Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Προσφερόμενα επιτόκια, προτάσεις τραπεζικών προϊόντων και ανάλυση αυτών

ΘΕΜΑ: ziraat bank

ziraat bank 17 Ιαν 2011 18:38 #1

  • επιθετικός
  • Το Άβαταρ του/της επιθετικός
φίλε tsig ή όποιος άλλος γνωρίζει,μήπως θα μπορούσαμε να βρούμε επιτόκια από την ziraat bank?δεν μπορώ να βρω site τους ελληνικό με σχετικές λεπτομέρεις.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ziraat bank 01 Μαρ 2011 00:35 #2

  • aggl
  • Το Άβαταρ του/της aggl
ωαπό 3-3,5% για μικρομεσαία κεφάλαια
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ziraat bank 02 Μαρ 2011 14:05 #3

  • Κώστας1 (koter)
  • Το Άβαταρ του/της Κώστας1 (koter)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Νυν και αεί
  • Δημοσιεύσεις: 205
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: 0 (9)
Από το site της τράπεζας, πληροφορίες στα υποκαταστήματα στην Ελλάδα:

ATHENS CENTRAL BRANCH
Address Ermou 2 5th Floor 10563 Athens GREECE
Telephone 00 30 210 322 30 38
Fax 00 30 210 322 17 96
E-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

KOMOTİNİ BRANCH
Address Platia Irinis 17&Papaflesa 1 T.K. 69100 Komotini GREECE
Telephone 00 30 253 108 59 30
Fax 00 30 253 108 59 27
E-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

XANTHİ BRANCH
Address M.Karaoli 68 67100, Xanthi GREECE
Telephone 00 30 254 106 94 20
Fax 00 30 254 106 66 41
E-mail
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Απ: ziraat bank 02 Μαρ 2011 17:21 #4

  • προσεκτικός
  • Το Άβαταρ του/της προσεκτικός
Οφείλω να επισημάνω ότι αυτή η τράπεζα αποτελεί βραχίονα της τουρκικής εξωτερικής πολιτικής για εξαγορά γης και επιχειρήσεων στην Θράκη. Να αλλάξουν χέρια από χριστιανούς σε μουσουλμάνους με σκοπό την τελική τουρκοποίηση της περιοχής. Κακώς οι ελληνικές κυβερνήσεις (και δεν γνωρίζω με τί μέσα) της επέτρεψαν να ανοίξει υποκαταστήματα στην Ελλάδα. Με τις καταθέσεις μας, ενισχύουμε τα τουρκικά σχέδια.

Ασφαλώς, αυτά τα λέω για όσους ενδιαφέρει η παράμετρος αυτή. Με τους άλλους δεν ασχολούμαι...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ziraat bank 02 Μαρ 2011 18:18 #5

  • Niko$ (Gold_Man)
  • Το Άβαταρ του/της Niko$ (Gold_Man)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 54
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 13
  • Κάρμα: 0 (4)
προσεκτικός έγραψε:
Οφείλω να επισημάνω ότι αυτή η τράπεζα αποτελεί βραχίονα της τουρκικής εξωτερικής πολιτικής για εξαγορά γης και επιχειρήσεων στην Θράκη. Να αλλάξουν χέρια από χριστιανούς σε μουσουλμάνους με σκοπό την τελική τουρκοποίηση της περιοχής. Κακώς οι ελληνικές κυβερνήσεις (και δεν γνωρίζω με τί μέσα) της επέτρεψαν να ανοίξει υποκαταστήματα στην Ελλάδα. Με τις καταθέσεις μας, ενισχύουμε τα τουρκικά σχέδια.

Ασφαλώς, αυτά τα λέω για όσους ενδιαφέρει η παράμετρος αυτή. Με τους άλλους δεν ασχολούμαι...


Θα συμφωνήσω κ εγώ απόλυτα με αυτά που λες κ μάλιστα δίνουν δάνεια εύκολα κ με μικρό επιτόκιο στο 3%....Όσο κ καλή να είναι αυτή η τράπεζα πότε δεν θα πήγαινα τα χρήματα μου εκεί....
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ziraat bank 02 Μαρ 2011 19:42 #6

  • manolis002
  • Το Άβαταρ του/της manolis002
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 354
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 55
  • Κάρμα: 2
Gold_Man έγραψε:
προσεκτικός έγραψε:
Οφείλω να επισημάνω ότι αυτή η τράπεζα αποτελεί βραχίονα της τουρκικής εξωτερικής πολιτικής για εξαγορά γης και επιχειρήσεων στην Θράκη. Να αλλάξουν χέρια από χριστιανούς σε μουσουλμάνους με σκοπό την τελική τουρκοποίηση της περιοχής. Κακώς οι ελληνικές κυβερνήσεις (και δεν γνωρίζω με τί μέσα) της επέτρεψαν να ανοίξει υποκαταστήματα στην Ελλάδα. Με τις καταθέσεις μας, ενισχύουμε τα τουρκικά σχέδια.

Ασφαλώς, αυτά τα λέω για όσους ενδιαφέρει η παράμετρος αυτή. Με τους άλλους δεν ασχολούμαι...


Θα συμφωνήσω κ εγώ απόλυτα με αυτά που λες κ μάλιστα δίνουν δάνεια εύκολα κ με μικρό επιτόκιο στο 3%....Όσο κ καλή να είναι αυτή η τράπεζα πότε δεν θα πήγαινα τα χρήματα μου εκεί....

Ποτέ μην το ξαναπείς αυτό..
Τώρα που ξαναμαθαίνουμε την ιστορία είναι η μεγάλη μας ευκαιρία όχι μόνο να συγχωρήσουμε, αλλά και να επιβραβεύσουμε αυτούς που ήπιαν το αίμα των προγόνων μας και των αδερφών μας στην Κύπρο, δίνοντας και τα χρήματά μας για να καταφέρουν να μας "αποζημιώσουν" όπως πρέπει με τη δική μας συναίνεση..
:evil:

www.protothema.gr/economy/article/?aid=103468
Τελευταία διόρθωση: 02 Μαρ 2011 19:47 από manolis002.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ziraat bank 02 Μαρ 2011 20:39 #7

  • Κώστας1 (koter)
  • Το Άβαταρ του/της Κώστας1 (koter)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Νυν και αεί
  • Δημοσιεύσεις: 205
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: 0 (9)
Gold_Man έγραψε:
προσεκτικός έγραψε:
Οφείλω να επισημάνω ότι αυτή η τράπεζα αποτελεί βραχίονα της τουρκικής εξωτερικής πολιτικής για εξαγορά γης και επιχειρήσεων στην Θράκη. Να αλλάξουν χέρια από χριστιανούς σε μουσουλμάνους με σκοπό την τελική τουρκοποίηση της περιοχής. Κακώς οι ελληνικές κυβερνήσεις (και δεν γνωρίζω με τί μέσα) της επέτρεψαν να ανοίξει υποκαταστήματα στην Ελλάδα. Με τις καταθέσεις μας, ενισχύουμε τα τουρκικά σχέδια.

Ασφαλώς, αυτά τα λέω για όσους ενδιαφέρει η παράμετρος αυτή. Με τους άλλους δεν ασχολούμαι...

Θα συμφωνήσω κ εγώ απόλυτα με αυτά που λες κ μάλιστα δίνουν δάνεια εύκολα κ με μικρό επιτόκιο στο 3%....Όσο κ καλή να είναι αυτή η τράπεζα πότε δεν θα πήγαινα τα χρήματα μου εκεί....
Ε λοιπόν αγαπητοί μου φίλοι παρ' όλο που έχω και εγώ ίσως έναν παραπάνω λόγο (τον οποίο δεν θέλω να αναφέρω) να συμφωνήσω απόλυτα μαζί σας, σε μια ενδεχόμενη περίπτωση που θα με συνέφερε και εφόσον πρόκειται για θέματα τραπεζικής θα κοιτούσα το συμφέρον μου, ακόμη και στο διάβολο θα μπορούσα να δώσω τα χρήματα μου ή να πάρω δάνειο και το λέω αυτό γιατί οι ντόπιες τράπεζες καμιάς εξαιρουμένης επί χρόνια μας πίνουν το αίμα, είτε πρόκειται για δάνεια με υπέρογκα επιτόκια είτε πρόκειται για καταθέσεις με ανύπαρκτα επιτόκια.

Φίλε @προσεκτικέ είπες για τις "ελληνικές κυβερνήσεις" που επέτρεψαν να ανοίξει αυτή τράπεζα, δεν νομίζω πως μπορούσαν με το έτσι θέλω να το αρνηθούν αυτό ή να άρουν την άδεια λειτουργίας της αν η συγκεκριμένη τράπεζα πληρούσε και συνεχίζει να πληρεί τα απαραίτητα τραπεζικά κριτήρια και στάνταρ λειτουργίας.

Οι εκάστοτε κυβερνήσεις ευθύνονται και βαρύνονται (μην πω και τίποτα χειρότερο) για πολλά θέματα πολιτικής που θα έπρεπε να έχουν και δεν τα έχουν κάνει ή έχουν και δεν θα έπρεπε να έχουν κάνει, τα οποία έχουν σχέση με την κατά τα άλλα σύμμαχο Τουρκία και όχι μόνο με θέματα πολιτικής με την Τουρκία.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ziraat bank 02 Μαρ 2011 21:42 #8

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 13079
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1246
  • Κάρμα: -29 (-1)
Όταν βάζεις τα χρήματά σου στην Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος, πληρώνοντας υπέρογκα επιτόκια, προμήθειες, κτλ , και μετά με τα δικά σου χρήματα αυτοί κάνουν αγορές κι επενδύσεις δεκάδων δισεκατομμυρίων ευρώ στην Τουρκία, είναι καλύτερα;

Βγάλτε τις εθνικιστικές παρωπίδες και κοιτάξτε το συμφέρον σας!

Οι Τράπεζες το κάνουν...
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ixar

Απ: ziraat bank 03 Μαρ 2011 00:05 #9

  • ΝΤΕΜΙΝΙΟ
  • Το Άβαταρ του/της ΝΤΕΜΙΝΙΟ
Μήπως έχετε ακούσει ή ξέρετε κάτι για μια τράπεζα που την λένε Finansbank; και πόσο έχει συμβάλει στα κέρδη της ΕΘΝΙΚΗΣ; λέω τώρα.(Aυτά για ορισμένους υπερπατριώτες )
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα