2014 15:04 από Kratistos (Ekratistos).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 21 Μαρ 2014 16:03 #40

  • Trader13
  • Το Άβαταρ του/της Trader13
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 131
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 19
  • Κάρμα: 1 (-6)
Kratistos έγραψε:
soto51 έγραψε:
george123 έγραψε:
Soto, το πηρες το επιδομα του σαμαρα για τους ενστολους η παιρνεις πανω απο 1500 ευρω μεικτα κ δεν το δικαιουσε?

Αν σου έγραφα με λέξεις τι έχω πάρει από το σαμαρά, ο admin εδώ θα μου έσβηνε το ποστ για λόγους κοσμιότητας και ευπρέπειας.

Καλύτερα να στο βάλω με εικόνα:





Επειδη βλεπω οτι παρα πολλοι που συμμετεχουν στο φορουμ εχουν προβλημα με τον Soto θα προτεινα να ξανα- ασχοληθουν μαζι του μονο υπο τους εξης ορους



1)) Να ζητησει δημοσια συγνωμη σε οσους χρηστες του φορουμ εχεις σκυλοβρισει, προσβαλει κλπ

2)) Να μην ξανα προσβαλει, βρισει κανεναν σε αυτο το φορουμ επειδη εχεις αποψεις που δεν συμφωνουν με τις δικες του.

3) Να μην ξαναβαλει ως απαντησεις εικονες με σκυλους, μαιμουδες και διαφορα αλλα ζωα ή αλλου ειδους εικονες με στοχο να θιξει και να απαξιωσει τον εκαστοτε συνομιλητη που διαφωνει μαζι του.

Η μοναδικη τιμωρια που μπορει να τον κανει να αλλαξει τακτικη, επειδη το φορουμ του εχει γινει σαν ναρκωτικο, ειναι να τον αγνοησετε.
χεχε... ωραία τα λες αλλα το δίκό σου κάρμα κοντευει -60 και του σότο +60.
Αρα μάλλον εσένα το φόρουμ μοιάζει να θέλει να ξεφορτωθεί παρά τον σότο, λέω εγω τώρα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 21 Μαρ 2014 16:26 #41

  • Kratistos (Ekratistos)
  • Το Άβαταρ του/της Kratistos (Ekratistos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 773
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 70
  • Κάρμα: -6 (-68)
Trader13 έγραψε:
Kratistos έγραψε:
soto51 έγραψε:
george123 έγραψε:
Soto, το πηρες το επιδομα του σαμαρα για τους ενστολους η παιρνεις πανω απο 1500 ευρω μεικτα κ δεν το δικαιουσε?

Αν σου έγραφα με λέξεις τι έχω πάρει από το σαμαρά, ο admin εδώ θα μου έσβηνε το ποστ για λόγους κοσμιότητας και ευπρέπειας.

Καλύτερα να στο βάλω με εικόνα:





Επειδη βλεπω οτι παρα πολλοι που συμμετεχουν στο φορουμ εχουν προβλημα με τον Soto θα προτεινα να ξανα- ασχοληθουν μαζι του μονο υπο τους εξης ορους



1)) Να ζητησει δημοσια συγνωμη σε οσους χρηστες του φορουμ εχεις σκυλοβρισει, προσβαλει κλπ

2)) Να μην ξανα προσβαλει, βρισει κανεναν σε αυτο το φορουμ επειδη εχεις αποψεις που δεν συμφωνουν με τις δικες του.

3) Να μην ξαναβαλει ως απαντησεις εικονες με σκυλους, μαιμουδες και διαφορα αλλα ζωα ή αλλου ειδους εικονες με στοχο να θιξει και να απαξιωσει τον εκαστοτε συνομιλητη που διαφωνει μαζι του.

Η μοναδικη τιμωρια που μπορει να τον κανει να αλλαξει τακτικη, επειδη το φορουμ του εχει γινει σαν ναρκωτικο, ειναι να τον αγνοησετε.
χεχε... ωραία τα λες αλλα το δίκό σου κάρμα κοντευει -60 και του σότο +60.
Αρα μάλλον εσένα το φόρουμ μοιάζει να θέλει να ξεφορτωθεί παρά τον σότο, λέω εγω τώρα...


Μωρε λεγε, αρκει να μην βριζεις, προσβαλεις και βαζεις φωτογραφιες με ζωα πρσβλητικου και ειρωνικου στυλ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": JMT

Tους πηρανε χαμπαρι... 21 Μαρ 2014 19:00 #42

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
Trader13 έγραψε:
το δίκό σου κάρμα κοντευει -60 και του σότο +60.
Αρα μάλλον εσένα το φόρουμ μοιάζει να θέλει να ξεφορτωθεί παρά τον σότο, λέω εγω τώρα...

Trader,
Ευχαριστώ για το σχόλιο, αλλά δεν έχεις δίκιο.
O tsig είχε εξηγήσει παλιότερα πως λειτουργεί και τι σημαίνει το καρμα. Επειδή το αντίστοιχο ποστ θα έχει καταχωνιαστεί, θα ψάξω να το βρω και θα σου βάλω εδώ το λινκ.
Πάντως εγώ ΔΕΝ θεωρώ ότι το υψηλό μου κάρμα με διαχωρίζει από τους υπόλοιπους χρήστες εδώ, ή με καθιστά κάτι "ιδιαίτερο".
Θα βρω το ποστ του tsig, θα το διαβάσεις, και θα καταλάβεις γιατί.

Παρά τούτο, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ειλικρινά τους φίλους που με έχουν τιμήσει με το "+" που μου δώσανε, καθώς και όσους με έχουν τιμήσει με "ευχαριστία" (και οι οποίοι φαίνονται ποιοί είναι).
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 21 Μαρ 2014 19:25 #43

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
soto51 έγραψε:
O tsig είχε εξηγήσει παλιότερα πως λειτουργεί και τι σημαίνει το καρμα. Επειδή το αντίστοιχο ποστ θα έχει καταχωνιαστεί, θα ψάξω να το βρω και θα σου βάλω εδώ το λινκ.

Trader,
Αυτό

www.tsig.gr/lang-el/forum/10-Σχετικά-με-...Forum?start=18#34351

είναι το ποστ του tsig σε σχέση με το κάρμα.
Είναι από 2 Οκτ 2013. Όχι πολύ παλιό.

Καταλαβαίνεις από αυτό το διευκρινιστικό ποστ του tsig ότι το κάρμα δεν μπορεί να ληφθεί απόλυτα υπ' όψη σαν στοιχείο επιδοκιμασίας ή αποδοκιμασίας κάποιου μέλους.
Ένδειξη ναι, evidence όχι.
Σ' αυτό το πλαίσιο, μάλλον τον αδίκησες τον Κράτιστο με αυτό που του έγραψες. Θεωρητικά, θα μπορούσα να είμαι εγώ, ή οποιοσδήποτε άλλος στη θέση του ατόμου που έχει βάλει σκοπό του να του κατεβάζει το καρμα.
Το να προσπαθήσω να (σας) πείσω ότι δεν είμαι εγώ δεν έχει νόημα, γιατί δεν μπορώ "να αποδείξω την αθωώτητά μου".
Επομένως δεν μπαίνω στον κόπο να το κάνω.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 21 Μαρ 2014 20:41 #44

  • JMT
  • Το Άβαταρ του/της JMT
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 380
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 155

  • Κάρμα: 10 (-2)
Επειδη βλεπω οτι παρα πολλοι που συμμετεχουν στο φορουμ εχουν προβλημα με τον Soto θα προτεινα να ξανα- ασχοληθουν μαζι του μονο υπο τους εξης ορους



1)) Να ζητησει δημοσια συγνωμη σε οσους χρηστες του φορουμ εχεις σκυλοβρισει, προσβαλει κλπ

2)) Να μην ξανα προσβαλει, βρισει κανεναν σε αυτο το φορουμ επειδη εχεις αποψεις που δεν συμφωνουν με τις δικες του.

3) Να μην ξαναβαλει ως απαντησεις εικονες με σκυλους, μαιμουδες και διαφορα αλλα ζωα ή αλλου ειδους εικονες με στοχο να θιξει και να απαξιωσει τον εκαστοτε συνομιλητη που διαφωνει μαζι του.

Η μοναδικη τιμωρια που μπορει να τον κανει να αλλαξει τακτικη, επειδη το φορουμ του εχει γινει σαν ναρκωτικο, ειναι να τον αγνοησετε.

Επειδη τον ..πλενεις το σαπουνι σου χαλάς.... μην περιμενετε να αλλάξει ...γιαυτό ναι αγνοηστετον

Ευχαριστω
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 21 Μαρ 2014 22:28 #45

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
JMT έγραψε:
Επειδη βλεπω οτι παρα πολλοι ....[/b]

Ευχαριστω

Παρακαλώ.

Ξαναμπές τώρα με το άλλο username σου, και κάνε copy-paste πάλι τα ίδια.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.184 δευτερόλεπτα