Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία

TOPIC: Κριτικές συνομιλητών

Κριτικές συνομιλητών 16 Apr 2014 17:24 #1

μαρια, παρακολουθω που και που τι γραφεις, Tο 99% ειναι clopy-paste, απο λαικίστικα νεοφιλελε sites. Αυτό σε φθείρει, εγκεφαλικά.
Καλό ειναι , να αρχίσεις να διαβαζεις , οικονομία της 1ης ταξης του γενικού λυκείου, ή αν εχεις τελείωσει καποιο επαρχιακά τει, να ξεκινησεις σπουδές σε κάποιο καλό ελληνικό ή ξενο πανεπιστήμιο. Για τα ομόλογα , που ρωτας, δεξια , αριστερα, σε διαφορα νηματα, θα πρέπει να εχεις κεφάλαιο τουλάχιστον 300.000 ευρώ και να είσαι πελάτης του private banking. Όταν αποκτήσεις αυτό το κεφάλαιο, στείλε μου, ενα πμ, να σου πω, τι πρέπει να κάνεις.
Last Edit: 16 Apr 2014 17:38 by waverunner (gk8719).
The administrator has disabled public write access.

Κριτικές συνομιλητών 16 Apr 2014 17:34 #2

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1688
  • Karma: 35 (-37)
waverunner wrote:
μαρια, παρακολουθω που και που τι γραφεις, Tο 99% ειναι clopy-paste, απο λαικίστικα νεοφιλελε sites. Αυτό σε φθείρει, εγκεφαλικά.
Καλό ειναι , να αρχίσεις να διαβαζεις , οικονομία της 1ης ταξης του γενικού λυκείου, ή αν εχεις τελείωσει καποιο επαρχιακά τει, να ξεκινησεις σπουδές σε κάποιο καλό ελληνικό ή ξενο πανεπιστήμιο. Για τα ομόλογα , που ρωτας, δεξια , αριστερα, σε διαφορα νηματα, θα πρέπει να εχεις κεφάλαιο τουλάχιστον 300.000 ευρώ και να είσαι πελάτης του pricvate banking. Όταν αποκτήσεις αυτό το κεφάλαιο, στείλε μου, ενα πμ, να σου πω, τι πρέπει να κάνεις.

Καλημερα !

Δεν εισαι υποχρεωμενος ουτε να μου απαντας,ουτε να με διαβαζεις.
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
The administrator has disabled public write access.

Κριτικές συνομιλητών 16 Apr 2014 17:41 #3

Μαρία, αυτοι που δεν σε λιβανίζουν θέλουν το καλό σου
The administrator has disabled public write access.

Κριτικές συνομιλητών 16 Apr 2014 22:37 #4

waverunner wrote:
μαρια, παρακολουθω που και που τι γραφεις, Tο 99% ειναι clopy-paste, απο λαικίστικα νεοφιλελε sites. Αυτό σε φθείρει, εγκεφαλικά.
Καλό ειναι , να αρχίσεις να διαβαζεις , οικονομία της 1ης ταξης του γενικού λυκείου, ή αν εχεις τελείωσει καποιο επαρχιακά τει, να ξεκινησεις σπουδές σε κάποιο καλό ελληνικό ή ξενο πανεπιστήμιο. Για τα ομόλογα , που ρωτας, δεξια , αριστερα, σε διαφορα νηματα, θα πρέπει να εχεις κεφάλαιο τουλάχιστον 300.000 ευρώ και να είσαι πελάτης του private banking. Όταν αποκτήσεις αυτό το κεφάλαιο, στείλε μου, ενα πμ, να σου πω, τι πρέπει να κάνεις.

Σε αυτο που γραφεις πολλοι συμφωνουμε. Εγω νομιζω οτι πρεπει να ειναι απειρη ισως και λογω ηλικιας. Δεν ειναι κακια παντως σαν τον Σοτο.
The administrator has disabled public write access.

Κριτικές συνομιλητών 17 Apr 2014 08:41 #5

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Kratistos wrote:
Δεν ειναι κακια παντως σαν τον Σοτο.
Ούτε μειωμένης αντίληψης σαν εσένα.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Κριτικές συνομιλητών 17 Apr 2014 15:56 #6

soto51 wrote:
Kratistos wrote:
Δεν ειναι κακια παντως σαν τον Σοτο.
Ούτε μειωμένης αντίληψης σαν εσένα.


Καλυτερα ετσι παρα οπως εσυ



The administrator has disabled public write access.

Κριτικές συνομιλητών 17 Apr 2014 18:56 #7

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Kratistos wrote:
οπως εσυ


Υποννοείς Σατανάς?
Εωσφόρος?
Βελζεβούλης?
Δαίμων?
666?
Διάολος?
Τι ακριβώς με αυτό το σκίτσο?

Γιατί σου έχω καλύτερο:

Demon-Soto.jpg
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Κριτικές συνομιλητών 17 Apr 2014 21:44 #8

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
waverunner wrote:
μαρια, παρακολουθω που και που τι γραφεις, Tο 99% ειναι clopy-paste, απο λαικίστικα νεοφιλελε sites. Αυτό σε φθείρει, εγκεφαλικά.
Καλό ειναι , να αρχίσεις να διαβαζεις , οικονομία της 1ης ταξης του γενικού λυκείου, ή αν εχεις τελείωσει καποιο επαρχιακά τει, να ξεκινησεις σπουδές σε κάποιο καλό ελληνικό ή ξενο πανεπιστήμιο. Για τα ομόλογα , που ρωτας, δεξια , αριστερα, σε διαφορα νηματα, θα πρέπει να εχεις κεφάλαιο τουλάχιστον 300.000 ευρώ και να είσαι πελάτης του private banking. Όταν αποκτήσεις αυτό το κεφάλαιο, στείλε μου, ενα πμ, να σου πω, τι πρέπει να κάνεις.

Ωπ Μαρία... σε πήρε κι άλλος χαμπάρι :laugh:
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Last Edit: 17 Apr 2014 21:45 by makper.
The administrator has disabled public write access.

Κριτικές συνομιλητών 17 Apr 2014 23:32 #9

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Λάθος τακτική. Η "ρόμπα" δια του χιούμορ και μερικών έντεχνων παρατηρήσεων/σχολιασμών είναι η καλύτερη μέθοδος B)
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.071 seconds