Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥ

Απ: ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥ 08 Mar 2012 20:21 #37

  • ΔΗΜΗΤΡΑ-ΣΠΥΡΟΣ
  • ΔΗΜΗΤΡΑ-ΣΠΥΡΟΣ's Avatar
Καλησπερα στην παρεα! Σημερα το μεσημερι στις ειδησεις σε ενα καναλι, πηρε το αυτι μου οτι για τα δανεια των κομματων οι τραπεζες χαμηλωσαν το επιτοκιο στο 4%, αν δεν κανω λαθος. Ειπε και κατι αλλο, αλλα δεν προλαβα να ακουσω. Η ειρωνια θα ειναι να τους κανουν και κουρεμα, ενω οι απλοι πολιτες αργοπεθαινουν καθημερινα......ελεος πια
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥ 08 Mar 2012 20:53 #38

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
ΚΑΙ ΕΓΩ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ Ν Α ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥς. ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ, ΕΝΑς ΥΠΑΛΗΛΟς ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΟΝΟΜΑΤΑ, ΟΣΟ ΓΝΩΣΤΟς ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥ 08 Mar 2012 20:56 #39

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
ΚΑΙ ΕΓΩ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ Ν Α ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥς. ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ, ΕΝΑς ΥΠΑΛΗΛΟς ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΟΝΟΜΑΤΑ, ΟΣΟ ΓΝΩΣΤΟς ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.
ΒΑΣΙΛΗΣ
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥ 08 Mar 2012 21:33 #40

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ!!!!

jane
The administrator has disabled public write access.

Re: ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥ 08 Mar 2012 21:40 #41

Ούτε να το συζητάς.
Υπάρχει και το απόρρητο
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥ 09 Mar 2012 01:29 #42

  • Πόπη
  • Πόπη's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 18
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
΄Αν και έστειλα το δικό μου σημείωμα με θέμα "στεγαστικόσε ελβετικό φράγκο" όπως είδα είστε όλοι εδώ μαζεμένοι.Και γώ μαζί σας
The administrator has disabled public write access.

Re: Απ: Re: ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥ 09 Mar 2012 01:37 #43

Θα μιλήσουμε το Σάββατο Αρη.
Καλό βράδυ στην οικογένεια.

Ανώνυμος wrote:
Καλησπέρα Παντελή!
Χειμαρώδης και σωστότατος.
Σάββατο & Κύριακή αν είσαι Αθάνα να τα πούμε για καφέ στην πλατεία Ν.Σ. (πηγαίνουμε βόλτα την μικρή από 11.30-14.00)
Να γνωρίσιες και την γυναίκα μου για να συζητήσουμε και άλλες λεπτομέρειες. Το κινητό μου το έχεις.
Σπύρο-Δήμητρα αν θέλετε ελάτε και εσείς! Και φυσικά όποιος άλλος θέλει...

ΑΡΗΣ
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: Απ: Re: ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥ 09 Mar 2012 16:15 #44

Μήπως όλοι εμείς που γράφουμε εδώ πρέπει να υπογράφουμε επώνυμα στο υπόμνημα αυτό? Μήπως επίσης πρέπει να εμπλέξουμε και τον τραπεζικό διαμεσολαβητή? Τι λέτε?
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: Απ: Re: ΔΑΝΕΙΟΛΗΠΤΕΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΛΒΕΤΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥ 09 Mar 2012 16:49 #45

  • Elena K
  • Elena K's Avatar
Παιδιά κι εγω μαζι σας απο Ρόδο!! πιστεύω και στη μαζική κατάθεση αγωγής εναντίον των Τραπεζών καθως και στο να "ανακατέψουμε" οργανισμούς όπως τον ΕΚΠΟΙΖΩ που συχνα μαχονται για τον δανειολήπτη... το πλήθος ισχυροτερο είναι του ενος...
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.062 seconds