Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προσφερόμενα επιτόκια, προτάσεις τραπεζικών προϊόντων και ανάλυση αυτών

TOPIC: Ανανεωση προθεσμιακης 'η οχι ? Κουιζ για εγκλωβισμενους Ελληνες καταθετες (οσους ακομη υπαρχουν).

Ανανεωση προθεσμιακης 'η οχι ? Κουιζ για εγκλωβισμενους Ελληνες καταθετες (οσους ακομη υπαρχουν). 30 Sep 2017 18:03 #226

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1687
  • Karma: 35 (-37)
sonik wrote:

ειναι πολλα τα λεφτα αρη.

Καλησπέρα & Καλο Χειμωνα.

Να συμπληρωσω : Είναι υψηλη η ανεργια Περιστερα. :evil:
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
Last Edit: 30 Sep 2017 18:04 by maria (mb361).
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: sonik

Ανανεωση προθεσμιακης 'η οχι ? Κουιζ για εγκλωβισμενους Ελληνες καταθετες (οσους ακομη υπαρχουν). 05 Oct 2017 12:12 #227

  • gus (gus326)
  • gus (gus326)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1780
  • Thank you received: 692
  • Karma: 35
gus (gus326) wrote:
Λοιπόν. Πήγα Eurobank τίποτε! Τα ιδια και ο διευθυντής. Max 900. Παίρνω στην εξυπηρέτηση τα ιδια!!! Τι στην ευχή; το μαλακομαγνητη εχω; Λέω να πάω με κανενα 10χιλιαρο στο χέρι να τα κλείσω κανα μήνα μπας κι αλλάξουν τροπάρι.

Τελικο. Σε όσα καταστήματα και να πήγα της efg τίποτε. Το όριο είναι 900 σύμφωνα με τους διευθυντές. Τα ιδια και στην Αττικής. Οι υπόλοιποι οκ.
The administrator has disabled public write access.

Ανανεωση προθεσμιακης 'η οχι ? Κουιζ για εγκλωβισμενους Ελληνες καταθετες (οσους ακομη υπαρχουν). 05 Oct 2017 12:26 #228

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
gus (gus326) wrote:
Τελικο. Σε όσα καταστήματα και να πήγα της efg τίποτε. Το όριο είναι 900 σύμφωνα με τους διευθυντές. Τα ιδια και στην Αττικής. Οι υπόλοιποι οκ.

Ημιτελικό... Η μόνη περίπτωση που μένει, όσο απίθανη και αν φαίνεται, είναι να αλλάζει το όριο ανάλογα με τον πελάτη και την σχέση του με την τράπεζα. Θα ρωτήσω και εγώ και θα ενημερώσω.

Για την Attica το είπαμε ήδη.
Μέτρον άριστον
Last Edit: 05 Oct 2017 12:27 by batista.
The administrator has disabled public write access.

Ανανεωση προθεσμιακης 'η οχι ? Κουιζ για εγκλωβισμενους Ελληνες καταθετες (οσους ακομη υπαρχουν). 06 Oct 2017 13:15 #229

  • gus (gus326)
  • gus (gus326)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1780
  • Thank you received: 692
  • Karma: 35
Λοιπόν. 13:10 210 9555000 Χαραλαμποπούλου στην εξυπηρέτηση πελατών μου λέει ότι ΔΕΝ είναι δυνατή η αυξηση του ορίου στα 1800!!!!! Δεν υπάρχει διαθέσιμο υπόλοιπο (σιγά μην υπήρχε) και στην ερώτηση μου αν μέσω e-banking στείλω 1800 από αλλη τράπεζα αν θα υπάρχει τότε η δυνατοτητα για αυξηση του ορίου μου απάντησε και πάλι ότι δεν είναι σίγουρο. Θα δοκιμάσω τη Δευτέρα να στείλω τα 1800 γιατί δε θέλω να τους τα αφήσω μεσα ΣΚ και θα τα πούμε....
The administrator has disabled public write access.

Ανανεωση προθεσμιακης 'η οχι ? Κουιζ για εγκλωβισμενους Ελληνες καταθετες (οσους ακομη υπαρχουν). 06 Oct 2017 13:52 #230

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
Καλά. Κάποιος άλλος που να έχει 2 χιλιάρικα στην Eurobank και να έχει ζητήσει αύξηση του ημερήσιου ορίου ανάληψης (όχι αγορών) στα 1800 Ευρώ, δεν υπάρχει σε αυτό το φόρουμ;
Παρεμπιπτόντως όσο κουλή (ακούς όμως πολλά κουλά στις τράπεζες από άσχετους υπαλλήλους) είναι η απάντηση "Δεν υπάρχει διαθέσιμο υπόλοιπο", καθώς τι σχέση έχει το (κάποια στιγμή) διαθέσιμο υπόλοιπο με το όριο ανάληψης μετρητών (όχι αγορών), τόσο εκτός τόπου και χρόνου είναι η απάντηση "δεν είναι σίγουρο ότι θα γινόταν αν υπήρχε το υπόλοιπο". Στα ... ζάρια δηλαδή θα το έπαιζε μετά;;;;
Φίλε T$ig όση μικρή σημασία και αν έχει το θέμα, έχεις άποψη-ενημέρωση;;;;
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Ανανεωση προθεσμιακης 'η οχι ? Κουιζ για εγκλωβισμενους Ελληνες καταθετες (οσους ακομη υπαρχουν). 06 Oct 2017 13:55 #231

batista wrote:
Φίλε T$ig όση μικρή σημασία και αν έχει το θέμα, έχεις άποψη-ενημέρωση;;;;
Φίλε batista, δυστυχώς δεν έχω κάποια σχετική ενημέρωση ή εμπειρία.
Γνῶθι σαὐτόν
The administrator has disabled public write access.

Ανανεωση προθεσμιακης 'η οχι ? Κουιζ για εγκλωβισμενους Ελληνες καταθετες (οσους ακομη υπαρχουν). 06 Oct 2017 14:25 #232

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -22 (4)
Ο Τσιγκούνης (T$ig) wrote:
Φίλε batista, δυστυχώς δεν έχω κάποια σχετική ενημέρωση ή εμπειρία.

Α-Π-Α-Ρ-Α-Δ-Ε-Κ-Τ-Ο :)
Κανένα τηλεφωνάκι στο 210-9555000 μήπως;;;; :laugh:
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.060 seconds