Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

Δημοσκόπηση: Τι σκοπεύεις να κάνεις με τα χρήματα σου σχετικά με το ελληνικό τραπεζικό σύστημα

Να καταθέσω νέα χρήματα 5 4.7%
Να τα αποσύρω σταδιακά 41 38.7%
Να αφήσω μερικά μέσα 41 38.7%
Να τα αφήσω όλα μέσα 19 17.9%
Συνολικός αριθμός των ψηφοφόρων: 106 Δείτε περισσότερα
Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να συμμετάσχουν σε αυτή τη δημοσκόπηση

ΘΕΜΑ: Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα

Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα 10 Οκτ 2018 15:22 #496

  • pavlos (signalis)
  • Το Άβαταρ του/της pavlos (signalis)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 19
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: -1
Πως καταφέρνεις να γκρεμίζεις με τον εγωισμό σου και τώρα την ειρωνεία τα πάντα , είναι μεγάλο σου προσόν . Γιαυτό και από ότι καταλαβαίνω δεν έχεις κάποιον επαγγελματία σύμβουλο , γιατί έχεις μάθει να κάθεσαι απεναντί του και να προσπαθείς να τον υποτιμάς και να τον ειρωνεύεσαι διαρκώς . Αφού με ρωτάς αν σκαμπάζω κάτι από την κύρια ενασχόληση μου, για την οποία με έχει πιστοποιήσει η ίδια η κεφαλαιαγορά να την παρέχω αλλά και οι σπουδές μου , δεν καταλαβαίνω γιατί να σου εξηγήσω . Όταν δεν δίνεις σεβάσμό , δεν λαμβάνεις και σεβασμό . Εσύ δεν κάνεις συζήτηση και διάλογο για ανταλλαγή απόψεων , αλλά συζητάς για να τρέφεις το εγώ σου . Επειδή σέβομαι τους υπολοίπους που διαβάζουν αυτά που γράφονται και για αυτούς και μόνο σου απαντά στα εξής και μόνο . Το προϊον εννοείται ότι το ξέρει όλη η αγορά , και το εκμεταλλευεται ο καθένας αναλόγως ( δεν θα μίλαγα ποτέ για κάτι που δεν διαπραγματεύεται σε οργανωμένη και επίσημη αγορά ) . Εγώ δεν είπα ότι θα γίνει bail in , αλλά σε περίπτωση που γίνει και άν γίνει θα είαι πολύ πιο καλλυμένος από την προθεσμιακή ( βαρέθηκα να σου λέω τα ίδια ) . Για πωλήσεις λαχείων δεν έχω λάβει καμία πιστοποίηση , αν έχεις εσύ , τώρα εξηγούνται πολλά . Και αν θέλεις και μια συμβουλή για διασπορά κινδύνου μπορείς εκτός από λαχεία , να παίζεις και τζόκερ , λοττο , πρόττο , ξυστό και καζίνο . Επίσης θα π΄ρεπει να αναφέρω ότι όλα αυτά που λες είναι εκτός forum , γιατί αν διαβάζω καλά με τα ελληνικά που γνωρίζω , το θέμα εδώ της συζήτησης είναι '' Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα '' ,και πάνω σε αυτό απαντάω εγώ , εσύ έχεις αναφέρει , ETF , Interactive brokers , προθεσμιακές σε ξένες τράπεζες κ.α . Τιμοκατάλογο που μου ζητάς , δεν αναφέρω γιατί είναι ανάλογα με τις υπηρεσίες που θέλει ο πελάτης , την εταιρεία που θέλει , τα προιόντα που θέλει , τα κεφάλαια που έχει , αν είναι σύσταση από υπάρχον πελάτη , και πολλά άλλα που μας ορίζει η κείμενη νομοθεσία σε εμάς, να τηρούμε και να υπολογίζουμε οι επαγγελματίες , οι οποίοι δεν είμαστε οι μπακαλόγατοι που επιθυμείς. ¨οτι πληρώνεις παίρνεις στο έχω ξαναπεί . ΥΓ μπορείς να γράψεις ότι θέλεις δεν θα το σχολιάσω πάλι , έτσι και αλλιώς ότι και να γράψει κάποιος εσύ θα πεις τις εξυπνάδες σου και τις προσβολλές σου . Όποιος ενδειαφέρεται από τους υπολοίπους μόνο με μνμ προσωπικό , γιατί αλλίως θα μας πεταχτεί πάλι ο curriculum vitae
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα 10 Οκτ 2018 15:37 #497

  • CV
  • Το Άβαταρ του/της CV
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1015
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 764
  • Κάρμα: 9
pavlos (signalis) έγραψε:
Πως καταφέρνεις να γκρεμίζεις με τον εγωισμό σου και τώρα την ειρωνεία τα πάντα , είναι μεγάλο σου προσόν . Γιαυτό και από ότι καταλαβαίνω δεν έχεις κάποιον επαγγελματία σύμβουλο , γιατί έχεις μάθει να κάθεσαι απεναντί του και να προσπαθείς να τον υποτιμάς και να τον ειρωνεύεσαι διαρκώς . Αφού με ρωτάς αν σκαμπάζω κάτι από την κύρια ενασχόληση μου, για την οποία με έχει πιστοποιήσει η ίδια η κεφαλαιαγορά να την παρέχω αλλά και οι σπουδές μου , δεν καταλαβαίνω γιατί να σου εξηγήσω . Όταν δεν δίνεις σεβάσμό , δεν λαμβάνεις και σεβασμό . Εσύ δεν κάνεις συζήτηση και διάλογο για ανταλλαγή απόψεων , αλλά συζητάς για να τρέφεις το εγώ σου . Επειδή σέβομαι τους υπολοίπους που διαβάζουν αυτά που γράφονται και για αυτούς και μόνο σου απαντά στα εξής και μόνο . Το προϊον εννοείται ότι το ξέρει όλη η αγορά , και το εκμεταλλευεται ο καθένας αναλόγως ( δεν θα μίλαγα ποτέ για κάτι που δεν διαπραγματεύεται σε οργανωμένη και επίσημη αγορά ) . Εγώ δεν είπα ότι θα γίνει bail in , αλλά σε περίπτωση που γίνει και άν γίνει θα είαι πολύ πιο καλλυμένος από την προθεσμιακή ( βαρέθηκα να σου λέω τα ίδια ) . Για πωλήσεις λαχείων δεν έχω λάβει καμία πιστοποίηση , αν έχεις εσύ , τώρα εξηγούνται πολλά . Και αν θέλεις και μια συμβουλή για διασπορά κινδύνου μπορείς εκτός από λαχεία , να παίζεις και τζόκερ , λοττο , πρόττο , ξυστό και καζίνο . Επίσης θα π΄ρεπει να αναφέρω ότι όλα αυτά που λες είναι εκτός forum , γιατί αν διαβάζω καλά με τα ελληνικά που γνωρίζω , το θέμα εδώ της συζήτησης είναι '' Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα '' ,και πάνω σε αυτό απαντάω εγώ , εσύ έχεις αναφέρει , ETF , Interactive brokers , προθεσμιακές σε ξένες τράπεζες κ.α . Τιμοκατάλογο που μου ζητάς , δεν αναφέρω γιατί είναι ανάλογα με τις υπηρεσίες που θέλει ο πελάτης , την εταιρεία που θέλει , τα προιόντα που θέλει , τα κεφάλαια που έχει , αν είναι σύσταση από υπάρχον πελάτη , και πολλά άλλα που μας ορίζει η κείμενη νομοθεσία σε εμάς, να τηρούμε και να υπολογίζουμε οι επαγγελματίες , οι οποίοι δεν είμαστε οι μπακαλόγατοι που επιθυμείς. ¨οτι πληρώνεις παίρνεις στο έχω ξαναπεί . ΥΓ μπορείς να γράψεις ότι θέλεις δεν θα το σχολιάσω πάλι , έτσι και αλλιώς ότι και να γράψει κάποιος εσύ θα πεις τις εξυπνάδες σου και τις προσβολλές σου . Όποιος ενδειαφέρεται από τους υπολοίπους μόνο με μνμ προσωπικό , γιατί αλλίως θα μας πεταχτεί πάλι ο curriculum vitae

Ενταξει, με τα επιχειρηματα σου με καλυψες. Ειδικα με το "curriculum vitae" μου ελυσες ολες τις αποριες. Ετσι σκεφτομαι να παρω τα λεφτα μου απο τη Vanguard και τη Blackrock και να τα φερω σε σενα.
Παντως μην το παιρνεις προσωπικα. Αμα γραψεις κατι της προκοπης δεν εχω προβλημα να συμφωνησω μαζι σου.
Απλα στη συγκεκριμενη περιπτωση λες οτι να 'ναι ψαχνοντας να βρεις πελατες.

Καλη τυχη
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα 10 Οκτ 2018 16:26 #498

  • pavlos (signalis)
  • Το Άβαταρ του/της pavlos (signalis)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 19
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: -1
Vanguard και Blackrock . Πάλι εντός θέματος .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα 10 Οκτ 2018 16:36 #499

  • CV
  • Το Άβαταρ του/της CV
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1015
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 764
  • Κάρμα: 9
Pavlos,
εχεις δικιο (βλεπεις που σε παραδεχομαι?). Το εγραψα γιατι:pavlos (signalis) έγραψε:
Καλημέρα και συγνώμη για την καθυστέρηση μου να σου διευκρινήσω , αναφερόμαστε σε απόδοση κοντά στο 2,5% καθαρή , και να μην έχω το οποιοδήποτε άγχος της τράπεζας , αλλά κράτους . Και φυσικά μιλάμε για τα ελληνικά λεφτά , γιατί αυτά που έχουν όριο για το εξωτερικό η απόδοση μπορεί να γίνει πιο υψηλή .

Παντως με την ευκαιρια που μου εδωσες να ψαξω λιγο παραπανω το ΤΕΚΕ, βρηκα οτι καλυπτουν και επενδυτικες υπηρεσιες μεχρι 30Κ (www.teke.gr/index.php?option=com_content...5&Itemid=298&lang=el). Ο ιδιος υπουργος ειναι αυτος που αλλαζει και αυτο το οριο.

Αλλα βλεπω να καλυπτει μονο τραπεζες κι αυτο με προϋποθεσεις. Η εταιρεια σου εχει καποιο αντιστοιχο προγραμμα καλυψης?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα 10 Οκτ 2018 16:55 #500

  • pavlos (signalis)
  • Το Άβαταρ του/της pavlos (signalis)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 19
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: -1
φίλε μου Βιογραφικέ , δεν περίμενα να μου κάνεις την ερώτηση αυτή , ειδικά εσύ που μου λες ότι γνωρίζεις . Εμείς είμαστε επενδυτικοί σύμβουλοι , δεν έχουμε τα λεφτά σου εμείς , αυτό είναι δουλειά του εκάστοτε θεματοφύλακα .. Εγώ σου λέω ποιό επενδυτικό προιόν κάνει για το προφίλ σου ως επενδυτής . για να τοποθετήσεις εκεί τα κεφάλια σου . Αφού μέσω χρηματιστηριακών και επενδυτικών τραπεζών κάνεις όλες τις πράξεις σου , τι λες να μην ισχύει η νομοθεσία αυτή ? Και φυσικά για να ξέρεις και κάτι ακόμα αυτό αφορά τα μετρητά που έχεις στον κωδικό , γιατί τα προιόντα δεν έχουν καμία σχέση με την χώρα μας , αλλά με τον εκδότη τους ή την εταιρεία . Σου υπενθυμίζω ότι στην Lehman δεν έχασε τα κεφάλαια του αυτός που είχε κωδικό σε αυτήν αλλά όποιος είχε προιόντα και μετρητά στον κωδικό . Και εννοείται ότι ένας σοβαρός σύμβουλος δεν σε έχει αφήσει εκτεθειμένο σε κινδύνους . Αυτό σου λέω σε τόσα μνμ , αλλά δεν θέλεις να καταλάβεις . Σε καλύπτει ώστε να μην βραχείς σε πολλά σενάρια .Νόμιμα και επίσημα . Κατάλαβες?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα 10 Οκτ 2018 17:21 #501

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
  • Το Άβαταρ του/της ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
  • Δημοσιεύσεις: 2967
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1353
  • Κάρμα: 146
Χρήματα στις τράπεζες, δεν το βρίσκω λογικό να τοποθετήσει κάποιος.
Απο τη στιγμή που αυτά τα ιδιωτικά πιστωτικά ιδρύματα έγιναν παραρτήματα της εφορίας, το παιχνίδι χάθηκε.
Μπορεί κάποιος να καταθέσει πολλά λεφτά στο γκισέ χωρίς να τον τσιμπήσει η εφορία;
Μήπως κάποιος άλλος μπορεί να φέρει για κατάθεση τα λεφτά από τι στρώμα χωρίς να υπάρχει ο κίνδυνος να κατηγορηθεί για παράνομο πλουτισμό, ξέπλυμα κλπ;
Θεωρείται λογικό να απλώνουν το χέρι τους κ να παίρνουν μόνοι τους τα λεφτά από τραπεζικούς λογαριασμούς πολιτών για να πληρώνουν φορολογικές παραβάσεις, κλήσεις τροχαίας κλπ;
Με ποιο δικαίωμα;
Αλλά, ακόμη κ αν κάποιος, από βίτσιο κ μόνο αποφασίσει να ξανατοποθετήσει λεφτά στην τράπεζα...τι επιτόκιο θα πάρει;
Κ κυρίως με τι εξασφάλιση;
Αυτή των 100.000 που εγγυάται το κράτος;
Πιστεύετε πως αν πάμε για GRexit, κάτι όχι απίθανο, θα στηθούν εκατομμύρια Έλληνες στα γκισέ των τραπεζών να πάρουν τα λεφτά τους σε ευρώ, αφού θα είναι εγγυημένα; :laugh:
Το φαντάζεστε;; :laugh: :P :lol:

Παιδιά, τίποτα δεν είναι εγγυημένο, για τον απλούστατο λόγο πως στην Ελλάδα, πρώτον, αν μια τράπεζα πτωχεύσει, θα απορροφηθεί από άλλη κ αν κινδυνεύσουν να πτωχεύσουν όλες μαζί, τότε θα σωθούν από το κράτος κ από την ΕΚΤ.
Δεύτερον, κούρεμα καταθέσεων δεν θα γίνει ποτέ, γιατί αν ήταν να γίνει θα είχε γίνει αρχές του '11 ή στα μέσα του '15.
Τώρα δεν έχει πια νόημα.
Όσοι ήθελαν να βγάλουν τα λεφτά τους το έχουν κάνει ήδη, 3 χρόνια τώρα.
Γι'αυτό κ η κυβέρνηση απελευθερωσε τα C.C.
Επομένως, αυτή η εγγύηση των 100.000 υπάρχει πιο πολύ για ψυχολογικούς λόγους.
Πώς όμως θα μπορούσε η χώρα να μαζέψει καταθέσεις;
Τρόποι υπάρχουν, είναι γνωστοί, αλλά με αυτή την κυβέρνηση, που ως γνωστόν είναι απέναντι κ εχθρός σε κάθε έναν που προσπαθεί κάτι να δημιουργήσει, ας μην περιμένουμε τίποτα.
Εδώ 3 μνημόνια πέρασαν κ κανένα δεν εφαρμόστηκε.
Το μόνο που έκαναν ήταν μέσω της φορολογίας να τσακίσουν μισθωτούς του Ιδιωτικού τομέα κ επιχειρηματίες κ να τα μοιράσουν σε ΔΥ, άεργους κ λαθρομετανάστες.
Ούτε κλειστά επαγγέλματα άνοιξαν, ούτε η φορολόγηση μειώθηκε, ούτε σταμάτησε το κλείσιμο μεγάλων επιχειρήσεων.
Η Ελλάδα έγινε μια τεράστια καφετέρια, , ένα μεγάλο ψητοπωλείο, σουβλατζίδικο κ εστιατόριο.
Εκεί επενδύουν όλοι.
Για μένα, ισχύει αυτό που έχω σαν υπογραφή στο avatar που έχω.
"Λεφτά στην πραγματικότητα έχει όποιος τα έχει δίπλα του κ έξω από τις τράπεζες".
Κ για να είναι πιο ακριβής, "αυτός που έχει χαρτονομίσματα σε ευρώ, δολλάρια, ελβετικά φράγκα, χρυσές λίρες... ακόμη κ τουρκικές λίρες..για να συμφωνήσει μαζί μου κ ο Paris.
Κ που ξέρετε;
Ίσως τις τελευταίες να τις χρειαστούμε αργά ή γρήγορα... :sick:
Λεφτά, στην πραγματικότητα, εχει κάποιος όταν τα έχει όλα δίπλα του.Έξω απο τις τράπεζες.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross), sosimple

Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα 10 Οκτ 2018 18:23 #502

  • CV
  • Το Άβαταρ του/της CV
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1015
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 764
  • Κάρμα: 9
pavlos (signalis) έγραψε:
φίλε μου Βιογραφικέ , δεν περίμενα να μου κάνεις την ερώτηση αυτή , ειδικά εσύ που μου λες ότι γνωρίζεις . Εμείς είμαστε επενδυτικοί σύμβουλοι , δεν έχουμε τα λεφτά σου εμείς , αυτό είναι δουλειά του εκάστοτε θεματοφύλακα .. Εγώ σου λέω ποιό επενδυτικό προιόν κάνει για το προφίλ σου ως επενδυτής . για να τοποθετήσεις εκεί τα κεφάλια σου . Αφού μέσω χρηματιστηριακών και επενδυτικών τραπεζών κάνεις όλες τις πράξεις σου , τι λες να μην ισχύει η νομοθεσία αυτή ? Και φυσικά για να ξέρεις και κάτι ακόμα αυτό αφορά τα μετρητά που έχεις στον κωδικό , γιατί τα προιόντα δεν έχουν καμία σχέση με την χώρα μας , αλλά με τον εκδότη τους ή την εταιρεία . Σου υπενθυμίζω ότι στην Lehman δεν έχασε τα κεφάλαια του αυτός που είχε κωδικό σε αυτήν αλλά όποιος είχε προιόντα και μετρητά στον κωδικό . Και εννοείται ότι ένας σοβαρός σύμβουλος δεν σε έχει αφήσει εκτεθειμένο σε κινδύνους . Αυτό σου λέω σε τόσα μνμ , αλλά δεν θέλεις να καταλάβεις . Σε καλύπτει ώστε να μην βραχείς σε πολλά σενάρια .Νόμιμα και επίσημα . Κατάλαβες?

Καλα τωρα τα πιστευεις αυτα που γραφεις?

Αφου κανεις ολη την ιστορια για την καλυψη του ΤΕΚΕ στις τραπεζες και τις προθεσμιακες, βλεπεις οτι τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα για την αντιστοιχη καλυψη στις επενδυσεις που προτεινεις και λες οτι δεν εχει σχεση?

Λες οτι στη "Lehman δεν έχασε τα κεφάλαια του αυτός που είχε κωδικό σε αυτήν αλλά όποιος είχε προιόντα και μετρητά στον κωδικό". Αν δεν ειχες προιόντα και μετρητά, τι θα εχανες? Τον κωδικο? Εχει λογικη αυτο που γραφεις?

Αμα ειναι να το παμε ιστορικα το θεμα να μιλησουμε για Lehman, Bear Sterns, Bernand Madoff και MF Global και πως εβαζαν χερι στα προϊοντα των πελατων τους, αλλα τι σχεση εχει αυτο με την ελληνικη πρακτικη? Πληροφοριακα, στους Interactive brokers USA , καλυπτομαι για usd500k, εκ των οποιων usd250k μετρητα απο τον SIPC και εχουν και επιπλεον ασφαλεια απο την Loyds. Στην Ελλαδα αυτο ειναι 30k για μετρητα και το αλλαζει και ο υπουργος που λες κι εσυ.

Αν βρεις κανενα σοβαρο επενδυτικο συμβουλο πες του να γραψει στο φορουμ. Απλα πες του να μην ταζει οτι να 'ναι για να βρει πελατες. Πας να βαλεις τον αλλο σε περιπετειες και λες οτι τον προστατευεις κι ολας? Αμα ειναι ετσι, να παιρνεις αμοιβη επι των κερδων και οχι ποσοστο επι του κεφαλαιου.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα 10 Οκτ 2018 18:34 #503

  • pavlos (signalis)
  • Το Άβαταρ του/της pavlos (signalis)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 19
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: -1
Διευκρίνηση : Λόγω ταχύτητας ξέχασα να γράψω ότι στην Lehman έχασε όποιος στον κωδικό του είχε μετρητά και προιόντα στα οποία εκδότης ήταν η Lehman, αν και παρακάτω αναφέρομαι για φεργγυότητα εκδότη . Όσο για όλα τα άλλα που έχεις γράψει δεν θα σχολιάσω γιατί γίνεσαι κουραστικός και μάλλον όλα τα συμπλέγματα σου έχεις βρει εδώ τον χώρο να τα βγάζεις(για πόσο θα σου το επιτρέπουν ακόμα δεν ξέρω , και κατά το πόσο μπορείς να μιλάς με αυτόν τον τρόπο ) . Νομίζω ότι αρκετά σε έμαθα και ΤΣΑΜΠΑ .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Χρήματα στο ελληνικό τραπεζικό σύστημα 10 Οκτ 2018 19:05 #504

  • CV
  • Το Άβαταρ του/της CV
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1015
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 764
  • Κάρμα: 9
pavlos (signalis) έγραψε:
Διευκρίνηση : Λόγω ταχύτητας ξέχασα να γράψω ότι στην Lehman έχασε όποιος στον κωδικό του είχε μετρητά και προιόντα στα οποία εκδότης ήταν η Lehman, αν και παρακάτω αναφέρομαι για φεργγυότητα εκδότη . Όσο για όλα τα άλλα που έχεις γράψει δεν θα σχολιάσω γιατί γίνεσαι κουραστικός και μάλλον όλα τα συμπλέγματα σου έχεις βρει εδώ τον χώρο να τα βγάζεις(για πόσο θα σου το επιτρέπουν ακόμα δεν ξέρω , και κατά το πόσο μπορείς να μιλάς με αυτόν τον τρόπο ) . Νομίζω ότι αρκετά σε έμαθα και ΤΣΑΜΠΑ .

Να 'σαι καλά. Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ. Και καλό ψάξιμο.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα